Bebeğin yerleşmesi kaç gün surer

Burcuos

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2020
49
5
27
Merhaba daha once böyle bir konu açıldımı bilmiyorum ama beni bilgilendirirseniz cok sevinirim bebek rahme kac günde yerlesir ve belirtileri neler olur yaşayanlar hissedenler varsa yardımcı olursaniz cok sevinirim teşekkür ederim simdiden🤗

3 gün içinde yumurta sperm ile buluşur ve 10 gün içinde döllenip.rahme yerleşmeye başlar.. beta 10 gün sonra salgılanır...belirtiler kişiden kişiye değişikyik gösterir.. Ama genelde göğüs hassasiyeti ve bebeğim.yerleştiği tarafta kasık batması şeklinde ağrılar olur.. yerleşme kanaması da olabilir..

3 gün içinde yumurta sperm ile buluşur ve 10 gün içinde döllenip.rahme yerleşmeye başlar.. beta 10 gün sonra salgılanır...belirtiler kişiden kişiye değişikyik gösterir.. Ama genelde göğüs hassasiyeti ve bebeğim.yerleştiği tarafta kasık batması şeklinde ağrılar olur.. yerleşme kanaması da olabilir..
Cok teşekkür ederim benimde sol kasıgimda o agrı ve 12 gün oldu batmalar filan oldu bugun hafif ağrım var sizce yerlesmismidir

Adetime 10 gun var daha o yüzden erken diye yapmıyorum canım 🤗
Benim belirtilerde adetime 10gun kala cıkmaya baslamişti sol tarafımda kasin agrisi ve goguslerde aşırı hassasiyet kan verdim beta 2 cikti 5 gun kala verdigimde 22.99 cıktı simdi tekrar vericem duzenli yukselcekmi onu kontorl edicekler adetime suan 3 gün var

Benim belirtilerde adetime 10gun kala cıkmaya baslamişti sol tarafımda kasin agrisi ve goguslerde aşırı hassasiyet kan verdim beta 2 cikti 5 gun kala verdigimde 22.99 cıktı simdi tekrar vericem duzenli yukselcekmi onu kontorl edicekler adetime suan 3 gün var
Benim belirtilerim iliskiden 3 4 gun sonra basladı 1 hafta kadar araliksiz devam etti kasık ağrim ama hep sol sagda hicbisey yok gogslerimde de hassasiyet yok sadece sutyenlerim biraz daha rahatsiz ediyor gibi geliyo ucları koyulasmis onu farkettim ama benim en etkin belirtim kasık ağrısı batması eğilirken filan bide arada bosluklarima agri giriyo sizin en belirgin belirtileriniz neler acaba

Benim belirtilerim iliskiden 3 4 gun sonra basladı 1 hafta kadar araliksiz devam etti kasık ağrim ama hep sol sagda hicbisey yok gogslerimde de hassasiyet yok sadece sutyenlerim biraz daha rahatsiz ediyor gibi geliyo ucları koyulasmis onu farkettim ama benim en etkin belirtim kasık ağrısı batması eğilirken filan bide arada bosluklarima agri giriyo sizin en belirgin belirtileriniz neler acaba
Benimde sol kasıgımda ağrı oluyor arada sağ taraftada oluyor ama en çok sol beni mafediyor birde gogüslerimin cevresi pütür pütür kabarcıklar olmustu oradan anladım bi terslik oldugunu cnm

Kızlar adetime 5 gün vardı o günden beri adet sancısı çekiyorum ama ağrı çok kısa sürüyor hiç böyle olmamıştı adet sancısı bu kadar erken de başlamaz bu hamilelik belirtisi olabilir mi

kızlar kasıklarınız ağrırken ayaklarınız da üşüyor mu aynı zamanda ? Benim adetime 7 gün var yumurtlamadan beri kasıklarımda bir ağrı var ama geçen aylarda enfeksiyon geçirmiştim o yüzden ağrıyor dedim hep. Adet olacağım gün kasıklarım ağrır, ayaklarım üşür ve göğüslerim hassaslaşır dokununca. Bugün de ayaklarım üşüyor kasıklarım tıpkı bir gün sonra adet olacakmışım gibi ağrıyor. Ama göğüslerde ağrı yok. Bir hafta erken adet olursam çok üzülürüm. Merak ediyorum sizlerin kaşıklarımız ağrıyor demeniz bu bildiğimiz adet öncesi kaşık ağrısı mı yoksa başka, gebelik geçirmeyen birinin bilmediği bir kasık ağrısı mı ? Gerçi kasıklarım da gebelikten mi ağrıyor ? Adetten mi yoksa enfeksiyondan mı ağrıyor onu bile bilemiyorum. Karmakarışık ve üzgün hissediyorum adet olacağım diye.

