Bebek hareketleri lütfen bakar mısınız

bestedir

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2019
223
85
Kızlar iyi aksamlar,
23 haftalık hamileyim bebeğimin hareketlerini hissettim cok şükür ama, mesela bugün hic hissetmedim. Bir gün oluyor cok güzel, sonra bir gün belki 2 gün hissedemiyorum. Sizde durumlar nasıl ? yada nasıldı ?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2021

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 44 gün kaldı.

Önümüzdeki hafta ve sonrasında doğum beklentisi sebebiyle kan hacminiz artacaktır. Kan hacminizdeki artış ağırlığınıza yaklaşık 900- 1800 gr. ekleyecektir. Vajinal (normal) veya Sezaryan doğum, hangisi olursa olsun, C Vitamini, demir, çinko ve enerji, doğum sonrasında iyileşmenize yardımcı olacaktır. Kat kat giymeniz sizi normalde olduğundan daha sıcak hissettirir. Üçüncü trimesterda cinsel isteğinizde azalma olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Fatmanur Arin

Huzular gel bebeğim 🤲🥰
Kayıtlı Üye
24 Mart 2020
68
332
26
Bende de aynıydı cnm korkmana gerek yok hala ara ara bende oluyor bebek yoruluyor uyuyor olabiliyor şekerli su içip sessiz ortamda sol tarafınıza uzanın dinlenin his edeceksinz 😊sağlıkla kucağıniza alırsınız inş 🤗🤲

bestedir

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2019
223
85
Bende de aynıydı cnm korkmana gerek yok hala ara ara bende oluyor bebek yoruluyor uyuyor olabiliyor şekerli su içip sessiz ortamda sol tarafınıza uzanın dinlenin his edeceksinz 😊sağlıkla kucağıniza alırsınız inş 🤗🤲
Hepimiz insallah amin 🤲 cok teşekkür ederim 🤗

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2021

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 44 gün kaldı.

Önümüzdeki hafta ve sonrasında doğum beklentisi sebebiyle kan hacminiz artacaktır. Kan hacminizdeki artış ağırlığınıza yaklaşık 900- 1800 gr. ekleyecektir. Vajinal (normal) veya Sezaryan doğum, hangisi olursa olsun, C Vitamini, demir, çinko ve enerji, doğum sonrasında iyileşmenize yardımcı olacaktır. Kat kat giymeniz sizi normalde olduğundan daha sıcak hissettirir. Üçüncü trimesterda cinsel isteğinizde azalma olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

fadimeberk

Bir çocuğumuz olmalı ismi deniz olmalı
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2017
267
125
26
Kızlar iyi aksamlar,
23 haftalık hamileyim bebeğimin hareketlerini hissettim cok şükür ama, mesela bugün hic hissetmedim. Bir gün oluyor cok güzel, sonra bir gün belki 2 gün hissedemiyorum. Sizde durumlar nasıl ? yada nasıldı ?
Cnm bende şuan 23haftalığım bu aralar bende 1gün hissedip 1gün hissetmiyorum ama benim bebeğim hep kasıklarda hissediyorum hareketini hiç göbek tarafımda değil. Korkuyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-03-2021

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 56 gün kaldı.

Son birkaç hafta içinde bebeğinizin beynindeki büyüme sebebiyle bebeğinizin başının çevresi yaklaşık 9-10 mm artmıştır. Gelişmekte ve büyümekte olan beyin kafatasını dışarı doğru iter ve aynı zamanda beyin kıvrımlarını oluşturmak için kendi üzerine katlanır. Çeşitli bölgelerinizdeki şişilik ve ödem toplanması normaldir. Erken doğum ihtimaliniz varsa yatak istirahati önerilebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)