bebek hareketi cinsiyet

necla_r

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
101
0
38
arkadaşlar yakınlarımda duydugum bir bilgi var dogrumu acaba
eger bebek erkekse hareketlerini erken hissediyormuşsun
kızsa biraz geç 5. ayda falan diyorlar
cevap bekliyorum ben 17 haftalık hamiişim bişey hissetmiyorum bebgim cinsiyetinide göstermedi merak ediyorum

cinsiyetle alakalı olduğunu sanmıyorum. genelde ilk gebelikte hissetmek geç oluyor tecrübesizlikten. ben 22.haftada ancak hissedebildim ve benim bebeğim erkek olacak inşaAllah..

yok canım öyle bir şey ben de bebeğimin hareketlerini 3 aylıkken hissettim , cinsiyeti kız :))

geçen ayrıntılı ultrasyona girdim benden önceki hasta 20 haftalık hamileydi ve cinsiyetini göstermiyomuş doktor cinsiyet göstermiyosa kızdır kızlar göstermez cinsiyetini dedi.cinsiyetini gözstermedi deyince paylaşmka istedim canımkaydirigubbakcemile3
bende 20 haftamda hissettim benimki erkek:emir_bebek:bence bana mantıklı gelmedi bu tahminşakkıdı

kizlar bende böyle bisey duymustum ama erken hisedilirse kiz gec oynarsa erkek yani arkadasin dediginin tersi benim bildigim bende 3 bucuk aylikken hissettim ve bebegim kiz di yani böyle bisey duydum ama erken oynayan kiz bebek gec oynayan erkek bebek ve kendinin göstermezse cinsiyet icin oda büyük ihtimal kiz deniye
ama herseyden önce saglikli olsun hepsi insallah

Ben 14.haftada ogrendim cınsıyetini Allahın izniyle kızım olucakmış simdi 4.aydayım ama hala hareketlerini hissetmiyorum.ılk bebeğim erkekti bu haftalarda onun hareketini hissetmiştim ama maalesef 23.haftalıkken kaybettim.Allah sağlıklı hamilelik geçirmeyi nasip etsin tum hamilelere.

bende 4 ayı bıtırıyorum nerdeyse 17.haftaya gırıcem ama henuz bı hıssıyatım yok walla... cınsıyetınıde ıns yarın ogrenıcez...

Benim ilk hamileliğim. Bebek erkek 15+5teyken hissetmeye başladım. 3-5 gündür hissediyorum, sürekli kıpırdıyooo.. Çok güzel birşey :)))

benimde kızım olacak ama ilk 14 haftalıktı hissetigimde...alakası oldugunu sanmıyorum..

X