ben geçen ay kimyasal gebelik yaşadım ama 6. haftada düşük yaptım. yani ortalama 2 hafta boyunca gebelik belirtileri yaşamıştım. yumurtalama gününden itibaren kasıkta hafif kramp gibi kasılmalar, regl ağrısına benziyor, göğüslerde hassaslık oldu ve her sabah uyandığımda mide bulantımsı çok hafif bi midede garip bir his olmuştu.
bu ay tekrar değerlendirdim yumurtalama gününü ve bugün 3. gün geçen ay yaşadığım hislerin aynılarını tekrar yaşıyorum. umarım bu sefer sağlıklı bi gebelik yaşarım.

kızlar kasıklarınız ağrırken ayaklarınız da üşüyor mu aynı zamanda ? Benim adetime 7 gün var yumurtlamadan beri kasıklarımda bir ağrı var ama geçen aylarda enfeksiyon geçirmiştim o yüzden ağrıyor dedim hep. Adet olacağım gün kasıklarım ağrır, ayaklarım üşür ve göğüslerim hassaslaşır dokununca. Bugün de ayaklarım üşüyor kasıklarım tıpkı bir gün sonra adet olacakmışım gibi ağrıyor. Ama göğüslerde ağrı yok. Bir hafta erken adet olursam çok üzülürüm. Merak ediyorum sizlerin kaşıklarımız ağrıyor demeniz bu bildiğimiz adet öncesi kaşık ağrısı mı yoksa başka, gebelik geçirmeyen birinin bilmediği bir kasık ağrısı mı ? Gerçi kasıklarım da gebelikten mi ağrıyor ? Adetten mi yoksa enfeksiyondan mı ağrıyor onu bile bilemiyorum. Karmakarışık ve üzgün hissediyorum adet olacağım diye.
Şuan aynı şeyleri yaşıyoruz. Ben bu ay ovülasyon testi kullandım, 19.günümde yumurtlamayı gördüm (32-35 gün arası adet görüyorum) değerlendirik. Bugün 24. Günüm ve dünden beri kasık ağrım var sürekli gelip gidiyor aynı zamanda ayaklarım çok üşüyor. Göğüslerimde ağrı şişme vs yok. Bu ağrılar neyin nesi anlam veremedim

Şuan aynı şeyleri yaşıyoruz. Ben bu ay ovülasyon testi kullandım, 19.günümde yumurtlamayı gördüm (32-35 gün arası adet görüyorum) değerlendirik. Bugün 24. Günüm ve dünden beri kasık ağrım var sürekli gelip gidiyor aynı zamanda ayaklarım çok üşüyor. Göğüslerimde ağrı şişme vs yok. Bu ağrılar neyin nesi anlam veremed
benim de yumurtlama gününden itibaren hep kasık ağrım olmuştu. şu anda da var. hamilelik belirtisi olarak görüyorum ben bunu ama regle de çok benziyor. beklenen adet günü yani BATta testte göreceğiz ne olduğunu regl midir yoksa hamilelik mi.

benim de yumurtlama ayın 23ydü 1 hafta oldu ara ara kasık ağrıları oluyor ama çok yoğun değil, göğüslerde şişmeler başladı yavaştan. son 4-5 gündür sabahları başlıyor ve ara ara mide bulantılarım oluyor, tuzlu bi şeyler yiyince düzeliyor sonra yine başlıyor. 2-3 yudum su içiyorum tuvaletim geliyor hemen. bu sık idrara çıkma ve çok erken başlayan mide bulantısı olayı ilk kimyasal yaşayıp 2 hafta hamile kaldığım süreçte yoktu mesela. o yüzden belirti mi bilmiyorum.

üşüme olayını hiç yaşamadım kimseden de duymamıştım.

X