Bebek hareketlerini henüz hissetmiyorum

fadimeberk

Bir çocuğumuz olmalı ismi deniz olmalı
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2017
273
125
29
Tecrübeli arkadaşlar lütfen yardımcı olun bana 2.gebeliğim ama ilkinde çok küçüktüm hiçbirşey hatırlamıyorum 19+4günlük hamileyim bebek hareketlerini hissetmiyorum bazen kasığa yakın yerde pıt DİE birkere bişy atıyor okadar bebek mi bilmiyorum Dr moreliimi bozdu hissetmen lazım artık dedi bilen benim gibi olan varmı 😢😢

Sıkıntı yapma ilk gebeliğimde tam 5.ayımda sabah 8 de tekmesini hissetmiştim.

Ayrıntılı ultrason yaptırdınız mı?doktorlar gerçekten çok garip.Niye anneyi üzüyorsun ki.bazen plesentanın duruşundan bile hissetmek güçleşebiliyor

Herkes 2.cide erken hissedecek diye bir kaide yok moralinizi bozmayın hissedersiniz doktorda hamile bir bayanı korkutmada üstüne yok .

Tecrübeli arkadaşlar lütfen yardımcı olun bana 2.gebeliğim ama ilkinde çok küçüktüm hiçbirşey hatırlamıyorum 19+4günlük hamileyim bebek hareketlerini hissetmiyorum bazen kasığa yakın yerde pıt DİE birkere bişy atıyor okadar bebek mi bilmiyorum Dr moreliimi bozdu hissetmen lazım artık dedi bilen benim gibi olan varmı 😢😢
Ee deseydin ?

Bebeğiniz sağlıklı ve gelişimi güzelse sorun yoktur. Cogu kişi 20.haftalarda hissetmeye basliyor
Bence birkaç hafta sonra siz de hissetmeye başlarsınız endişe etmeyin 💜

Bebeğiniz sağlıklı ve gelişimi güzelse sorun yoktur. Cogu kişi 20.haftalarda hissetmeye basliyor
Bence birkaç hafta sonra siz de hissetmeye başlarsınız endişe etmeyin 💜
Gelişiminde sıkıntı yok çok şükür 19+4 330gr 22cm olmuşuz

Gayet normal ölçüleri kalp atışına da bakıyordur sonuçta o da normaldir. Benim ikinci gebeliğim tamamiyle farklı mesela dokunuşları atışları . Hiç dert edip tasalanma

Gayet normal ölçüleri kalp atışına da bakıyordur sonuçta o da normaldir. Benim ikinci gebeliğim tamamiyle farklı mesela dokunuşları atışları . Hiç dert edip tasalanma
Sağol canım Allah razı olsun kimseyle paylaşamıyorsun söyleyemiyorsun sağlıklı. Sorunsuz gelsinler inşalh 🤲🤲🤲🙏

Bende henüz hissetmiyorum. Pıtt pıt atan şey hariç

Doktorunuz gerçekten yok yere moral bozmuş. İnşaallah genel itibariyle böyle bir yapıda değildir, ilerleyen haftalarda başka durrmlarda da sizi yersiz endişelere düşürmez. Gelişimi maaşallah gayet iyi bunu düşünüp pozitif olun, büyüdükçe yavaş yavaş hissetmeye başlarsınız elbet. Sağlıcakla kucağınıza alın inşaallah 🤲🏻

Doktorunuz gerçekten yok yere moral bozmuş. İnşaallah genel itibariyle böyle bir yapıda değildir, ilerleyen haftalarda başka durrmlarda da sizi yersiz endişelere düşürmez. Gelişimi maaşallah gayet iyi bunu düşünüp pozitif olun, büyüdükçe yavaş yavaş hissetmeye başlarsınız elbet. Sağlıcakla kucağınıza alın inşaallah 🤲🏻
🤲🤲🥰Ya Allah razı olsun haklısın gelişimi güzel çok şükür birdaha asla gitmem o Dr rabbim herşeyin hayırlısını versin inşlh annelik duygusu endişelerimize engel olamıyor sizde sağlıkla alın kucağınıza inşlh 🤲👣

X