bebek elbise kalıpları

ayzeze

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2012
1.252
342
herkese merhabalar, kızlar benim bebeğim 9 aylık ve ona yazlık elbseler dikmek istiyorum. Acaba bu tarz kalıpları nerden bulailirm. Ölçü nasıl alınır hangi dikişle dikilir bilmşyorum. Acaba bu bilgileri nerden bulabilirm? sizin elinizde örnek kalıplar var ise paylaşabilir misiniz?

Dikişe gitmiştim bir dönem ..
Önce kalıplar var onları ölçüp kesiyorsun. .
Sonra kumaşı kesiyorsun kalıba göre ..
Kalıbın olması gerek. .
Elde teğel , sonra makinaya dikiş ..
Dikiş sabır işi hiç bana göre değil. .
Kolay gelsin. .

Dikişe gitmiştim bir dönem ..
Önce kalıplar var onları ölçüp kesiyorsun. .
Sonra kumaşı kesiyorsun kalıba göre ..
Kalıbın olması gerek. .
Elde teğel , sonra makinaya dikiş ..
Dikiş sabır işi hiç bana göre değil. .
Kolay gelsin. .

cevabınız için çok teşekkür ederim. peki bu kalıpları nerden bulabilirirm acaba netten bulamıyorum bir türlü:KK43:

anladım ben de biraz araştırayım o zaman çok teşekkür ederim size.

herkese merhabalar, kızlar benim bebeğim 9 aylık ve ona yazlık elbseler dikmek istiyorum. Acaba bu tarz kalıpları nerden bulailirm. Ölçü nasıl alınır hangi dikişle dikilir bilmşyorum. Acaba bu bilgileri nerden bulabilirm? sizin elinizde örnek kalıplar var ise paylaşabilir misiniz?

burda dergisini takip edebilirsin kalıplar için.. 6-7 tl civarında bir fiyatı vardır. yılda 1 kez çocuk için özel sayı çıkarıyor sanırım.. birde her ay bebek ya da çocuklar için 6-7 parça kıyafet ve kalıp yayınlıyor normalde bayan giyim için kalıp var ağırlıklı.

burda dergisini takip edebilirsin kalıplar için.. 6-7 tl civarında bir fiyatı vardır. yılda 1 kez çocuk için özel sayı çıkarıyor sanırım.. birde her ay bebek ya da çocuklar için 6-7 parça kıyafet ve kalıp yayınlıyor normalde bayan giyim için kalıp var ağırlıklı.

çok teşekkürler..

Mrb. Herhangi bi migros carfour gibi büyük marketlerden BURDA dikiş dergisi alıp çocuk bebek kalıplarından faydalanabilirsiniz. Bende dikiş kursuna gidiyorum. Oğluma pantolon şalvar vs diktim :))

X