Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Bebeğimin poposu tahriş oldu

Gonull89

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2020
3
0
34
Merhabalar.. 1 aylık bebeğimin çok gazı oluyo o yüzden sürekli gaz çıkarıyo ve çıkarırken de altına kaçırıyo bu da çok kötü tahrişe neden oldu.. Gündüzleri her altını açtığımda yıkıyorum geceleri de temizleme pamuğunu ıslatıp siliyorum ardından kuruluyorum.. Mümkün olduğunca altını havalandırıyorum.. Kullanmadığım krem kalmadı neredeyse.. Mustela Sudocrem Trosyd Bepanthol her şeyi denedim.. Ne yapmam gerekir acaba hangi kremi kullanmalıyım lütfen yardımcı olur musunuz..

Merhabalar.. 1 aylık bebeğimin çok gazı oluyo o yüzden sürekli gaz çıkarıyo ve çıkarırken de altına kaçırıyo bu da çok kötü tahrişe neden oldu.. Gündüzleri her altını açtığımda yıkıyorum geceleri de temizleme pamuğunu ıslatıp siliyorum ardından kuruluyorum.. Mümkün olduğunca altını havalandırıyorum.. Kullanmadığım krem kalmadı neredeyse.. Mustela Sudocrem Trosyd Bepanthol her şeyi denedim.. Ne yapmam gerekir acaba hangi kremi kullanmalıyım lütfen yardımcı olur musunuz..
Ama guvenilir olsun. Emin olun temiz saf zeytinyagi olduğundan.

İki kizimdada hametan in sari olanını kullandım halada evde var ,su ve pamukla silerdim kurulardim kremi surerdim hiç pişik olmadılar ,ikiside yaz bebesi.

Hamazinc kullanın,aşırı iyi bir krem.
Oğlum hastalandı gectiğimiz kış ve ishaldi günde 5-6 kez kaka yapıyordu ve pacasından akıyordu , kanama noktasına gelmişti artık,doktor önerisi ile aldım,gece sürdüm sabah iyileşme noktasındaydı. Hala kızarınca kullanıyorum,hemen toparliyor.

X