Bebek kilosu

Bence fazla değil ilk aylar alabileceği en iyi kiloyu alır bebekler anne sütü alıyormuş sadece çok güzel 👍

Bebegim 8 aylik kilosu 8 e yakin,neresi normal.
Doktorunuz ne dyorsa odur,ama zaten belli bir aydan sonra kilo alimi yavasliyor

Merhabalar
Demekki sütünüz çok kaliteli.Tabiki kilosu fazla ama sadece anne sütü aldığı için sorun teşkil etmez.Eger mama da kullanıyor olsaydı acilen beslenme şeklini değiştirin derdim.Benim dr da eğer bir bebek anne sütü ile beslemiyorsa kilo alımı fazlaysa takılma çünkü o kilolar gidecek demişti.Size nacizane tavsiyem eger bebeğinizi her dakika emziriyorsaniz arayı uzatabilirsiniz biraz
Sağlıkla büyütün yavrunuzu

Merhabalar
Demekki sütünüz çok kaliteli.Tabiki kilosu fazla ama sadece anne sütü aldığı için sorun teşkil etmez.Eger mama da kullanıyor olsaydı acilen beslenme şeklini değiştirin derdim.Benim dr da eğer bir bebek anne sütü ile beslemiyorsa kilo alımı fazlaysa takılma çünkü o kilolar gidecek demişti.Size nacizane tavsiyem eger bebeğinizi her dakika emziriyorsaniz arayı uzatabilirsiniz biraz
Sağlıkla büyütün yavrunuzu
Evet doktorda arayı uzatmami istedi bazen saat başı emmek istiyor bazı bebeklerde memeye aşırı düşkünlük oluyomus benimki de öyle galiba😃teşekkür ederim yorumlarınız için

X