Doğuma Hazırlık Bebeğinizin Cinsiyetini Erkenden Söyleyeyim - Cinsiyet Tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Pasha22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2018
3.605
2.572
Selam Kızlar :KK9:bir çok kişi gruplardan beni bilir. Yine yetiştim imdatlara :KK36:

Çoook uzun bir süre araştırma okuma yaptıktan sonra sizlere bu başlığı açtım çevremde tüm gebelere de denedim. Bunun sırrını çözen İnstagramda (isim vermeyim) işi ticarete dökmüş bile. :halay:Nub, Ramzi,Çin Rus Japon Takvimleri, Yüzük Yöntemi bir çok şey size sayabilirim.

5 ve 14. haftaya kadar olan ultrason fotolarınızı paylaşın. Vajinadan mı yoksa karından mı çekildiğini ve kaç haftalık olduğunu da mutlaka belirtin.:anneadayı:

Not: Tahmin yaptığım anneler cinsiyet öğrendikten sonra lütfen bana geri dönüş yapın :KK200::emir_bebek:

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam Kızlar :KK9:bir çok kişi gruplardan beni bilir. Yine yetiştim imdatlara :KK36:

Çoook uzun bir süre araştırma okuma yaptıktan sonra sizlere bu başlığı açtım çevremde tüm gebelere de denedim. Bunun sırrını çözen İnstagramda (isim vermeyim) işi ticarete dökmüş bile. :halay:Nub, Ramzi,Çin Rus Japon Takvimleri, Yüzük Yöntemi bir çok şey size sayabilirim.

5 ve 14. haftaya kadar olan ultrasyon fotolarınızı paylaşın. Vajinadan mı yoksa karından mı çekildiğini ve kaç haftalık olduğunu da mutlaka belirtin.:anneadayı:

Not: Tahmin yaptığım anneler cinsiyet öğrendikten sonra lütfen bana geri dönüş yapın :KK200::emir_bebek:
6+2 karından ultrason. Merak ettim doğrusu :)

Eklentiler

• 1C9B0E32-B519-4D10-9AE4-454C5770A508.jpeg
    1C9B0E32-B519-4D10-9AE4-454C5770A508.jpeg
    109,5 KB · Görüntüleme: 5.533
6+4 karından hadi bakalım bende merak ettim yüzük testi yaptırdım bakalım tutucak mı:)

Eklentiler

• 20220223_145018.jpg
    20220223_145018.jpg
    82,9 KB · Görüntüleme: 4.099

5 ve 14. haftaya kadar olan ultrasyon fotolarınızı paylaşın. Vajinadan mı yoksa karından mı çekildiğini ve kaç haftalık olduğunu da mutlaka belirtin.:anneadayı:

10+4 karindan

Eklentiler

• IMG-20220311-WA0012.jpeg
    IMG-20220311-WA0012.jpeg
    70,8 KB · Görüntüleme: 4.563
Evet ilk bebek bi düşüğüm oldu ama ilk bebeğim olucak. Çin takvimi kız dedi ay sağlıklı olsun da kese şekli erkek gibi mı duruyor 😂
Canım Çin takvimini bile yanlış hesaplıyor bizim siteler tercüme edilmiş ama yanlış tercüme kuzenimin eşi Çinli o anlattı bana biraz karışık ama Çinliler inanıyor :)

pardon ? Allah tarafından bebeklere verilmiş bir cinsiyeti tahmin etmenin neresi akılsızlık pardon ? İnanmıyorsanız boş yapmazsınız yorum yapmazsınız olur biter
Boş yapan sizsiniz.Doktorlarin 12. Haftadan önce göremediği cinsiyeti 6. Haftada nasıl kesin bir dille söyleyebiliyorsunuz?insanlar 10 yıl boşuna okuyor burada siz varken.

Boş yapan sizsiniz.Doktorlarin 12. Haftadan önce göremediği cinsiyeti 6. Haftada nasıl kesin bir dille söyleyebiliyorsunuz?insanlar 10 yıl boşuna okuyor burada siz varken.
Hanımefendi bu size saçma gelebilir inanmayabilirsiniz ama bu benim sayfama gelip hakaret etme hakkını size vermez. Benim sayfam dileyen gelir merak eder sorar merak etmeyen inanmayan sormaz görüp geçer herşeye maydonoz olmaz yani Anlayabiliyor musunuz ? Size kimse zorla bir istekte bulunmuyor sonuçta değil mi ?

X