bebeğimin hareketlerini hissedemiyorum :((

alperenimgeliyo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2012
5
0
arkadaşlar merhaba benim tecrübeli anne ve anne adaylarına bir sorum olacak ben 23 haftalık hamileyim ve bebeğimin hareketlerini düzensiz hissediyorum yani bigün hissediyosam diğer gün hissetmiyorum mesela 1 hafta önce kıpır kıpır hissediyodum ve emindim ama bugün hiç tık yok,gün geçtikçe artacağı yere azalıyo bu normalmi sayısı ve şiddeti günü gününe tutmuyo buda beni korkutuyo.rabbim hepimizin gönlüne göre hayırlı evlatlar ve doğumlar nasib etsin

arkadaşlar merhaba benim tecrübeli anne ve anne adaylarına bir sorum olacak ben 23 haftalık hamileyim ve bebeğimin hareketlerini düzensiz hissediyorum yani bigün hissediyosam diğer gün hissetmiyorum mesela 1 hafta önce kıpır kıpır hissediyodum ve emindim ama bugün hiç tık yok,gün geçtikçe artacağı yere azalıyo bu normalmi sayısı ve şiddeti günü gününe tutmuyo buda beni korkutuyo.rabbim hepimizin gönlüne göre hayırlı evlatlar ve doğumlar nasib etsin

amin canım ...kötü şeyler düşünme .hareketleri 24.haftadan sonra düzene girecek diye biliyorum .ama her gün az da olsa hissediyorsun değil mi eğer 1gün hissetmezsek doktora gimekte fayda var....

canım çok normal, aynen bende öyleydim, bazen 2 gün hiç oynamazdı delirirdim, bazaen hiç durmazdı, 28. haftadan sonra çok net olacak, o yüzden sıkıntı yapma, 38. haftama geldim işte şükür

Çikolata yiyip uzansanız belki o zaman hareketleri artar....İçinizin rahat etmesi için dr gidin... Sağlık ile kucağınıza alın inşallah

canım aslında bebeğin hareket ediyordum ama sen hissedemiyorsundur.en iyi hangi pozisyonda hissediyorsan tatlı birşeyler yiyip o şekilde bekle.eğer rahatsız olmayacaksan yüz üstü yat ben hareketlerinden emin olmadığımda öyle yapıyordum ama en son hangi haftda yaptığımı hatırlamıyorum.merak etme birkaç hafta sonra dışarıdan bile görebileceksin hareketlerini

Eğer birde yorluyorsanız hareketi hissetmezsin...Bende kumandanın pillerini çıkarıp kumandayı göbeğime koyardım tekme atardı

X