Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası bebek bakıcılığı

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

lalezar344

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2009
5
0
36
slm kızlar nkara keçiörende oturuyorum yaşım 22 dışardan pikoloji okuyorum 3 yıldır ankaradayım istanbuldan evlenip ankaraya geldim kendim istanbullluum 1 yaşında oğlum var . ve evimde çocuk bakmak istiyorum gerçekten güvenmek istiyorsanız burdayım . ilgilenenler lütfen cvp yazın telefonun xxxxxxxxxxxxxx cep xxxxxxxxxxxxxx saygılarımla iyi günler diliyorum . şimdiden teşekürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
ınsallah bulursun cnm ama bence tlf vermeseydın ozelden paylassaydınnnn

çok teşekkür ederim gerçekten ya:) biraz sıkıntılıyız bu dönem biraz katkıda bulunmak istiyorum eşime kreşte çalışıyım dedim ama benimde bir bebeğim var malesef olmuyor hayırlısı olsun artık . siteyede yeni üyee oddum pekde incalayemedim özelden yaıldığını bilmiyordum .çok teşekkür ederim ilgin için memnun oldum görüşürüz.

ne demek cnm onemlı degıl ılk zamnlar bende boyleydım cunku senın actıgın konuyu googleye bır yaz hemen cıkıooooo eee tlf gorecekler bırde onla ugrasma ınsallah en kısa zamanda bulursun bende aynı senın gıbıyım cunku esıme yardım etmek ıstıyorym ama olmuo evlı olunca uygun bır ıs bulamıyorsun kresler zor ye bende cocuk gelısımcıyım ozel sektoler cok gec bırakıyo dusun esımden gece eve gelıyorum o 7 de gelcek ben 9 da yanı evdede cocuk bakmak cesaret ıstıyor baktımda ama zor ya bırsey olsa fılan amannnnn allah yardım etsın bızım gıbılere

ne demek cnm onemlı degıl ılk zamnlar bende boyleydım cunku senın actıgın konuyu googleye bır yaz hemen cıkıooooo eee tlf gorecekler bırde onla ugrasma ınsallah en kısa zamanda bulursun bende aynı senın gıbıyım cunku esıme yardım etmek ıstıyorym ama olmuo evlı olunca uygun bır ıs bulamıyorsun kresler zor ye bende cocuk gelısımcıyım ozel sektoler cok gec bırakıyo dusun esımden gece eve gelıyorum o 7 de gelcek ben 9 da yanı evdede cocuk bakmak cesaret ıstıyor baktımda ama zor ya bırsey olsa fılan amannnnn allah yardım etsın bızım gıbılere

çok haklısn emek gerekiyor emanet sonuçta çok sağol.

X