Doğuma Hazırlık bebek arabası tavsiye-acil

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

grudgetr

Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2014
16
0
Merhaba, benim bebeğim şu anda 1,5 aylık ama daha bebek arabası alamadık, çok acil tavsiyelere ihtiyacım var... travel sistem istemiyorum çünkü taşıma koltugumuz var. özellikle çift yönlü kullanılabilecek, hafif, pratik, kullanışlı 500 tl yi geçmeyecek tavsiyeler verirseniz çok mutlu olurum...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

chicco baston modellere bakın derim ..:KK9:
kalite ve hafif baston tipleri büyüyünce de kullanılır ..:KK31:
henüz bebeğim yok ama daha önce mesleğimdi ..:KK16:
güle güle büyütün bebeğinizi,darısı basıma cnm .. :KK3:

evet o modelleri biliyorum ama çift yönlü kullanılamadığì için düşünmedim çünkü bebeğim bana dönük halde de kullanmak istiyorum. şu an çok küçük ve yüzünü görmeden sürmem zor olur diye düşünüyorum...

evet o modelleri biliyorum ama çift yönlü kullanılamadığì için düşünmedim çünkü bebeğim bana dönük halde de kullanmak istiyorum. şu an çok küçük ve yüzünü görmeden sürmem zor olur diye düşünüyorum...

onlar genelde problem yaratıyo :KK31:
bebek ve araba hantal die tavsiye etmeyiz..:KK12::KK12:
tercih sizin rica edeirm iyi günlerrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3:

teşekkür ederim tekrar düşüneceğim... iyi günler...

merhaba.ben de araştırdım.travel sistemler ilk 1 yıl sonrasında kullanıma uygun olmuyormuş.böyle bir model alabilirsiniz. $107654868_tn50_0.jpg

hem satıldığı sitede yanında uyku seti de hediye diyor.ben almayı düşünüyorum.bir bakın isterseniz.

fiyatını söylemeyi unutmuşum 449 tl :)

Son düzenleme:
bunun markası ne acaba? bir de hangi site?

Biz bebeğimize sunny babynin olivera modelini aldık. Sizin istediğiniz gibi çift yönlü oluyor. Kullanımı kolay, taşıması ve katlaması kolay. Katlanınca da hafif o kadar ağır değil. Fiyatıda 400-450 civarında değişiyor pusetiyle beraber.

Son düzenleme:
Ben de travel istemiyorum ama çift yönlü ve hafif istiyorum. Şuan aklımda 2 model var, kraft dino ve casual pasific, ikiside nette 449 tl, ama hala araştırmadayım.

sanırım kraft dino almaya karar verdim, kraft'ın ürünleri gerçekten sağlam oluyor, umarım pisman olmam...

X