Anket Bebek oto koltuğu arıyorum öneriler

Araba bebek koltuğunuzu satın aldığınızda, en önemli karar verme 3 faktör neydi?

• Ankete Katılan
    27
Sevgili Calci....
Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla bir şey anlatacağım;
2 sene önce Bu koltuğu 800 TL'ye almışsın şimdi baktım 7.400 TL
Yani neredeyse fiyatı 10 katına çıkmış. Sorum şu bu iş yeri yanında çalışan personelin maaşına bu iki senede 10 kat zam yaptı mı ? Ürüne 10 kat zam yaptı ama .... Yazık günah kriz adı altında insanları böyle yumuşak karnından öpmek hiç adil değil. Bebek, annelik doğum diyince kimse üçe beşe bakmıyor diye böyle kıyım yapılmaz. Yazık, Allah aşkına biri bana anlatsın bu fiyatı yahu 8.000 TL'ye ben ofis koltuğunu ikinci el olarak satılığa çıkardım deri ve hiç kullanılmamış. Bir oto koltuğu nasıl 8.000 TL olur?
Devlet kontrol ediyormuş! Devlet bir bok kontrol etmiyor raf fiyatı ile kasa fiyatı tutuyor mu bunu denetliyorlar.
Yahu arkadaş bu ürün kaç TL'ye girmiş kaça satıyor bunu kontrol etsene. Fahiş bir kar varsa onu alsana vergi dairesine

Bu arada sana nazik hediyen için ayrıca teşekkür ederim

Fiyatına bakmaya cesaret edememiştim ama siz bakmışsınız. Öyle saçma bir hal aldı ki bu durum bugün gördüğümüz fiyata almaya mecbur hissediyoruz kendimiz. Sıkıştıkça sıkıştık. Ablam doğum yaptı bütün eşyalarımı verdim yeterki harcama yapmasın diye. 1.300 aldığım travel bebek arabası 25.000tl olmuş.

Rica ederim keyifle okusun

Kampanyada Classfix Pro I-Size Isofixli Oto Koltuğu 15-36 kg buldum ve 3.500 TL'ye aldım, çokta memnunum. 45 günde fiyatı 2.000 Tl artarak 5.500 TL'ye gelmiş, artık iyice saçmaladılar. Üründe tek sorun orta tokaya emniyet kemerinin zor girmesi ve zor çıkması. Geri kalan tüm özelliklerinden memnunum.
Diğer bir saçmalıkta gidip bir oto koltuğuna 5-10+ bandında rakamlar ödemek. Sözde fenomen anneleri takip edilip nereye s-ıçsa bu ürünler alınır olmaya başladı ve gerçekten tadı kaçtı. Günün koşullarını, teknolojiyi takip etmek bu değil. Özenti annelerden öteye gidemezsiniz, size özel hiç bir şey yok yok sosyalanne önerdi yok teknoanne önerdi. Yahu işin içindeyim ben nasıl önerdiklerini çok iyi biliyorum.
Güle güle kullanın.
Öneri konusuna çok katılıyorum, inadına almıyorum çok önerilen şeyleri,alacağım varsa da almıyorum öyle söyleyeyim.
Mesela balık yağı şurubu alacaktım oğluma bilinen 2 markayı tüm ünlü anne ve sosyal medya anneleri önerdiği için inadına almadım. Gittim içerik okuyup daha evvel kızıma da kullandığım markayı aldım.
Bu kadar reklamı yapılan,hatta reklamı ayağa düşen markaları asla almayı da düşünmüyorum.
İyi markaların zaten böyle vasıfsız,niteliksiz, gereksiz insanlarla işbirliğine ihtiyacı yok.
Çok bilinen alışveriş uygulamasını da uzun zamandır benzer sebeple (link koydum kaydırın,tıklayın muhabbetinden )kullanmıyorum.
Araştırmak çok zor değil özellikle çocuğuma alacağım şeyleri kendim araştırıp almayı tercih ediyorum. Bu çagda gözü kapalı ne önerilirse almayı da tuhaf buluyorum,elimizin altında derya deniz internet,adım başı mağaza varken koşa koşa almak nasıl bir akıl tutulması anlamak mümkün değil.

