Bebeğimin yanakları millete dert oldu

Benim dogmayan bebegimin ultrason resmini elestiriyolar canim burnu buyukmus kulagi kepceymis buyukseyanaginda cukur varmis buyukse buyuk kepceyse kepce umursamiyorum bile hic takma kafaya malesef cok bilmis insanlar var
Bilmişlik öyle olmaz.inanin bu kıskançlık ve cahillik gerçekten.
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Ne tatlıdır o sarkık yanaklar öpmekle yanakmı sarkarmış hiç laf olsun torba dolsun bebek ayağınında standartımı var kimi küçük kimi büyük kimi tombik olur kokusu içine çekile çekile öpülür o ayaklar. Kızım 2 yaşında 19 numara giyiyor minicik ayakları var çokta tatlı çıplak olduğu her an benim tacizime maruz kalıyor :)

Ay ne şapşal insanlar var. Benim yeğenimin yanaklarını görmen lazımdı, maymuncuk tipli bişeydi. Sonra topluyor yüz kasları da, sanırım el ayak gibi, kaslar zaman anca gelişiyor bazı bebişlerde.

Benim dogmayan bebegimin ultrason resmini elestiriyolar canim burnu buyukmus kulagi kepceymis buyukseyanaginda cukur varmis buyukse buyuk kepceyse kepce umursamiyorum bile hic takma kafaya malesef cok bilmis insanlar var
Yanlis anlamayin ama neden ultrason kagidini gosteriyorsunuzki sevinc paylasmak olabilir amaciniz ama gercekten gereksiz insanlar gormuski bu elestiriler gelmis bebeginize.

Evet kayınvalidemler hep vakumlayarak öpüyorlar deseydiniz. Bir taşla iki kuş.

Kirmayayim dedikçe ben kiriliyorum.yapim böyle... Canıma takedince en son söyleyeceğimi de en başta söylüyorum... İyi mı kötü mu bilemiyorum ama bı kaç kişi daha derse yandı yani....

Başlığı okur okumaz yüzüme bir gülümseme geldi ve yerim onun yanaklarını dedim kendi kendime :)

Böyle doğdu böyle büyüyecek yakışıklı oğlum, herkesin bunu söylenmesinden sıkılmaya başladım gibi bir cevap verin. Patlamayı beklemeyin.

Valla yanınızda olsam o sarkık yanaklardan öpmeye doyamazdım yeteeer diye elimden alırdınız :KK36:
Bence takmayın kafaya, insanlar can yakarak eleştirmeyi pek sever. Size öyle gelmiştir bence diyin geçin...

Başlığı okur okumaz yüzüme bir gülümseme geldi ve yerim onun yanaklarını dedim kendi kendime :)

Böyle doğdu böyle büyüyecek yakışıklı oğlum, herkesin bunu söylenmesinden sıkılmaya başladım gibi bir cevap verin. Patlamayı beklemeyin.

Doğru söylüyorsunuz aslında. Son ana kadar beklersem sevdiğim birine de patlayabilirim iyi olmaz.

Teşekkür ederim... Poğaça gibi oğlun var maşallah diyen de var, damadimiz yakışıklıymis diyen de:)
Kişinin bakış açısıyla ilgili galiba insanların bu dedikleri...

Yerimmm ben o yanaklariiiiii
Allah size bağışlasın.
Cevap bile vermeyin,essek başı gibi konuşup dursunlar :)

Kirmayayim dedikçe ben kiriliyorum.yapim böyle... Canıma takedince en son söyleyeceğimi de en başta söylüyorum... İyi mı kötü mu bilemiyorum ama bı kaç kişi daha derse yandı yani....

Bu çok kötü işte. Haklıyken haksız konuma bile düşülebiliyor. Belki ilk söyleyene ya Allah vergisi işte öyle demeyin kuzuma diyecektiniz ama sonuncusuna patlayacaksınız.

Bu çok kötü işte. Haklıyken haksız konuma bile düşülebiliyor. Belki ilk söyleyene ya Allah vergisi işte öyle demeyin kuzuma diyecektiniz ama sonuncusuna patlayacaksınız.

Evet doğru söylüyorsunuz. Cirkinlesmeden
Dediğiniz gibi cevap verirsem daha güzel olur susmak yerine...

eşim birgün geldi dedi ki amirim çocuğunu getirmiş bir sevdik ki görsen bayılırdın. yanaklar sarkık sarkık. çok merak etmiştim.
neyse bir oğluşum oldu yanaklar sarkık sarkık :KK70:
gelip gidip severdim, severlerdi.
siz neden rahatsız oldunuz ben onu anlamadım ki.

X