Çocuk Hastalıkları Bebeğinde dil bağı olanlar yardım!

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Esmas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
28
10
31
Merhaba. 50 gunluk bebegim var. Dil bağı var ilk gittigim doktorlar kesilmesi gerekiyor dedi. Bu sefer gittigim doktor da emiyorsa kestirme dedi. Kafam karıştı. Kendinde ya da bebeginde dil bagi olan kestiren var mi acaba aramizda?

Merhaba. 50 gunluk bebegim var. Dil bağı var ilk gittigim doktorlar kesilmesi gerekiyor dedi. Bu sefer gittigim doktor da emiyorsa kestirme dedi. Kafam karıştı. Kendinde ya da bebeginde dil bagi olan kestiren var mi acaba aramizda?
Bizde yok ama denk geldim bu konuya.emmede sıkıntı oluyomus ama emıyorsa kılo alımı da iyiyse elleme dursun. Ama bir sıkıntı yaşarsan o zaman kestir bence.

İlk ay emmede sorun yasadik ama su an gayet iyi emiyor sorun yasamiyoruz. Cok kararsiz kaldik 🙁

Benim yeğenimin vardı 2 aylıkken doktor ilerde sorun olacağını ve konuşmayı etkimeye bileceğini söyledi ablam ertesi gün kestirdi. Kısa bi işlem yapın bence

Benim oğlumun da vardı 1 haftalıkken kesmişti doktok.Çok şükür bir problem yaşamadık

bizim 2 çocuğumuzdada vardı büyük olanı biraz geç kestirdik ama küçük olanı 7 aylıkken kestirdik çok basit bir operasyon hiç bir sorun yaşamadık , geçmiş olsun

bizim 2 çocuğumuzdada vardı büyük olanı biraz geç kestirdik ama küçük olanı 7 aylıkken kestirdik çok basit bir operasyon hiç bir sorun yaşamadık , geçmiş olsun
Teşekkür ederim. Dikiş falan gerekiyor mu? Bir de hangi bolume/doktora gidiliyor bunun icin?

Gecmis olsun. Kolay bi operasyon muydu? Bir zorluk yasadiniz mi? Su anda oglunuzun dilinin altinda iz var mi?
Oğlum şuanda 15 aylık ya ufak bir makasları var onunla pıt diye kesiyor zaten ölü doku olduğu için bebek anlamıyor bile 1 dakikalık bir işlem ☺️

X