bebek umudunu eylüle bırakanlar ilk defa eylülde başlamayı düşünenler nerdesiniz??

firstNimbus

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009
4.116
13
45
merhaba arkadaşlar,bugün dondurulmuş embriyolumla başladığım tüp bebek yolculuğumu negatif sonuç alarak bitirmiş bulunuyorum.ama yıkılmadım,yılmadım.hemen toparlanarak yeni planlarımı yapmaya başladım.bütün k.k daki kürlerin hepsini dolaştım.kendime eylüle kadar kullanabileceğim bir kür listesi çıkarttım.eylülde hangi merkezde başlayabileceğimi araştırdım.yani bütün donanım tamam.şimdi benimle birlikte yazı geçirecek ve bebişine kavuşmak için gün sayacak yol arkadaşlarımı bekliyorum.neredesiniz kızlarrrr?????

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar,bugün dondurulmuş embriyolumla başladığım tüp bebek yolculuğumu negatif sonuç alarak bitirmiş bulunuyorum.ama yıkılmadım,yılmadım.hemen toparlanarak yeni planlarımı yapmaya başladım.bütün k.k daki kürlerin hepsini dolaştım.kendime eylüle kadar kullanabileceğim bir kür listesi çıkarttım.eylülde hangi merkezde başlayabileceğimi araştırdım.yani bütün donanım tamam.şimdi benimle birlikte yazı geçirecek ve bebişine kavuşmak için gün sayacak yol arkadaşlarımı bekliyorum.neredesiniz kızlarrrr?????

geldim geldim bize yeni bi topik açmışsın yine hadi hayırlı olur inşallah....:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: bunlar ne kürleri bu arada senin içinmi eşin içinmi... :uhm::uhm:

hoşgeldin canıma.s. canım bunlar herkezin bildiği benim hep uygulamayı ertelediğim kürler.keçiboynuzu kürü,soğan kürü,incir kürü,vitamin takviyeleri ne varsa hepsinin yapılış ve kullanılışlarını öğrendim.aslında bizim sorunumuz eşimden kaynaklanıyor ama bende tedaviden önce şöyle bir soğon kürüyle içimi temizleyeyim,incirle yumurtalarıma bakım yapayım dedim.bu kürler sonrasında ben 100 eşim 150 kilo olacak gibi gelsede bebiş için değeeeeeerrrrrr :içelim:

ben varım ayına tam karar vermedik ağustos, eylül veya ekim herhalde. benim yaş nedeniyle rezerv az ama bakalım ben de tüm vitamin vs deneyeceğim bu sürede. hem belki faydası olur kendi gelir kaydirigubbakcemile2 vitamin + folbiol devam günde 2 kere dhea içmeye başladım bir de omega 3 (belli bir marka gerekliymiş cıva vs olmasın diye), yumutlama gününe kadar günde 2 adaçayı ve hayıt tohumu+ civanperçemi kürünü de yapacağım. incire 1 ay sonra başlarım artık. soğanı daha önce denemiş ve yapamamıştım. bu ay rahim filmi çektireceğim herşey norml çıkarsa onu atlayacağım benim midemi bulandırmıştı. eşime de maca diye bir hap var bitkisel burada okumuştum onu alacağım. onun sorunu yok ama belki daha da iyi etki eder ona da. keçiboynuzunu denedim sevmedi. onda sorun olmayınca iç diye ısrsr da edemedim :1rolleyes:haaa bir de rejim yapıyoum hergün yürüyorum. artık gerisi de allaha kalmış inşallah bakalım :Saruboceq:

aslında açıkçası bende soğan kürünü başarabileceğimi sanmıyorum ama mutlaka deneyeceğim.bizdede bende sorun yoktu ama dış gebelik nedeniyle tüplerin biri alınınca diğer tüpe çok daha iyi bakmak gerekiyorrrrr.

