Aşılama Bebek bekleyişi

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Selin1998

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2020
281
209
25
Selam arkadaşlar bu bebek konusunu çok kafaya taktım her an ama her an aklımda
Örgü öreyim unuturum diyorum örerken bile aklımda tamam örgü eşiliğinde dizi de açayım onu dinlerken örerim ama yoook yine aklımda...
Artık düşünmek istemiyorum tamamen unutmak istiyorum hiç aklıma gelmesin nasipse olsun hayırlısıyla. Ama inanın günler geçmiyor lütfen bildiğiniz kadar yardımcı olun ne yapa bilirim ?

Zor maalesef. Ama yaşın çok küçükmüş senin de. Telaşlanma fazla. Doktora gittiniz mi eşinle?
Evet abla gittik. Doktor ilâçlar varmıştı kullandım yumurta takibi yapıldı adetimin 9 günü 1 tane büyümüştü 10 günü ilişki oldu 11 günü gittiğimizde çatlamış dedi doktor. Ve bir sonraki ay hamilelik testi ile beklerim dedi.
Şimdi adetime 17 gün var. Geçmiyor her an aklımda oldumu diye. Abla bide sormak istediğim adetin 9 günü 18,7 mm yumurta büyümüştü yani erken yumurtlama oluyormu

Yok dedi doktor tahliller yapıldı ve ilâçlar verdi yumurta takibi yapıldı 1 tane gelişti çatladı o arada da ilişki oldu.
Adetime 17 gün var
Işte bu günler geçmiyor
Anladım iğneden 14 gün sonra adet beklenir yani 17 gün değildir o bende 14 eylül de iğne oldum 28 eylül gibi test yapicam

Evet abla gittik. Doktor ilâçlar varmıştı kullandım yumurta takibi yapıldı adetimin 9 günü 1 tane büyümüştü 10 günü ilişki oldu 11 günü gittiğimizde çatlamış dedi doktor. Ve bir sonraki ay hamilelik testi ile beklerim dedi.
Şimdi adetime 17 gün var. Geçmiyor her an aklımda oldumu diye. Abla bide sormak istediğim adetin 9 günü 18,7 mm yumurta büyümüştü yani erken yumurtlama oluyormu
Evet erken yumurtlama sayılabilir 11. Gün. Çatlamadan sonra 14 gün saymalısın. 🤗 Eşin test verdi mi?

X