Doğuma Hazırlık Bebeğiniz erkek mi kız mı?(hadi belirtilere bakalım)...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bebek sol tarafta ise kız , sağ da ise erkek oluyormuş ilk söylediklerinde güldüm kayınvalidem söyledi hep de sol da hareket var.. 20. haftamda gittim erkek dediler bebeğim sağ tarafta imiş ayakları sol da olduğu için hep sol tarafımda oynama varmış =)))

Rabbim sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inş. ve isteyen herkese de nasip etsin Yüce Mevlam

slm kizlar nasilsiniz bakim?
bende hamileyim ama kac haftalik bilmiyorum daha doktora gitmedim randevu aldim sadece. Simdiye kadar benimde midem falan bulanmadi bakalim ne olacak. Ilk kizimda hafifte olsa bulanmisti, bunda tik yok. Cinsiyet önemli diil tabiki, bizimkisi meraktan. Eh tabi bir oglumda olsun isterim tabi, ama gercekten cokta önemli diil, sonucta kizda olsa erkekte olsa o beniom canim herseyim...

slm arkadaşlar ben yeni üye oldum,1 kızım var ve 2.kızıma hamileyim.ilk kızımda kız belirtileri vardı ama 2.kızımda tamamen erkek belirtileri var o yüzden çok erkek bekledik bunu,ama bu da kız dedi doktor,yani farklı olabiliyor,en basiti karnımı gören erkek diyor çok sivri,öteki belirtiler de tutuyor bende açıkcası erkek diyordum ama kız hayırlısı,herkese slm gönderiyorum...

merabalar,bu konuda bi paylaşım da ben göndereyim. eskilerden kalma bi batıl inanç belki ama ilk çocuğun burnunun hemen üstünde yani iki kaşının arasında mavi-mor bir damar olursa onun arkası erkek çocuk derler. Bilmiyorum tutan var mı acaba?

Bilmiyorum olabilir ama benim kizimda öyle mor bi leke yoktu :KK50:
ben kizimda cok eksi yiyordum bundada cok tatli yiyorum...
ama hep duydugum bisey erkek cocukta anne et yiyemezmis yani et´den tiksinirmis :KK34:

Bilmiyorum olabilir ama benim kizimda öyle mor bi leke yoktu :KK50:
ben kizimda cok eksi yiyordum bundada cok tatli yiyorum...
ama hep duydugum bisey erkek cocukta anne et yiyemezmis yani et´den tiksinirmis :KK34:

benim cevremdede et tuzlu yemeklere aserenler oldu ogullari oldu bence bünyeyle alakali

bende kızımda çok sebze meyve tatlı yedim şimdi yine hamileyim bundada canım et ve tuzlu istiyo cinsiyeti belli diil daha bakalım ne olcak....

bimde mide bulantılarım çok oluyodu ve tuzludan nefret etmiştim hep tatlı yiyodum ve çok çirkinleşmiştim yüzüm şişmişti ama kızım değil oğlum oldu kişiden kişiye değişiyo belirtiler bence

bencede.......................ben tuzluyu çok seviyorum ekşi herzaman hoşuma gitmiştir hamileliğimdede değişmedi tatlıyıdı seviyorum aklıma eserse yerim ama bugünlerde azıttım:))yüzümde hiç bi değişiklik yok eskisi gibi güzelim hehe:KK70:DD
kızım olcak nasip ederse RABBİM

ben erkek belirtisini taşıyorum ama böyle şeylere pek inamıyorum çünkü etrafımda kız belirtileri yaşayıp erkek doğuranlar erkek belirtileri yaşayıp kız doğuranlar oldu hayırlısı olsun kız erkek farketmez ilk çocuğum merakla bekliyorum doğumunu

aynen bende katılıyorum bende gebeyim ikiside uyuyor bana ne yapıcaz şimdi:18::KK52:

benim yüzümde hamileliğimin başından beri sivilce eksik olmadı, ve yanaklarımda kırmızı lekeler oluştu.yüzüm resmen bozuldu. doktor kesin olmamakla birlikte erkek dedi. kızın olursa yüzün bozulur bence fasa fiso

Yaşınıza gebe kalma tarihinizi, gebe kaldığınız ayın rakamını eklediğinizde çift sayı çıkıyorsa,erkek
Yaşınıza gebe kalma tarihinizi, gebe kaldığınız ayın rakamını eklediğinizde tek sayı çıkıyorsa, kız
dır.biri bana bunu hesaplamayı anlatsın.:KK5:

X