bebek cinsiyeti

Selam canım benim ilk oğlumda damar yoktu ikinci oğlum oldu bunun burnunda masmavi damar var senin dediğin göbek deliğinden bakıp anlamak dikkatimi çekti bende resim atsam anlar mı canım ananen😊

Canım benim oğlumun göbeğinin resmini atsam anneannen bakar mi ellerinden öperim😊

İşte minik göbüşümüz😊

Eklentiler

• 15830504995064344190098569442783.jpg
    15830504995064344190098569442783.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 182
O Değil de göbek deliğinden anında anlıyor benim annem komşumuzun annesi ebe o zamanında bizim göbek deliklerimize bakar arkamızdan gelicek olan ardeşin cinsiyetini söylerdi deliğin şekline göre
kardeşim yokken bnm göbeğime bakıp erkek demişiti kardeşim erkek :)
annemede öğretmiş annemde şıp diye anlıyo oda kime ne derse çıkıyo.
yengem hamileyken yeğenimin göbeğine bakıp bunun kardeşi erkek olucak dedi . neyse doktor kontrollerde başta kız dedi annem ısrarla hayır bu çocugun göbeği erkeği gösteriyo dedi oğlu oldu :)
bu siteden bi arkadaşım var oda hamile şuan kızının göbeğini çekip bana yolladı bende anneme gösterdim kız dedi :KK70: doktorda şuan kız gibi ama şuan tam kesin bişey söyleyemem haftası ilerlesin net söylerim demiş :KK70:
Gobus resmi atsam baktirabilirmisiniz😊

Ya ben doğum yapalı baya oldu 15 aylık çocuğum ben çekip atsam bakarmi lütfen şuan gebe kalma şansım oalbilir naisp olursa merak ettim 🙏

Merhabalar sizden bı ricam var lütfen annenize oğlumun göbegini atsam tahminde bulunabilir mi lütfen yalvarıyorum size yardımcı olun bana

X