Bebeğimin yanakları millete dert oldu

Ena2007

Tatlı ogluşumun annesi
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2016
189
307
28
Önceki gün akrabamizin bebek mevlidi vardı oraya gittik.

Oğlum 5 aylık tabiki o da yanımdaydı.
Oğlumu gören seviyor seviyor sonra da onun yanakları neden öyle sarkık çok mu opuyorsunuz diyor.

Tombik bi bebek değil ama yanakları biraz sarkık gibi duruyor.
Bir değil iki değil... İnsanlar öyle deyince ne cevap vereceğini de şaşırıyorum...

Ne tuhaf insanlar var ya...

Yok ayağı küçücükmus yok yanakları sarkık mis. 5 aylık bebek ne olacaktı ? kilosu 7.5, boyu 68cm... Ya sabır.ama yine de kimsenin kalbini kirmadim..

Siz olsanız ne derdiniz?

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
26.239
68.031
42
Nefret ediyorum şu insanların dış görünüşünü eleştirenlerden!
Hele ki bebe ayol daha!!!
Hiç utanmıyorlar Allahın verdiği canı beğenmemeye!
Ben olsam öyle cevaplar verirdim ki pişman olurlardı ağızlarını açtıklarına!!!!!

Ena2007

Tatlı ogluşumun annesi
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2016
189
307
28
Allah yaratmış size noluyoki
Diye söylerdim .

Öpmeyle yanak sarkar mı bilmiyorum ama inanın opmuyoruz desek yeri var. Sakaklarını ya da iki kasının arasını öpüyoruz. Kp ve eşimin teyzesi acayip opuyor vakumlu vakumlu...

Her gören öyle deyince haliyle artık canım sıkılıyor haliyle.
Patlamam yakındır.
Şanslı kişi kim olacak bakalım :)

pelin-

Pelin-
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2014
14.254
50.088
bi görünümüne karışmadıkları bebekler kalmıştı ona da el attılar.
dert etmeye değmez.
ama biraz daha büyüdüğünde çocuğun yanında söyletmeyin.
bizde ben ve bütün ailem renkli gözlüyüz, kızımı her gören ay gözleri niye sana çekmemiş diyor, ben babasının gözleri daha güzel onunkilere benziyor diyip geçiştiriyordum.
ama kızım geçen gün öğretmenine, senin gözlerin de kahverengi ama çok güzelsin, mavi gözlü olmayanlar da güzel olabilir dimi öğretmenim demiş... nasıl üzüldüm duyunca, demek aslında nasıl içerliyormuş...

Ena2007

Tatlı ogluşumun annesi
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2016
189
307
28
KV in tanıdığı hepsi o yüzden bir şey denemek için zor tuttum hep kendimi. Çünkü bak bak d'nin gelinine neler söyledi derler biliyorum . Laf getirmemeye çalışırken kendim dert ediyorum işte...

yasmin1985

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2012
2.517
1.249
Önceki gün akrabamizin bebek mevlidi vardı oraya gittik.

Oğlum 5 aylık tabiki o da yanımdaydı.
Oğlumu gören seviyor seviyor sonra da onun yanakları neden öyle sarkık çok mu opuyorsunuz diyor.

Tombik bi bebek değil ama yanakları biraz sarkık gibi duruyor.
Bir değil iki değil... İnsanlar öyle deyince ne cevap vereceğini de şaşırıyorum...

Ne tuhaf insanlar var ya...

Yok ayağı küçücükmus yok yanakları sarkık mis. 5 aylık bebek ne olacaktı ? kilosu 7.5, boyu 68cm... Ya sabır.ama yine de kimsenin kalbini kirmadim..

Siz olsanız ne derdiniz?
töbe insanlar gerçekten tuhaflaşmış bunlarınkide laf mı şimdi olmasa çocuk niye olmadı derler olsa niye böyle daha neler artık boşverin gitsin

Yokuspokus

Nope thanks
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Mart 2016
18.157
76.856
Cahillik, başka bir şey değil.
Tersleseniz bu kez "Aman bi şey mi dedik, ne tahammülsüz, nemrut kadın" derler. En iyisi siz milletin ne dediğine takılmamaya çalışın, bir cevap verirsiniz iki cevap verirsiniz bitmez ki. Yine böyle çok darlanırsanız "Sağ olun o çok mühim, kıymetli fikirlerinizi sormasak da paylaştığınız için" deyip basıp gidin yanlarından. Kalsınlar öyle.