Doğuma Hazırlık Bebek bezi için yardım lütfen 😊

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Hep yıkadım yaz kış bir problem olmadı duş değil yaptıracağınız sadece popo kısmı küçükken elimiz de bi avucumuzda tutup yıkıyorduk hemen banyo musluğu altında yani bebek küvetine gerek yok leke bile olmadı poposu yani. Yani diyelim ki soydunuz çıtçıtlı body si üste sıyırıyordum hemen akıtıp besleyip giydiriyordum bu sayede kendisi de titiz hemde sufobisi bile olmadı. Ne kadar bebekler için de olsa ıslak mendil üretimleri ben kullanmak istemedim çok ta iyi oldu kendi fikrimce o yüzden sizlere de söylemek istedim
bende onu çok duydum ama bir yere gittiğinizdedemi aynı şeyi yapmaya çalışıyorsunuz yani her yerin hijyenliğinede güvenilmez birde çalışan insanın anansı falan bakacaksa dediğiniz çok zor oluyor

Merhabalar tecrübeli anneler 😊 Eylül ayının başı gibi oglusumuzu kucağımıza alcaz inşallah 😊 şimdiden bebek bezi almak istiyoruz biliyorum bebek bezini kendisi seçiyor ancak doğumdan sonraya çok masraf bırakmak istemiyoruz 😊 şuanda indirim var sleepy naturel almayı düşünüyorum kullanan varmı memnunmusunuz ? 1 paket 210 lu 1 numara birde 210 lu 2 numara almayı düşünüyorum toplamda iki paket 220 TL'ye geliyor adetler fazlamı 1 numara için ? Eşim bir paket yenidogan almış bilememiş üzerinde 1 numara yazıyor bende dikkat etmedim bir açtım ufacık megersem prematüre bebekler için olanmış 0-3 kg 80 adette o kaldı elimizde lazım olurmu oda 😂
Bizde doğumdan önce aldik stok yaptık :KK66: memnun kaldık valla

Merhabalar tecrübeli anneler 😊 Eylül ayının başı gibi oglusumuzu kucağımıza alcaz inşallah 😊 şimdiden bebek bezi almak istiyoruz biliyorum bebek bezini kendisi seçiyor ancak doğumdan sonraya çok masraf bırakmak istemiyoruz 😊 şuanda indirim var sleepy naturel almayı düşünüyorum kullanan varmı memnunmusunuz ? 1 paket 210 lu 1 numara birde 210 lu 2 numara almayı düşünüyorum toplamda iki paket 220 TL'ye geliyor adetler fazlamı 1 numara için ? Eşim bir paket yenidogan almış bilememiş üzerinde 1 numara yazıyor bende dikkat etmedim bir açtım ufacık megersem prematüre bebekler için olanmış 0-3 kg 80 adette o kaldı elimizde lazım olurmu oda 😂
Bu kadar çok alınca ziyan olabilir . Bebek iri doğarsa 1 numara küçük kalabiliyor ki ben 1 paketi zor bitimiştim .birde her bez her bebeğe iyi gelmiyor.primadan başka kullanamadık mesela

bende onu çok duydum ama bir yere gittiğinizdedemi aynı şeyi yapmaya çalışıyorsunuz yani her yerin hijyenliğinede güvenilmez birde çalışan insanın anansı falan bakacaksa dediğiniz çok zor oluyor

Bem dediğim gibi zorlanmadık zorlanmadıkta bende çalışıyordum annemler yine aynı şekil yapıyordu kural oydu çünkü dışarı da bile olsam illa bebekbakım yerleri vs gerektirmiyor yani ben ihtiyaç duymadım bebek arabasında bile yapıyordum artık el alışkanlığı

Bu kadar çok alınca ziyan olabilir . Bebek iri doğarsa 1 numara küçük kalabiliyor ki ben 1 paketi zor bitimiştim .birde her bez her bebeğe iyi gelmiyor.primadan başka kullanamadık mesela
1 numaradan az almaya karar verdik zaten 2 numara daha çok alıcaz sleepy küçükmüş birde biraz boyut olarak

Ben sleepy kilot bez kullanıyorum. 5 numara. Markafarmadan alıyorum kampanyalı oluyor ve 100 adedi 63 lira havaleyle. Güvenli bir sitede aynı zamanda.1 gündede kargo gelıyor. Havale yaptıktan sonra dekontu whats app tan atıyorum. Acılıyetını belırtıyorum bugun 10 da sipariş vermişsem ertesi gün 4 te elınde oluyor.hem bezi hemde markafarmayı tavsıye ederim. Şoktan alıyodum ama arrtırdı fıyatı 69.90 yaptı. Ikız benımkıler ve 5 paket aldıfımdan uyguna geliyor.

Hatırladığınız kadarıyla kaçar adet aldınız acaba her numaradan 😊
1 numaradan 120 aldık. 2 numaradan 240. Şuan 3 numara kullanıyoruz 120 almıştık galiba. 4 numaradan da yine 120 aldık stokladik yine tekrar alcaz stoga koymak için

1 numaradan 120 aldık. 2 numaradan 240. Şuan 3 numara kullanıyoruz 120 almıştık galiba. 4 numaradan da yine 120 aldık stokladik yine tekrar alcaz stoga koymak için
1 numaradan az alalim biz herkes öyle söylüyor sipariş verdik 80 adet 1 numara 2 numara 210 adet şimdilik yeterli sanırım.İlk bir hafta falan bakarız iyi geliyor ona göre 3 4 numara stoklariz az az

1 numaradan az alalim biz herkes öyle söylüyor sipariş verdik 80 adet 1 numara 2 numara 210 adet şimdilik yeterli sanırım.İlk bir hafta falan bakarız iyi geliyor ona göre 3 4 numara stoklariz az az
Aynn canm

X