Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Bebek Arabası Yorumu

missinkk

Engineer :*
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2013
362
313
Merhaba kızlar, ben bebek arabası araştırmaya başladım gerçekten çok zormuş iyi ki erken başlamışım. Araştırma yaparken önceliklerim arabanın kolayca katlanması, portbebe özelliğinin olmasıydı. Olmuşken hafif de olaydı iyiydi ama pek bulamadım öyle bir araba. Travel sistemlerde bu tipte araba çok zor bulunuyormuş onu öğrendim. Ayırdığım bütçe max 2000tl malum bebişlerin sağı solu belli olmuyor. sonuç olarak 2 yeni model buldum, kriterleri benimkine yakın olan annelere hem fikir olsun, hem de tecbrübeli anneler bir göz gezdirsin yorum yapsın istedim.
--- Baby2go volo private https://www.baby2go.com.tr/volo-private/
video için
fiyat 1600-1800 civarı. 360 derece dönebilme, kolay katlanma, portbebe özelliği artıları
--- Chicco trio sprint http://www.chicco.com.tr/urunler/80...ve-seyahat.uclu-ve-ikili-seyahat-setleri.html
video için
fiyatı 1500-1800tl civarı. İlerleyen zamanda baston tip kullanabilme, kolay katlanma, portbebe özelliği
Birde Norfolk diye bir travel sistem var ancak onun videosu yok https://urun.n11.com/travel-sistem-...-5-in1-travel-sistem-bebek-arabasi-P104140097

Şuan baby2go ve chicco arasında kaldım. Chicco'nun adı var, ayrıca portbebe kısmı kalın ve güzel diğerine göre ama baby2go da çok kullanışlı duruyor. Siz olsanız hangisini seçersiniz artıları ve eksileriyle yazarsanız çok memnun olurum.

Port bebe denen şey aynı zamanda ana kucağı mı yani oto koltuğu şeklinde kullanılıyor mu
Evet canim, portbebenin iki ucunda kemer sabitleme kismindan sabitleyebiliyorsun. Ben alirsam chiccoyu ilk aylarda oto koltuguna oturtmak yerine portbebeyi arabaya sabitlemeyi dusunuyorum, gecen gun gorme sansim oldu ic pedi de cok guzel portbebenin tek dezavantaji 5kilo alti plastik gibi kalin bisey oldugu icin. Bu arada cadilac volo yerine cadillac air daha hosuma gitti donerli bi sistem yok onda kolay kapaniyor. Cadillac volonun doner sistemi bana pek guven vermedi kolay bozulacak gibi sanki

Biz Nuna ya karar verdik travel sistem arabamizin bagajı küçük oldugu için ve saglam bi araba port bebe ozelligi yok ama kullanimi cok rahat hafif küçük bagajlar için ideal isterseniz bi araştirin fiyati çok abartili degil 1200 civarı idi sanirim

Biz Nuna ya karar verdik travel sistem arabamizin bagajı küçük oldugu için ve saglam bi araba port bebe ozelligi yok ama kullanimi cok rahat hafif küçük bagajlar için ideal isterseniz bi araştirin fiyati çok abartili degil 1200 civarı idi sanirim
Sagol canim portbebe ozelligi olmasini istiyorum daha cok ana kucagi belli bi saatten sonra yatmasi uygun degil ya bebeklerin

Adam öyle güzel anlatıyorki benim oturup gezesim geldi:halay:
Doğumdan 1 ay sonra aldım ben arabayı. Çünkü sürekli araba araştırmaktan ben karar veremedim ya.
Şimdi öncelikle bebeğin arabaya uyumu çok önemli. benim oğlum arabasını sever gezmeye bayılan bir çocuk ama bazen inatla kucak ister arabasını reddediyor yolun ortasında. Ozaman burda kollar devreye giriyor kucakla bakalım çocuğu. O yüzden hafif bir araba al dükkana gittiğinde tek elinle kullan arabayı. Sonra şu puset olayını hiç sevmedim. Yenidoğan Bebekler düm düz yatmalı çocuk bildiğin oturur pozisyonda o pusetlerde. Bende chicco araba çok güzel ama videonun ilk kısmındaki diğerlerine gerek yok sonra a onları koycak yer arıycaksın puset zaten 3 ay kullanılcak. Eeee sonra nolcak o evin içinde yer bul koca şeye. Hafif al benden tavsiye travel sisteme gerek yok.

