Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Bebek arabası

Reykom33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2016
441
40
40
iti akşamlar herkese 1 aylık bebeğim var Bebek arabası almayı düşünüyorum fakat hiç bilgim YÖK nasıl bir araba tercih etmeliyim hangi sitelerden hangi marka almalıyım biraz da güzel ve rahat konforlu hangi modeli almalıyım lütfen yardım edin

Bence baston Bebek arabası al, biz doğumdan önce çok acilmiş gibi aldık 3 sene önce 800 liraya tekerlekleri güzel gidiyo falan diye aldandım, ama hiç kullanmadım şimdi kömürlükten duruyor, ikinci Araba aldım oda baston Bebek arabası, çok kullanışlı Bebek oturduktan sonra çok rahat edersin az daha bekle öyle bişey al

6 aya kadar başka 6 aydan sonra başka bebek arabası kullanılır ki.ben ilk 6 ay imove kullandım. Nefret ettim saçma ağırdı. Oturmaya başladı chicco liteway baston puset aldım rahat ettim.

Benim çocuklarım kuccukken ben mamas&papaz dan almıştım. Ayyy yıllar uçmuş ya.:KK43:

Canım ben Kraft twist eco modelini aldım. Zaten puseti vs değişmeli. Büyüdükçe puset kısmı değişiyor. 2 li satılıyor. Oğlum 18 aylık bir problem yaşamadık. Özellikle yön değiştirme özelliği çok iyi. Fakat ailem İzmir'de yolculuklarda pratik olsun diye chicco lite way baston pusetini de aldık. Bu nedenle chicconun üçlü travel setleri var onlar da kullanışlı. Nasıl kullanacağına bağlı. İyi araştır.

Mali durumuna göre markası değişmekle birlikte bence baston puset almanı tavsiye ederim. Maclareni özellikle tavsiye ederim.yeni doğandan itibaren kullanılabiliyor.
Arabanın ağır olmamasına ve sağlam olmasına dikkat et.bebeğin büyüdükçe indirip kaldırması çok zor olabiliyor.

Bebek arabası tercihini salt bebek için değil, kendiniz için de yapmalısınız.
Siz nasıl kullanırsınız biraz güm pat çat mı yoksa kibar mı, boyunuz kaçtır, eviniz asansörlü müdür vb.

Benim için arabanın bagajına sığabilecek, sağlam, tek elle katlayabileceğim, hafif bir araba olması öncelikliydi. Bu sebeple Chicco lite way ile Pierre Cardin Paris Baston arasından tercih yaptım ve daha ekonomik olduğu için Pierre Cardin'i seçtim. Memnunum.

Yalnız en erken 4 buçuk aylık kullanmaya başlamıştık biz.
3 kademe yatırabiliyorduk oturma bölümünü.

Yakınınızda bir bebek mağazası varsa, gidin çeşitleri yakından inceleyin, açın kapatın, tutun, sürme denemesi yapın vb.

Ben kraft capri seyahat sistem araba aldım. Kolay açılıp kapanıyor. Cok yer kaplamiyor. Ama tek elle yapamiyosun. Kollarınin yönünü istediğin gibi degistirebiliyosun ve birlestirebiliyosun. Yaslanması kademeli ayarlayabiliyosun. Cogunlukla arabamizla gidip geliyoruz diye bunu tercih ettik. Henüz kullanmadım ama ileride hafif bi baston alırım gibi geliyo yorumlardan okudukça herkes ikinci bi arabayı almış

iti akşamlar herkese 1 aylık bebeğim var Bebek arabası almayı düşünüyorum fakat hiç bilgim YÖK nasıl bir araba tercih etmeliyim hangi sitelerden hangi marka almalıyım biraz da güzel ve rahat konforlu hangi modeli almalıyım lütfen yardım edin
markası önemli degil pahalı birşeye de gerek yok. baston tip al. hem kolay acılır kapansın hemöde hafif olsun. birde bastonları arkası yatanları var onlardan tercih et. arkası yatmaz ise cocuk uyursa arabasında boynu öne egik olup kafası düşüyor :)

ben peg perego ile inglesina arasında kalmıştım ve peg perego aldım. Çok pişmanım. Hiç söylenildiği gibi kolay açılıp kapanmıyor ve hafif değil. Bagajda çok yer kaplıyor. Keşke inglesina alsaymışım.

Bu bebek arabasini kullanan varmi acaba . Bilgi verebilir mı

Eklentiler

• Screenshot_20171220-203813.png
    Screenshot_20171220-203813.png
    116,2 KB · Görüntüleme: 700
Ben kraft capri seyahat sistem araba aldım. Kolay açılıp kapanıyor. Cok yer kaplamiyor. Ama tek elle yapamiyosun. Kollarınin yönünü istediğin gibi degistirebiliyosun ve birlestirebiliyosun. Yaslanması kademeli ayarlayabiliyosun. Cogunlukla arabamizla gidip geliyoruz diye bunu tercih ettik. Henüz kullanmadım ama ileride hafif bi baston alırım gibi geliyo yorumlardan okudukça herkes ikinci bi arabayı almış

Kraft markasının diğer ürünlerini kullandınız mı? Park yatak vs? Çok uygun ürünleri var ama bazı ürünleri hemen kırılacak gibi diyorlar.

Kraft markasının diğer ürünlerini kullandınız mı? Park yatak vs? Çok uygun ürünleri var ama bazı ürünleri hemen kırılacak gibi diyorlar.
Ancak gördüm kusura bakmayin. Park yatagini kullaniyorum memnunum sağlam duruyo uc dort ay olmustur kullanali. Ama bebek arabasınfa pusetsiz kullanima geçtik bu sekilde cok zor oluyor katlanmasi toplanmasi pismanim

X