Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi Bebek ve Gelişim 🤰🤱 👼

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri

Jou

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
25 Ağustos 2019
56.972
101.968
30
Merhaba kızlaarr 🥰
hem sohbetimiz hemde bebeğin gelişimiyle ilgili konuşabiliriz
Anne karnında neler gelişiyor mesela
Bildiğimiz bilmediğimiz şeyler öğrenebiliriz burda 🥰
Resimli anlatımlı hepsi
Tektek paylaşımlarda yapabikiriz hani olurda belki denk gelir de işimize yarabilir 🤗
Biliyormuydunuz ? 🥰

Screenshot_20210717-124708_Instagram.jpg

Son düzenleme:
Evet güzel bir konu olmuş.
Paylaşım için teşekkürler
Yaaa teşekkür ederiimmm
Yorumunuz için beni bile mutlu etti
Arada böyle paylaşımlar gaz sorunları olanları bile paylaşımlar etmek istiyorumm
Hertürlüsüne konuşabileceğimiz
Çocuk olmadiğımız bile bazı şeyleri bilmiyor olabiliyoruz enazından bilgilendirmeler olsun dedim 🤭 benim çocuğum yok ama bölümünü okuduğum için biliyorum çoğu şeyleri 🤗

Yaaa teşekkür ederiimmm
Yorumunuz için beni bile mutlu etti
Arada böyle paylaşımlar gaz sorunları olanları bile paylaşımlar etmek istiyorumm
Hertürlüsüne konuşabileceğimiz
Çocuk olmadiğımız bile bazı şeyleri bilmiyor olabiliyoruz enazından bilgilendirmeler olsun dedim 🤭 benim çocuğum yok ama bölümünü okuduğum için biliyorum çoğu şeyleri 🤗
Ben de çocuk gelişimi mezunuyum ama bazı şeyler teorik ve pratikte çok farklı
🥴
Okurken yapmam dediğim bazı şeyleri bebeğim olunca yaptım. Ayakta sallamam dedim salladım. Tv'ye kesinlikle karşıyım hiiç izletmem dedim. Biraz da olsa izlettim
Benim şuan da 6 yaşında ve 5 aylık bebeğim var
İlkinde çok acemiydim şimdi ise neyi nasıl yapmam gerektiğini biliyorum
Ha hala yanlışlarım, unuttukları oluyordur tabiki ☺️
Çenem düştü kusura bakmayın 😂

Ben de çocuk gelişimi mezunuyum ama bazı şeyler teorik ve pratikte çok farklı
🥴
Okurken yapmam dediğim bazı şeyleri bebeğim olunca yaptım. Ayakta sallamam dedim salladım. Tv'ye kesinlikle karşıyım hiiç izletmem dedim. Biraz da olsa izlettim
Benim şuan da 6 yaşında ve 5 aylık bebeğim var
İlkinde çok acemiydim şimdi ise neyi nasıl yapmam gerektiğini biliyorum
Ha hala yanlışlarım, unuttukları oluyordur tabiki ☺️
Çenem düştü kusura bakmayın 😂
Olurmuu kızz oyle seyy
Hatta ben deaynı senin gibi diyorumm
Bide asla sallamam diyorumm ama sanırım büyük konuşuyorum gibii
Negüzell sende çocuk gelişimi mezunusun 😍
Maşaallahh çocukların için allah bağışlasın
😍

Son düzenleme:
Dünden beri yazacağım unutuyorum kusura bakmayın
Bebekli olunca her şey bir kenarda kalıyor 🙂 elimden geldiğince sayfayı takip edeceğim ☺️

• Muhteşem
Reactions: Jou
Merhaba arkadaşlar..10 gün sonra 2 aya girecek olan bi kız bebeğim var.
40 günlükken arka bıngıldağında çökük olduğunu farkettik.Herkes normaldir düzelir doktora gerek yok desede kafama takılıyor sürekli.Var mı bebeği aynı durumda olup kendi kendine düzelen?

Merhaba arkadaşlar..10 gün sonra 2 aya girecek olan bi kız bebeğim var.
40 günlükken arka bıngıldağında çökük olduğunu farkettik.Herkes normaldir düzelir doktora gerek yok desede kafama takılıyor sürekli.Var mı bebeği aynı durumda olup kendi kendine düzelen?
Merhaba Canım daha 40 günlük bebek daha çok erken kapanması için ben en başta onun resmini atmıştım ilk msjımda resmini görebilirsiniz 😊 ama genede atıyim size

1629710591231.png

Son düzenleme:
Merhaba Canım daha 40 günlük bebek daha çok erken kapanması için ben en başta onun resmini atmıştım ilk msjımda resmini görebilirsiniz 😊 ama genede atıyim size

Eki Görüntüle 2905151
Gördüm canım.. Netten de görmüştüm.Ama sorumun cevabı bu değil.
Arka bıngıldağında çökük var.Neden olmuş bu?Erken kapandığı anlamına mı geliyor?

Gördüm canım.. Netten de görmüştüm.Ama sorumun cevabı bu değil.
Arka bıngıldağında çökük var.Neden olmuş bu?Erken kapandığı anlamına mı geliyor?
Yaa sanırımm doktora görünmesi gerek
Belkide çok su tuketmesi gerek yettiği kadar sıvı alamayabilir ara ara bebeğinize kaşıkla su verebilirsin ama genede doktora bi göründür neolur neolmaz

X