Adam öyle güzel anlatıyorki benim oturup gezesim geldi:halay:
Doğumdan 1 ay sonra aldım ben arabayı. Çünkü sürekli araba araştırmaktan ben karar veremedim ya.
Şimdi öncelikle bebeğin arabaya uyumu çok önemli. benim oğlum arabasını sever gezmeye bayılan bir çocuk ama bazen inatla kucak ister arabasını reddediyor yolun ortasında. Ozaman burda kollar devreye giriyor kucakla bakalım çocuğu. O yüzden hafif bir araba al dükkana gittiğinde tek elinle kullan arabayı. Sonra şu puset olayını hiç sevmedim. Yenidoğan Bebekler düm düz yatmalı çocuk bildiğin oturur pozisyonda o pusetlerde. Bende chicco araba çok güzel ama videonun ilk kısmındaki diğerlerine gerek yok sonra a onları koycak yer arıycaksın puset zaten 3 ay kullanılcak. Eeee sonra nolcak o evin içinde yer bul koca şeye. Hafif al benden tavsiye travel sisteme gerek yok.
Cok dogru bir yorum olmus ben de ayni dusuncelerdeyim bu yuzden chicco hantal geldi zaten bos portbebesi 5 kilo:halay: hem hafif olup hem duz yatan cok cok zor bulunuyo yada ben bulamadim.. aklimda britax romer agile 4 var kolay katlanip tek elle tasiyabiliyosun ama portbebe ozelligi yok bu gidisle vazgecicem cocugun duz yatmasi gerekliliginden :işsiz:
Kizceler bide asagidaki arabalari degerlendirsek
Prego neon travel set

Casual solo comfort Ana kucagi tam yatar oluyor

Dümdüz yatma gerekliliğinden emin miyiz arkadaşlar.bir yerde oto koltuklarını araştırırken denk geldim bazı doktorlar anne karnındaki pozisyonda yattığı için oto koltuklarını da doğar doğmaz kullanabilirsiniz diyormuş.ki avrupa ve amerikada doğar doğmaz oto koltuğu şartı var.bu da dümdüz yatma gerekliliğini ortadan kaldıran bir olay.

Dümdüz yatma gerekliliğinden emin miyiz arkadaşlar.bir yerde oto koltuklarını araştırırken denk geldim bazı doktorlar anne karnındaki pozisyonda yattığı için oto koltuklarını da doğar doğmaz kullanabilirsiniz diyormuş.ki avrupa ve amerikada doğar doğmaz oto koltuğu şartı var.bu da dümdüz yatma gerekliliğini ortadan kaldıran bir olay.

Evet canim o da var ama pusette de yatma suresi sinirli diye biliyorum ben .. Aman ya kafam karisti iyice gitcem alcam zuptirik bi bebek arabasi amaan

Bebek arabasını doğumdan sonra almaya karar verdim şimdilikfikrim değişmezse tabi.bir göreyim bebeğin durumunu çok ağlayan bir bebek olursa bebek kucakta araba boş drüküyor olmasın:)bir arakadaşım bu gikri verdi mantıklı geldi bana da

canim dumduz yatma ozelligi bebek buyuyunce kullaniliyor yani oto koltugu yasini gecince. Dedigin dogru bebek kucukken oto koltugunda yatabilir. Ama avrupada dahi bunun belirli suresi var 3 saatten fazla bebek oto koltugunda yatmamali.

İyi geceler biz casual cadillac air travel sistem aldik bugün.netten aylardır araştiriyoruz çok zormuş bebek arabası isi hem port bebe ozelligi var hem de kullanimı kolay tekerlekleri cikiyo ikiye ayriliyo bi de kumasini çok begendik deri gibi.haftaya.elimizde olur insaallahh

Black friday indiriminden internetten takip edin baktığınız modlleri ole alin bazi internet sitelerinde fiyatlar dusmus bu zamanlar alınabilir birde 23 nisanda baya düşüyor ♥️

Merhaba arkadaşlar dün bebek arabamiz geldi iyi ki de bunu almışız dedik gerçekten karar vermek zor oldu bayaa çook gezdik ama sonunda dogru kararı verdigimizi düşünüyoruz eşimle evde test sürüşleri yapıyoruz :) Casual Cadillac Air travel sistem hala düşünenler için yazmak istedim isterseniz netten videosunu izleyebilirsiniz

Merhaba arkadaşlar dün bebek arabamiz geldi iyi ki de bunu almışız dedik gerçekten karar vermek zor oldu bayaa çook gezdik ama sonunda dogru kararı verdigimizi düşünüyoruz eşimle evde test sürüşleri yapıyoruz :) Casual Cadillac Air travel sistem hala düşünenler için yazmak istedim isterseniz netten videosunu izleyebilirsiniz
bu gidişle bende cadillac air alıcam görünüyor, hafif araba bulmak çok zor

Onun yerine Casual vista tavsiye ederim hafif bir araba ben cok begeniyorum biraz inceleyin kraft mistte hafif
Teşekkürler öneriniz için ama ben özellikle portbebeli bişe istiyorum yoksa mamas papas yada britax römer düüşünürdüm hem katlama kolaylığı hem de hafiflik bakımından

Merhaba arkadaşlar dün bebek arabamiz geldi iyi ki de bunu almışız dedik gerçekten karar vermek zor oldu bayaa çook gezdik ama sonunda dogru kararı verdigimizi düşünüyoruz eşimle evde test sürüşleri yapıyoruz :)
Merhaba. Biz de cadillac almayı düşünüyoruz. Büyüklüğü ne kadar? Bagaja rahatlıkla sığabilecek, çok ağır olmayan bi araba arıyoruz

Merhaba. Biz de cadillac almayı düşünüyoruz. Büyüklüğü ne kadar? Bagaja rahatlıkla sığabilecek, çok ağır olmayan bi araba arıyoruz

X