bebegin kalbi durması ve kürtaj

tubi8989

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2010
77
2
7 hafta 4 günlük hamileydim ve kahverengi leke geldi hemen doktora gittim bebeğimin kalbi durmuş ve kürtaj oldum:KK43: ilk gebeliiğimdi tekrar hamile kalmamda sorun olurmu? nekadar beklemek zorundayım yardımcı olurmusunuz lütfeeenç

yaren2007

kızım abla olduuuu
Pro Üye
11 Eylül 2011
31.283
1.118
ttatım 2 3 ay dinlen bide patoloji sonucuna göre önlemlerini al gecen ay yemgemde yaşadı aynını ben yanındaydım kurtaj gecesi çok gecmiş olsun

tubi8989

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2010
77
2
doktor sonuca bişey demedi neden oldugunu dahi bilmıyorum.. kürtajdan sonra nedar süre korunmam gerekiyor. allhım hyrlı saglıklı bebekler nasip etsin

lahzaa

Guru
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2009
407
3
7 hafta 4 günlük hamileydim ve kahverengi leke geldi hemen doktora gittim bebeğimin kalbi durmuş ve kürtaj oldum:KK43: ilk gebeliiğimdi tekrar hamile kalmamda sorun olurmu? Nekadar beklemek zorundayım yardımcı olurmusunuz lütfeeenç

çok geçmiş olsun
kendini hazır hissettigin an hamile kalabilirsin içini feraf tut motivasyonun ne kadar yüksek olursa okadar kolay hamile kalırsın bende kısmen aynı şeyleri yaşadım şimdi 3 aylık bebegim var
patolojidende sonuçlar genelde bulunamıyor normal çıkıyor hep
bence şanslısın belki bebeginde problem vardı rabbim hayırlı saglıklı bebegini fazla bekletmeden göndersin inş...

tubi8989

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2010
77
2
çok tesekkür ederim. allahh analı babalı büüyütsün bebegnizi.. alalhm isteyen herksee saglklı bebekler versin.. kürtaj olalı 1 hafta oldu kananamamda devam ediyor. heryerde kürtajdan sonra 3 ay korunun diye okudum nekadar dogrulk payı var.

yaren2007

kızım abla olduuuu
Pro Üye
11 Eylül 2011
31.283
1.118
çok tesekkür ederim. allahh analı babalı büüyütsün bebegnizi.. alalhm isteyen herksee saglklı bebekler versin.. kürtaj olalı 1 hafta oldu kananamamda devam ediyor. heryerde kürtajdan sonra 3 ay korunun diye okudum nekadar dogrulk payı var.

cnm yengeme dr 2 3 ay korun mutlaka dr dedi ama onun kurtaj sonrası hiç kanama olmadı pekala nasıl kolay hamile kalmışmıydın

lahzaa

Guru
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2009
407
3

canım Allah tez zamanda sanada nasip etsin:KK49:
40 ın çıkıp regl in düzene girince denemeye başlarsın kadın dogumcuların çogu kadın kendini ne zaman hazır hissederse gebe kalabilir diyor
bazı kadınlarda kürtajdan sonra yaşadıgı şoku atlatamadıgından ve bunu başarısızlık olarak gördügünden uzun zaman hamile kalmaktan korkuyorlarmış ben aksine yandım tutuşdum bebek die
ben kürtajdan sonra 20 gün devam etmişti kanamam

tubi8989

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2010
77
2
canım ben 3 yıl dogum kontorol hapı kullanmıştım ve bıraktıktan 5 ay sonra hamile kaldım ve bu sorunla karşılaştım. narkoz verdirmeden kürtaj oldum. ve kananam devam ediyor anlamış değilim doktoruma gittim parca kalmış dedi onuda ilaçla düşürdü ve halada kanama var napcam :KK43:

lahzaa

Guru
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2009
407
3
canım ben 3 yıl dogum kontorol hapı kullanmıştım ve bıraktıktan 5 ay sonra hamile kaldım ve bu sorunla karşılaştım. narkoz verdirmeden kürtaj oldum. ve kananam devam ediyor anlamış değilim doktoruma gittim parca kalmış dedi onuda ilaçla düşürdü ve halada kanama var napcam :KK43:

kanamanın olması normal bi durum bence ama endişen çoksa dr.ara narkozsuz kürtaja nasıl dayandın çok zor olmuştur eminim

tubi8989

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2010
77
2
zor oldu dayandımm mecburen narkoz istemedim ben bn yatıyorum iligiznden cevplarınızdan dolayı cok tesekkürler.

lahzaa

Guru
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2009
407
3
sen tekrar nezamn hamile kaldın kürtajdan sonra?

ben 40 çıktı çalışmalara başladım olmadı eşim askere gitti zaman aşımına ugradı bizim bebek olayı ama çok istedim hemen olsun kısmet böyleymiş benim 2009 martta bebegim alındı normal dogumla sonra kürtaj oldum 2011 şubatta hamile kaldım kızım şuan 3 aylık

tubi8989

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2010
77
2
allah bağışlasın..alllahım inaşallah banada nasip eder:KK43: cok istiyorum bebeğimin olmasnını :KK43: hamileyim bebeim olcak diye cok mutluydum hüsranla sonuclandı. ama vardır bundada hayır bunada şükür

lahzaa

Guru
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2009
407
3
allah bağışlasın..alllahım inaşallah banada nasip eder:KK43: cok istiyorum bebeğimin olmasnını :KK43: hamileyim bebeim olcak diye cok mutluydum hüsranla sonuclandı. ama vardır bundada hayır bunada şükür

olur canım seninde merak etme rabbim çok büyük birini alır birini verir sen yeterki iste hayırlı sağlılı bebegini kollarına alman dilegi ile iyi gecelerr:KK16: