Bebek ve Uçak

Alminamelegim

Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2017
83
120
29
Selam kızlar.
Haftaya 9 aylik bebeğimle 2bucuk saatlik ucak yolculugu yapacağiz. Emziriyorum, mama içmiyor emzikte kullanmiyor. Uçuş sabah saatlerinde esim en arka koltuktan yer almış. Halbuki en ön sirada, önde koltuk olmadigi icin daha genis yer oluyor bunuda bana danışmadan yaptigi icin kizdim bayağı. Aktarma yapmayacağiz bebegimde genel olarak uykusu çok sıkıntılıdır. Bunlari ayrintilari ve şartlari bilin diye yazdim asıl sorum, Bebekle uçağa bineniniz oldumu inişte ve kalkışta nelere dikkat etmelyim? Bebekler cok huysuzlaniyor yada ağliyorlarmi. Neler önerirsiniz? Yardımcı olursaniz çok sevinirim bizi neler bekliyor hiç bir fikrim yok

Selam kızlar.
Haftaya 9 aylik bebeğimle 2bucuk saatlik ucak yolculugu yapacağiz. Emziriyorum, mama içmiyor emzikte kullanmiyor. Uçuş sabah saatlerinde esim en arka koltuktan yer almış. Halbuki en ön sirada, önde koltuk olmadigi icin daha genis yer oluyor bunuda bana danışmadan yaptigi icin kizdim bayağı. Aktarma yapmayacağiz bebegimde genel olarak uykusu çok sıkıntılıdır. Bunlari ayrintilari ve şartlari bilin diye yazdim asıl sorum, Bebekle uçağa bineniniz oldumu inişte ve kalkışta nelere dikkat etmelyim? Bebekler cok huysuzlaniyor yada ağliyorlarmi. Neler önerirsiniz? Yardımcı olursaniz çok sevinirim bizi neler bekliyor hiç bir fikrim yok
Kalkista ve iniste emzirin ki basinctan etkilenmesin, zaten kisaymis yolculuk,aglayacagini sanmam genelde uyuyakaliyorlar.

geçen haftalarda bodrumdan geliyordum 1 saat 15 dk civarı. bebeğin biri yol boyunca ağladı neredeyse :) napalım uçaktan mı atalım, bebek bu ağlar yani. ani dalgalanmalarda insanlar bile huzursuz oluyor, bebeğin de huzursuzlanması normal. kafaya takmayın yani.

eşiniz de bilmeden yapmıştır, kızmayın boşuna.

Valla ben kızımla çok uçak yolculuğu yaptım kızım bana hiç sıkıntı çıkarmadı.Kalkışta ve inişte emzirinki basınçtan etkilenmesin..Bu iş birazda çocuğa bağlı.Kızım ağlamaz sızlamazdı hiç ama yol boyu ağlayıp anneye huzur vermeyen çocuklarda biliyorum çevreden.İnsallah kolay bir yolculuk gecirirsiniz

X