Bebek hareketlerini henüz hissetmiyorum

Tecrübeli arkadaşlar lütfen yardımcı olun bana 2.gebeliğim ama ilkinde çok küçüktüm hiçbirşey hatırlamıyorum 19+4günlük hamileyim bebek hareketlerini hissetmiyorum bazen kasığa yakın yerde pıt DİE birkere bişy atıyor okadar bebek mi bilmiyorum Dr moreliimi bozdu hissetmen lazım artık dedi bilen benim gibi olan varmı 😢😢
Benimde ilk gebelik bende baya baya geç fark ettim 😊😊 bazen de bebekler çok aşağıda oluncada hafif atıyor bende öyleydi mesela

Tecrübeli arkadaşlar lütfen yardımcı olun bana 2.gebeliğim ama ilkinde çok küçüktüm hiçbirşey hatırlamıyorum 19+4günlük hamileyim bebek hareketlerini hissetmiyorum bazen kasığa yakın yerde pıt DİE birkere bişy atıyor okadar bebek mi bilmiyorum Dr moreliimi bozdu hissetmen lazım artık dedi bilen benim gibi olan varmı 😢😢

O pit pit durumu bende de var neki acaba cok merak ediyorum:))

Valla damar atması gibi inşh bebiştir DİE umuyorum ayırt edemiyorum. Ben emin değilim cidden 🥰
Selam kızlar, o pitlari bebisler yapıyor canınızı sıkmayın, üzülmeyin

Selam kızlar, o pitlari bebisler yapıyor canınızı sıkmayın, üzülmeyin
Selam canım yaaa cidden mi 🥰benim 2.gebeliğim ama ilk çocuğumu 18yaşında aldım Kucağıma o yüzden ilk gebelik gibi tecrübem yok 🙃ya çok mutlu oldum şuan ozaman o pıt pıtları. Dinleyelim

Canım hiç kendine stres yapma ablam 24.haftada hissetmişti güzel düşün güzel olsun rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏
Allah razı olsun canım üzülüp ağladım ama şuan daha iyiyim sağolasın 🤲 tüm anne olacaklar sağlıkla alsınlar inşlh rabbim kimseye evlat acısı göstermesin

Ben daha yeniyeni hissediyorum tekmelerini doktorum soruyodu onceden hissetmeye basladinmi hyr diyodum ve suanda oyle pek fazla canlanan bebek deil sadece yataga uzandigimda canlaniyo biraz okadar gun icerisinde pek fazla bise yok bide ben ilk baslarda gaz sandim birden gelen pat diye birsey sonra elimio yone doru yonelttigimde bakdim tekmeymis 🤭

Selam canım yaaa cidden mi 🥰benim 2.gebeliğim ama ilk çocuğumu 18yaşında aldım Kucağıma o yüzden ilk gebelik gibi tecrübem yok 🙃ya çok mutlu oldum şuan ozaman o pıt pıtları. Dinleyelim
Benimde ilk gebeligim haftalar ilerledikçe ilk zamanlardaki o minik pitlarin aslında bebisim olduğunu anladım 😊 Bende çok heyecanliydim ve neden hissetmiyorum diye üzülüyordum

Uzme sen kendini ben 21. Haftaya kadar dogru duzgn hissedemedim bebegimi 24 hafta ya kadar hissetmesende olur. Doktoruma ne zaman sorsm boyle diyodu haftan daha erken saglıcakla alrsn insallah kucagna 😊

Uzme sen kendini ben 21. Haftaya kadar dogru duzgn hissedemedim bebegimi 24 hafta ya kadar hissetmesende olur. Doktoruma ne zaman sorsm boyle diyodu haftan daha erken saglıcakla alrsn insallah kucagna 😊
Ay sağol canım çok teşekkür ederim rabbim hepimizin sağlıkla almasını nasip etsin 🤲👣

Geçen haftalara kadar ben de hissetmiyordum. Hatta endişeden doktora bile gittim ki bizimki içeride yerinde durmuyor 🤩 daha iki üç gündür hissetmeye başladım. Endişelenmeyin 🥰🥰🥰

X