Bebek arabası

Reykom33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2016
441
41
38
iti akşamlar herkese 1 aylık bebeğim var Bebek arabası almayı düşünüyorum fakat hiç bilgim YÖK nasıl bir araba tercih etmeliyim hangi sitelerden hangi marka almalıyım biraz da güzel ve rahat konforlu hangi modeli almalıyım lütfen yardım edin

Nehir-derin2

Bal oğlum 🥰Lokum kızım😘🤲
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2015
4.838
5.394
30
Bence baston Bebek arabası al, biz doğumdan önce çok acilmiş gibi aldık 3 sene önce 800 liraya tekerlekleri güzel gidiyo falan diye aldandım, ama hiç kullanmadım şimdi kömürlükten duruyor, ikinci Araba aldım oda baston Bebek arabası, çok kullanışlı Bebek oturduktan sonra çok rahat edersin az daha bekle öyle bişey al

magicat

tam zamanlı anne
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2014
5.104
18.126
6 aya kadar başka 6 aydan sonra başka bebek arabası kullanılır ki.ben ilk 6 ay imove kullandım. Nefret ettim saçma ağırdı. Oturmaya başladı chicco liteway baston puset aldım rahat ettim.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2340 gün geçti.

Mayflower75

Never give up.!!
Pro Üye
1 Şubat 2016
9.239
34.228
Benim çocuklarım kuccukken ben mamas&papaz dan almıştım. Ayyy yıllar uçmuş ya.:KK43:

gelinn

Aşk...
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2011
2.986
2.107
Canım ben Kraft twist eco modelini aldım. Zaten puseti vs değişmeli. Büyüdükçe puset kısmı değişiyor. 2 li satılıyor. Oğlum 18 aylık bir problem yaşamadık. Özellikle yön değiştirme özelliği çok iyi. Fakat ailem İzmir'de yolculuklarda pratik olsun diye chicco lite way baston pusetini de aldık. Bu nedenle chicconun üçlü travel setleri var onlar da kullanışlı. Nasıl kullanacağına bağlı. İyi araştır.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2128 gün geçti.

Sinem989

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2013
5.041
9.377
Baston araba al bencede.
Markalı Pahalı bişey olmasına hiç gerek yok.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1086 gün geçti.

aburcuburcu burcu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2014
2.734
8.439
Mali durumuna göre markası değişmekle birlikte bence baston puset almanı tavsiye ederim. Maclareni özellikle tavsiye ederim.yeni doğandan itibaren kullanılabiliyor.
Arabanın ağır olmamasına ve sağlam olmasına dikkat et.bebeğin büyüdükçe indirip kaldırması çok zor olabiliyor.

manolyammmm

Minik Meleğim Oğluşum ❤
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2017
1.097
828
27
Kanz al en guzeli bence

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1466 gün geçti.

Yokuspokus

Nope thanks
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Mart 2016
18.157
76.857
Bebek arabası tercihini salt bebek için değil, kendiniz için de yapmalısınız.
Siz nasıl kullanırsınız biraz güm pat çat mı yoksa kibar mı, boyunuz kaçtır, eviniz asansörlü müdür vb.

Benim için arabanın bagajına sığabilecek, sağlam, tek elle katlayabileceğim, hafif bir araba olması öncelikliydi. Bu sebeple Chicco lite way ile Pierre Cardin Paris Baston arasından tercih yaptım ve daha ekonomik olduğu için Pierre Cardin'i seçtim. Memnunum.

Yalnız en erken 4 buçuk aylık kullanmaya başlamıştık biz.
3 kademe yatırabiliyorduk oturma bölümünü.

Yakınınızda bir bebek mağazası varsa, gidin çeşitleri yakından inceleyin, açın kapatın, tutun, sürme denemesi yapın vb.

Ssindirella

Önyargılarısilsekdegelsek
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2016
392
284
Ben kraft capri seyahat sistem araba aldım. Kolay açılıp kapanıyor. Cok yer kaplamiyor. Ama tek elle yapamiyosun. Kollarınin yönünü istediğin gibi degistirebiliyosun ve birlestirebiliyosun. Yaslanması kademeli ayarlayabiliyosun. Cogunlukla arabamizla gidip geliyoruz diye bunu tercih ettik. Henüz kullanmadım ama ileride hafif bi baston alırım gibi geliyo yorumlardan okudukça herkes ikinci bi arabayı almış

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 267 gün geçti.

champagneshimmer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2010
16.027
5.086
iti akşamlar herkese 1 aylık bebeğim var Bebek arabası almayı düşünüyorum fakat hiç bilgim YÖK nasıl bir araba tercih etmeliyim hangi sitelerden hangi marka almalıyım biraz da güzel ve rahat konforlu hangi modeli almalıyım lütfen yardım edin
markası önemli degil pahalı birşeye de gerek yok. baston tip al. hem kolay acılır kapansın hemöde hafif olsun. birde bastonları arkası yatanları var onlardan tercih et. arkası yatmaz ise cocuk uyursa arabasında boynu öne egik olup kafası düşüyor :)

catterpillar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2015
3
0
ben peg perego ile inglesina arasında kalmıştım ve peg perego aldım. Çok pişmanım. Hiç söylenildiği gibi kolay açılıp kapanmıyor ve hafif değil. Bagajda çok yer kaplıyor. Keşke inglesina alsaymışım.

Hlymfs

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2017
1
0
29
Bu bebek arabasini kullanan varmi acaba . Bilgi verebilir mı

Eklentiler

• Screenshot_20171220-203813.png
    Screenshot_20171220-203813.png
    116,2 KB · Görüntüleme: 675

lilavanilya

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2017
48
18
36
Ben kraft capri seyahat sistem araba aldım. Kolay açılıp kapanıyor. Cok yer kaplamiyor. Ama tek elle yapamiyosun. Kollarınin yönünü istediğin gibi degistirebiliyosun ve birlestirebiliyosun. Yaslanması kademeli ayarlayabiliyosun. Cogunlukla arabamizla gidip geliyoruz diye bunu tercih ettik. Henüz kullanmadım ama ileride hafif bi baston alırım gibi geliyo yorumlardan okudukça herkes ikinci bi arabayı almış

Kraft markasının diğer ürünlerini kullandınız mı? Park yatak vs? Çok uygun ürünleri var ama bazı ürünleri hemen kırılacak gibi diyorlar.