selam canım bende geldim :1hug: tamda eylulde yapmayı dusunuyom tabi ucuncuyu iki kere denedim negatif sonucun ardından hemen merkez arastırıyorum ama benim bildigim kullanabilecegim kur falan yok yani hic bilmiyorum nasıl uygulanır falan yumurtalarımda sorun var yasım22ama yumurtalar bozuk malesef:1no2:

canım soğan kürüne bir kaçgünde alışıyosun ben denedim onu tedaviye başlarken tadı kötü gelmiyor benim bi arkadaşım 40 gün soğan suyu içti ve o ay hamile kaldı

selam canım bende geldim :1hug: tamda eylulde yapmayı dusunuyom tabi ucuncuyu iki kere denedim negatif sonucun ardından hemen merkez arastırıyorum ama benim bildigim kullanabilecegim kur falan yok yani hic bilmiyorum nasıl uygulanır falan yumurtalarımda sorun var yasım22ama yumurtalar bozuk malesef:1no2:

nursevgi canım sanada önerim bal,tarçın,çörek otu,keten tohumu ve karanfilden bir karışım hazırla ve her sabah aç karnına bir tatlı kaşığı ye ben bu denememde yaptım ve benim embriyolar 5. güne gidemiyolardı busefer gittiler ben bu karışımın faydalı olduğunu düşünüyorum.bide yumurtalarda sorun demişsin tam bu onun için yumurta kalitesini arttırıyor tavsiye ederim sanada

ben soğanı denemiiştim kusaım gelmişti kötükedihüsoaslında midem e sağlamdır ama. ben soğan kürü rahmi tmizliyor diye biliyorum. asıl yumurta klitesini arttıran incir küre değil mi? hayır tohumu civanperçemi vs de hormonları düzenliyor ?

nursevgi hoş geldin canıma.s. valla hepimiz eylüle kadar burdan kür uzmanı olup çıkacağız bu gidişle.senin yumurtalıklarında sorun neydi canım?

deniz bulut bende sıvı bir ilaç içememe durumu var zaten şu portakallı ca-sandozlar var ya onları bile içemem ben sırf ilaç diye. ama bebikler için bir deneme yapacağız bakalım.bende kaliteyi arttıranın incir kürü olduğunu öğrendim dün canım.

ben soğanı denemiiştim kusaım gelmişti kötükedihüsoaslında midem e sağlamdır ama. ben soğan kürü rahmi tmizliyor diye biliyorum. asıl yumurta klitesini arttıran incir küre değil mi? hayır tohumu civanperçemi vs de hormonları düzenliyor ?

canım bu incir kuru nasıl hazırlanıp nasıl kullanılıyor anlatırmısın 25 yumurtadan 5tanesi olgundu benim ve kalitesiz oldugu icin dollenemiyorlardı

nursevgi canım sanada önerim bal,tarçın,çörek otu,keten tohumu ve karanfilden bir karışım hazırla ve her sabah aç karnına bir tatlı kaşığı ye ben bu denememde yaptım ve benim embriyolar 5. güne gidemiyolardı busefer gittiler ben bu karışımın faydalı olduğunu düşünüyorum.bide yumurtalarda sorun demişsin tam bu onun için yumurta kalitesini arttırıyor tavsiye ederim sanada

ben bunları karıstırıp yiycemde balamı karıstırıcam boylemi yiycem ayrıca embriyolar 5gune gidemiyolardı demisinde size 5gunmu transfer yapılıyodu bana hep 3gun sen nerde yaptın denemelerini

hemen anlatayım canım.yarım litre kaynayan suya pudrası yıkanmış 9-10 kuru inciri atıyorsun.20.dk.ağzı kapalı olarak kaynatmaya devam ediyorsun.ılındıktan sonra süzüp ikiye bölüyorsun.yemeklerden 15.dk önce aç karnına içiyorsun.21 gün devam edip 7 gün ara veriyorsun.sonra bir 21 gün daha kullanıyorsun.

ben bunları karıstırıp yiycemde balamı karıstırıcam boylemi yiycem ayrıca embriyolar 5gune gidemiyolardı demisinde size 5gunmu transfer yapılıyodu bana hep 3gun sen nerde yaptın denemelerini

evet canım bala karıştırıcan.ilki 3. gün transferiydi olmadı bu sefer 5. gün transfer oldu ben kadıköy acıbademdeyim

yerleşme zamanı demişti ilk lekelenmem başladığında olabilir demişti ama yerleşme kanaması bukadar mı sürer

X