bebek isterken............

Mutluanne79

vekil olarak ALLAH yeter
Kayıtlı Üye
2 Mart 2011
476
229
merhaba kızlar
22 aylık evliyim evliliğimin 2. ayında o çok istediğim bebek hayaline bi adım yaklaştım ve hamile kaldım,sevniçten deliye döndüm gelip gidip test sonucunda ki çift çizgilere baktım ama hep,içimde garip bi korku vardı ve gebeliğimin 2.ayında bebişimi kaybettim,rabbim o nasıl bi acıydı ne uykum kaldı ne huzurum kaldı kendimi kaybettim bi türlü toparlanamadım her gece kabuslar gördüm resmen psikolojim bozuldu herşey den soğudum,sonra zamnla biraz iyileşmeye başladım bu seferde adet düzenim bozuldu,her ay gebelik testi almaktan ve her test yaptığımda negatif çıktığında bozuktr diye defalarca testi yapmaktan yine çıkmaza girmeye başladım artık takıntı olmaya başaladı ,herşeyi hesaplıyor tüm detayları palnlıyordum ,yumurtlama günleri falan filan ve bu şekilde aylar ayları kovaladı ve sonuç sıfır ve ben herşe düzelmişken ve yavaş yavaş kabullenmeye başlamışken yeniden aynı çıkmaza gircem diye korkuyorum,biliyorum yıllar boyu uğraşanlar var ama ben sanırım kabullndim ALLAH ne zamn ol derse o zamn olcak bende rahat bi şekilde bunu beklemek istiyorum sadce bunalmadan ağlamadan ümitle beklemek istiyorum..............

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1884 gün geçti.