Bebek telsizi ve püre makinası arıyorum???

AycaAydin

Hayata attığım en güzel imzam
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2013
3.338
94
33
Bebek telsizi ve püre makinası arıyorum elinde uygun fiyata olan varmı?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

AycaAydin

Kayıtlı Üye
11 Aralık 2013
3.338
94
33
Elinde olan??

AycaAydin

Kayıtlı Üye
11 Aralık 2013
3.338
94
33
Yardımmm

AycaAydin

Kayıtlı Üye
11 Aralık 2013
3.338
94
33
Kimsede yokmu kızlar

muzeyyenrize

yupppyyy iade garantili :)
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2013
2.041
48

Eklentiler

• $iþte.JPG
    $iþte.JPG
    17,9 KB · Görüntüleme: 133

muzeyyenrize

yupppyyy iade garantili :)
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2013
2.041
48
ok cnm arızası flan yok dimi bn aldm birinden bazen çalışıo bazen çlşmıyo prama yazık oldu😔

iphone 'den kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yok canım arızası. Gayet güzel iş görür.sadece pil kapağı yok.buda çalışmasına engel değil. Görüntü olarak açık orası.

royalmom

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2013
69
1
Baby food yani bebek ek gıda için kullanılan bir ürün var bende,püre çorba yapan buharda pişirici
Fotograf ve marka öğleden sonra iletebilirim
Yurtdışından hediye gelmişti

yasmino_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2013
206
5
Baby food yani bebek ek gıda için kullanılan bir ürün var bende,püre çorba yapan buharda pişirici
Fotograf ve marka öğleden sonra iletebilirim
Yurtdışından hediye gelmişti

Ürünle ben de ilgileniyorum.Özelliklerinden bahseder misiniz?Gerçekten kullanışlı , pratik bir ürün arıyorum. Ikizlerim var, ek gıdaya geçiyoruz yeni yeni. Çorbacı tarzında birşey almak istiyordum ama sizin ürününüz de dikkatimi çekti. iyi günler

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2316 gün geçti.

royalmom

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2013
69
1
Bebek telsizi ve püre makinası arıyorum elinde uygun fiyata olan varmı?

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398074526.483575.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398074559.413612.jpg

Ürün yurtdışında birçok anne tarafından tercih edilen,besinlerin vitaminleri kaybolmadan buharda pişirme özelliği ile pişirip bir alt kademesine alındığında ise püre ya da çorba haline getiren harika bir bebek ek gıda makinasıdır.
Sıfırı 270 tl olan bizim de gayet severek kullandığımız bu ürünü oğlum artık büyüdüğü için satıyorum.
Orijinal kutusunda,bir adet tarif kitapçığı bir adet kullanım kataloğu vardır.tek eksiği plastik spatulası,o da Joker Mağazası'nda var.
Alana şimdiden hayırlı olsun,bulaşık derdi olmadan tek ürünle bebeğinizin gıdası gayet steril ve vitaminli bir şekilde hazırlanmış olacak

royalmom

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2013
69
1
Ürünle ben de ilgileniyorum.Özelliklerinden bahseder misiniz?Gerçekten kullanışlı , pratik bir ürün arıyorum. Ikizlerim var, ek gıdaya geçiyoruz yeni yeni. Çorbacı tarzında birşey almak istiyordum ama sizin ürününüz de dikkatimi çekti. iyi günler

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398075756.169906.jpg Eki Görüntüle 1080362 Eki Görüntüle 1080363

Size ürünle ilgili intte yazan birkaç yorumu gönderdim incelersiniz

yasmino_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2013
206
5
Eki Görüntüle 1080361 Eki Görüntüle 1080362 Eki Görüntüle 1080363

Size ürünle ilgili intte yazan birkaç yorumu gönderdim incelersiniz

Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkürler.Ürünün internetteki yorumlarını okudum gayet tatmin edici.Siz de bebeğiniz için verimli bir şekilde kullanabildiniz mi bu ürünü? Para veripte bi köşede kalsın istemiyorum.Bir de ürünün son fiyatı nedir?Resmini de eklerseniz sevinirim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2316 gün geçti.

royalmom

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2013
69
1
Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkürler.Ürünün internetteki yorumlarını okudum gayet tatmin edici.Siz de bebeğiniz için verimli bir şekilde kullanabildiniz mi bu ürünü? Para veripte bi köşede kalsın istemiyorum.Bir de ürünün son fiyatı nedir?Resmini de eklerseniz sevinirim

Ben bebeğime her öğün taze gıda pişirme takıntılısı bir anne olarak çok kullandım,çünkü bebek porsiyonu kadar pişirebiliyorsunuz,seyahat etme durumunda yanınızda taşıyabılıyorsunuz,sizin fikrinizi bilemem ama çok küçük bebeklerde ısıtılan yemeği vermeyi doğru bulmuyorum ben,ayrıca buharda haşlama olayı da çok önemli besinlerin vitaminininden yararlananilmek için.
Ben memnun idim ancak sizi bilemem yani tercih meselesi. $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398080268.641103.jpg
Soyledıgım gibi tek eksiğimiz spatulası, ancak ben onsuz kullandım,o yüzden 10 tl daha en fazla indirim yapabilirim