Güle güle kullanın.
Öneri konusuna çok katılıyorum, inadına almıyorum çok önerilen şeyleri,alacağım varsa da almıyorum öyle söyleyeyim.
Mesela balık yağı şurubu alacaktım oğluma bilinen 2 markayı tüm ünlü anne ve sosyal medya anneleri önerdiği için inadına almadım. Gittim içerik okuyup daha evvel kızıma da kullandığım markayı aldım.
Bu kadar reklamı yapılan,hatta reklamı ayağa düşen markaları asla almayı da düşünmüyorum.
İyi markaların zaten böyle vasıfsız,niteliksiz, gereksiz insanlarla işbirliğine ihtiyacı yok.
Çok bilinen alışveriş uygulamasını da uzun zamandır benzer sebeple (link koydum kaydırın,tıklayın muhabbetinden )kullanmıyorum.
Araştırmak çok zor değil özellikle çocuğuma alacağım şeyleri kendim araştırıp almayı tercih ediyorum. Bu çagda gözü kapalı ne önerilirse almayı da tuhaf buluyorum,elimizin altında derya deniz internet,adım başı mağaza varken koşa koşa almak nasıl bir akıl tutulması anlamak mümkün değil.

süper ...

Solgar firmasının bugüne kadar hiç reklam yaptığını gördünüz mü?

yapmaz adamın reklama, ürünlerinin kalitesini reklam etmeye ihtiyacı yok.

ama ne ; baby bilmem ne fisher yahu ben balıkçıyım zaten balığın gerçeği varken sabah tutuyorum yemin ediyorum eve gelince kahvaltıda balık yiyen biriyim yağı ile kim uğraşacak....

ambalaja girmiş hiç bir ürünü asla önermiyorum bunu her yere yazdım !

bize reklam vermeye geliyor firma sana reklam vereceğim ama şu olumsuz yorumları kaldır, konuya da olumsuz yorum yazılmayacak!
neden?
ürünün kötü ise ben neden reklamını burada yaptırayım?

ama influencer adı altında bir çok kişiye bir misyon yüklendi ve tüketicileri öpüp duruyorlar, hepsi şarlatan hepsi sahtekar.

süper ...

Solgar firmasının bugüne kadar hiç reklam yaptığını gördünüz mü?

yapmaz damın reklama ürünlerinin kalitesini reklam etmeye ihtiyacı yok.

ama ne ; baby bilmem ne fisher yahu ben balıkçıyım zaten balığın gerçeği varken sabah tutuyorum yemin ediyorum eve gelince kahvaltıda balık yiyen biriyim yağı ile kim uğraşacak....

ambalaja girmiş hiç bir ürünü asla önermiyorum bunu her yere yazdım !

bize reklam vermeye geliyor firma sana reklam vereceğim ama şu olumsuz yorumları kaldır, konuya da olumsuz yorum yazılmayacak!
neden?
ürünün kötü ise ben neden reklamını burada yaptırayım?

ama influencer adı altında bir çok kişiye bir misyon yüklendi ve tüketicileri öpüp duruyorlar, hepsi şarlatan hepsi sahtekar.
Tabi ki iyi markalar ayağa düşmüyor.
Gayette kullanıyoruz.
Kimse önermez,bilmez ama Efa balık yağları içinde epa,dha oranı en yüksek olandır. Kızım 11 yaşında ona da bu markayı kullandım küçükken (balık yemediği için kışın sadece 1 şişe günaşırı veriyordum)oğluma da gittim onu aldım yine,yine baktım kıyasladım hala en yüksek değerler onda.
Ama kimse bu en yüksek değerli olanı,bunu kullanın demez. Ama kıytırık jelibon formlu ne bileyim en pahalı markaları öve öve bitiremez.
İyi bir markaysa zaten bir şekilde sıyrılıyor aradan ama hangi marka bu denli reklam,işbirliği muhabbetine girerse ben onu ekstra sorgularım yani net.
Birde annelerin yumuşak karnı çocuk olunca mevzu,iyice delleniyorum. İnsanlara sanki o markayı kullanmazsa çocuğu yetersiz, eksik kalacakmış gibi lanse edilmesini zaten kabullenemiyorum. Normali zaten balık yenmesi, ünlü,zengin evinde çalışanları olan bir anne zaten balık yediriyordur çocuğa,kalkıpta balık yağı falan vermez.
Benim çocuklar gibi seçici değilse sizinde dediğiniz gibi en doğal kaynaģından alıyordur o besin değerini.
Herkes umarım aklını kullanıp,sorgulamayı öğrenir bir gün.
Yazık resmen suistimal ediliyorlar.

X