Bebek gelişimi

kubra zehra

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
160
172
35
Merhabalar arkadaşlar kızım 16 aylık boyu 73cm kilosu 7.8kg kalbinde delikler var ameliyat olacak biraz kendini toplaması gerekiyor ne yaptıysam olmuyor yemiyor yeterince emmiyor 😔lütfen yardım edin raporlu mamalarıda istemiyorum

Balık yağı takviyesi kullanıyor musunuz? Bir de bebekgıda sitesinden babybomb almıştım iştah için etkili olmuştu benim oğlumda

Teşekkür ederim balık yağı vermedim iştah takviye nutrigenin aldım fayda etmiyor 3 aydır kullanıyorum

Merhaba çok geçmiş olsun benim kızımda 4 aylıkken açık kalp ameliyatı olmuştu 4 kiloydu 36 haftalık doğdu 2300 gramdı hiç kilo alamıyordu ameliyat sonrası toparladı çok şükür ama hala iştahsız çok zorlanıyorum yemiyor hiç Bişey şuan 3 yaşında.
hangi şehirdesiniz nerede hangi hastanede olacaksınız ameliyatınızı?

Merhaba çok geçmiş olsun benim kızımda 4 aylıkken açık kalp ameliyatı olmuştu 4 kiloydu 36 haftalık doğdu 2300 gramdı hiç kilo alamıyordu ameliyat sonrası toparladı çok şükür ama hala iştahsız çok zorlanıyorum yemiyor hiç Bişey şuan 3 yaşında.
hangi şehirdesiniz nerede hangi hastanede olacaksınız ameliyatınızı?
Antalyadayım Ankara olacak bende çok üzülüyorum zorlasamda yemiyor ağzını kapatıyor

Merhaba,
kalp delikleri konusunda bilgi sahibiyim bazı delikleri cihaz ile kapatmak için bebeğin belli bir kiloda olması gerekiyor sizin bebeğinizde ne deliği var? bazı doğuştan gelen kalp defektleri bebeklerde kilo alma veya büyüme de gerilik yapabilir. bundan dolayı bebeğiniz kilo alamıyor olabilir.

X