Doğuma Hazırlık Bebek yatağı hakkında

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

kavunicibaliikk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2022
153
46
27
Tecrübeli anneler ve anne adayları bebek için yatak konusunda çok kararsızım şimdiden araştırmaya başladım. Anne yanı ve odası için ayrı beşik mi olmalı ? Aslinda bir yandan gereksiz buluyorum. Ufak bir anne yanı alıp odasına Montessori tarzı yatak almayı düşünüyorum bir yandan da kirada oturuyorum hiç bulaşmasam mı diyorum. Ama normal beşik alıp sonradan oda yapmakta gereksiz masraf gibi geliyor uzun süre kullanacağı bir şey olsun istiyorum. Anlayacağınız çok kararsızım. Beni bı aydınlatır mısınız 😄

Ben anne yanı alacağım, sonra da ayrı oda yaparım , eski beşiği de satarım ikinci el zaten iki sene bana bitişik yaşayacak bebek:)

Tecrübeli anneler ve anne adayları bebek için yatak konusunda çok kararsızım şimdiden araştırmaya başladım. Anne yanı ve odası için ayrı beşik mi olmalı ? Aslinda bir yandan gereksiz buluyorum. Ufak bir anne yanı alıp odasına Montessori tarzı yatak almayı düşünüyorum bir yandan da kirada oturuyorum hiç bulaşmasam mı diyorum. Ama normal beşik alıp sonradan oda yapmakta gereksiz masraf gibi geliyor uzun süre kullanacağı bir şey olsun istiyorum. Anlayacağınız çok kararsızım. Beni bı aydınlatır mısınız 😄
Bu konuda tecrübeli yeni doğum yapmış yapacak bir sürü anne var. Tavsiye ederim

Benim kızım anne yanında 1 dk yatmadı . Boşu boşuna alındı . Cocuk dogmadan malesef ihtiyacı tam olarak bilinmiyor. Ama ben 4 moms sleepy alacağım. Gerektiğinde sallaanabilmesi için. Ama sağlanması cocugu sarsmayan bir ğrğn oldugu İcin onu düşünüyorum. Tabi ins sağlıklı ilerlerse insallan

Aynılarını düşünüyordum içinden çıkamayınca gittim ikeadan büyüyen yatak aldım büyüyen karyolasıyla birlikte 😂 kenarına korumalık takıp kurucam kendimde yanında yatarım odadan odaya yanımda gezdirmek için de orta halli bir anakucagı bakıyorum karar verdim sayılır ona da büyüdükçe büyüdükçe beşik almak çok saçma geldi . 😄

bende taşınabilir , Anne yanı olabilen park yatak alıcam , bide Montessori tarzı yatak + dolap olarak oda yapıcam
(kiracıyız)
kendi evimiz olsa da böyle yapardım..

Ben 70×130 anne yanı beşik aldım 5 yaşına kadar kullanılıyormuş tabii çocuğun gelişimine bağlı daha uzun da olabilir. Sonrasında da kanepe niyetine, çocuk odasında kullananlar var. Şimdilik çok memnunum yatağımın yanında çok güzel görünüyor bebeğim de rahat etti, sevdi tavsiye ederim yanii 😊

X