Bebek İkinci El Bebek kitapları eğitici oyuncaklar marka ayakkabılar neyiniz var ?

Mhtpnhr

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2016
41
1
40
Eğitici köpekcik ve aktivite masasi arıyorum elinde olan var mı

Son düzenleme:
image.jpg
image.jpg
Adidas nike puma ayakkabı 21 no ve eğitici oyuncak kitaplara ihtiyacım var cici kız baston arabada lazım fiyatta makul olursa daha ne istiyelim.
merhaba ben de bu kitaplar var 5 adet (1i arabada olduğu için resimde yok) 3 tl tanesi

avent wasabi ve oyuncaklar konumun son sayfasında güncel oyuncaklar var satışta

Adidas nike puma ayakkabı 21 no ve eğitici oyuncak kitaplara ihtiyacım var cici kız baston arabada lazım fiyatta makul olursa daha ne istiyelim.
Size göre Nike 21, Adidas sandalet, new ballance yazlık ayakkabımız var. Bebek balık Kitapları da.. Özelden tel yazarsanız foto göndereyim

Cok hafif baston bebek arabası, egitici kitaplar, yapbozlar ve daha bircok oyuncak var. Özelden yazarsaniz detayli bilgi verebilirim..

Eklentiler

• IMG-20160215-WA0003.jpeg
    IMG-20160215-WA0003.jpeg
    63,1 KB · Görüntüleme: 68
Vtech Eğitici kaplumbağa. Cok fonksiyonludur. Sayfaları çevirerek ister siz kitap okuyun isterseniz de o okur. Kelime harfleri öğretir. Müzik çalar. Otobüs kedi vs sesleri çıkarır. Soru cevap yoluyla sorular sorar cok eğlenceli. Pilleri içinde nerdeyse Sıfır. 45 tl
image.jpg

Adım adım seti 14-25 aylar arası. Oyuncaklarından abaküs ve bovling seti duruyor. Ebeveynler için olan kitap da duruyor. Hepsi 50 tl. Tek Kitabı'n fiyatı aylık 59,90 idi.
image.jpg

X