Bebek düşüneli regl döngüsü değişenler?

Maalesef Kasım 26 da kimyasal geçirdim şuan haala beklemedeyim 43 gün oldu gelen giden yok adet olduğumda tekrar doktora gideceğim
Hamile olmadığından eminsen soğan kürü dene istersen. Adet gecikmesinde etkili olduğu için kullananlar adet olduklarını söylüyorlar.

Hamile olmadığından eminsen soğan kürü dene istersen. Adet gecikmesinde etkili olduğu için kullananlar adet olduklarını söylüyorlar.
Emin de olamıyorum canım ancca pazartesi kan verip emin olurum zaten o zamanda doktora gideceğim ilaç verir kesin

Beeeeeeen🙋🏻‍♀️Bebek düşündüğümüzden beri Reglim 3 gün erken ya da geç oluyor, kist problemi yaşadım ve yaşadığım ay normal ağrımın 2 katı falandı, kahverengi leke şeklinde bir ayda iki kere adet oldum. Normalde göğüs ağrım ve karın ağrım olur bu ay ikiside olmadı. Veee en önemlisi beni şaşırtan; ben inanılmaz derecede pıhtı atarım ciğer gibi kocaman. İki aydır pıhtısız adet oluyorum. Bende vücudumda çok şaşkınız 🤷🏻‍♀️😅
Ben de aynı şekilde 3 aydır bebek düşünüyorum ve 3 aydır 3 gün erken oluyorum . Adet döngüm 28 di 24 oldu bu bi sorun mu acaba

X