bebekle alış veriş

m.joYy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2009
4.654
3
kızlar bebegım 2 aylık oldu ama sürekli emmek ve uyumak istıyor.bu yuzden eve hapis oldum..çok bunldım..sizler cıkıyormusunuz?ne zaman rahat edrım..alış verıse dahı cıkamıom.tasımakta cok zor ...sling aldım takamıom hıc kullanmadım daha..beceremıom..fıkır almak istedım tesekkurler hepinizeea.s.

benim 4.aya girdi ama hala hapisim az önce de bu yüzden sinirlerim bozuldu ve ağladım

offfff bnde aynıyımm..4 aya az kaldı dıodum yıkıldım valla..napıcaz bılmıom..ev bguo benı artıkk:gitme:

cnm ya kıyamam size kızlar ya ben bebek arabasıyla fln çıkıodum ya 20 günlüktü alışveriş merkezinde fln geziodum eşim akşamları götürüodu arabayla alışveriş merkezlerinde bebek odası var hem emzirin hem altını değiştirin o zaten arabada uyuyo yani problem çıkmıo valla ben rahat geziodum yada eviniz merkezi bi yerdeyse yine koyun bebek arabasına ben göğüs pompası almıştım sağın sütünüzü biberona çıkın gezin acıktığında oturun bi cafeye dayayın biberonu doysun bir yada iki saat bu şekilde gezebilirsinis ama altını kirlettimi mutlaka eve dönün çnkü pişebilir ama kaka yaptımı diğeri mühim değil evdede en fazla iki saat durabilio sonuçta dimi valla hiiiç kapatmayın kendinizi çıkın çıkın gezin ben hep gezdim ohh iyide yaptım hihihihihi :sm_cool:

Benim oğlum 1 aylık, sadece 1 saatlik çıkabiliyorum. ya emzirip uyuytup ya da süt çekip eve bırakıp. aşırı bunaldım eğer o 1 saatlik çıkmalarım olmasa kafayı yerim. zaten bu trafikte o 1 saati markette değerlendirebiliyorum. sanırım birkaç ay daha böyle olacak.

iyide demircik arabada durmuo:sinifsinif:gecen markete gittik yıktı ortalığı koşarak eve geldık valla..uyumuyo bıde arabada illa memede yada sallıcan..bu pazar cıkcam artık valla dayanamıom ..

kanguru al canım ben okadar küçükken kanguruyla çıkıyordum
1-2 saat idare ediyordu bizi yürüyüşe yada alışverişe iyi oluyor
zaten kokunu aldığı için ağlamıyorda uyuyordu sürekli

yani kaç aylık olursa olsun pek farketmiyo her anlamda bebekle dışarı çıkmak zorluk
benim sütüm 4. aydan itibaren kesildi şimdi dışarı çıkarken bir sürü şeyle çıkmak zorunda kalıyorum
termosa su koy mama al biberon al karnı acıkır kıyıda köşede mama yapmaya çalış sıcak olur soğutmaya çalış bi yandan mızırdanır emzirmek inan daha kolay çok zorlanırsan gir bi kafeye ört emzir

valla kanguru zararlı dıe slıng aldım..ana kucagı gıbı avrupada cok satıyomuş..ama ben beceremedım..yatmıo içinde..şu dsarda emzrme olayına bı alışsam..sagdan soldan hep acılıo memem ya ne yapçamı sapıtıom..iice stres oluyommm:gitme:B]

valla canım benimde kızım 4 aylık olmak üzere ama hala nereye gitsem burnumdan geliyor
hiçbiyere gtmek istemiyorum dışarda çok huysuzlanıyor
ama eve kapanmakta çare değil daha çok snirlerin bozulur
ben 1 buçuk aylıkken falan bebek odası olan alışveriş merkezlerine gidiyordum
daha sonra zaten kızım anne sütünün yanında mama almaya başladı mecburen
gaz saatlerinde çıkmazsak sıkıntı biraz daha azalıyor tabi
eğer yakınında annen falan varsa sütünü sağıp hiç değilse 1 2 saat bırakabilirsin bebeiğini
hiç değilse stres atarsın bebeğinle daha enerjili ilgilenebilirsin

benim oglum neredeyse uc aylik, arabasinda 3-4 kere disari ciktik, ama uyumadi, tersine hep agladi, ustelik kucaga alinca da aglamaya devam etti, hemen eve donduk, galiba kalabaliktan korktu....ne zaman alisir bilemiyorum, ama ev gezmesine falan gidince fena degil, ben alisverise gideceksem, esime birakiyorum, sut sagiyorum, oyle 2 saat geziyorum

ailem izmırde malesef evlendım geldım istanbula..kayınvalidem var amaaaaa alışırsa yanarım bıraz yuzsuz kendısı..gaz problemı yok allahtan..gece oluyo gazı hareketsız kalınca..benmkıde arbada cok aglıo..kucaga alıom dewam..eşim olmdan bı yere zaten gıdemıom hıc bı yer bılmıom ..cevhırden baskaamafoldumben

ayy kıyamam hemşerime yaa bnmkide ilk zaman uyuyodu arabada ohh ne gezdim şimdilerde anladı artık bizde kaos oluyos durmuo arabasında valla zor geziyorum artık bende kayınvalideme bırakıveriyorum yine geziyorum napimm duramamda ya gezmeden allahtan yakında o var ve çokk iyi yazık yaa yoksa yanmıştım valla alışacaklar ama napalım ya eve kapanmakta çözüm diil yanii bunalıo insan bazen ağlıcak sızlıcak sonunda alışcak illaki bizimde gezmeye hakkımız var dimi ama kaydirigubbakcemile

ayy kıyamam hemşerime yaa bnmkide ilk zaman uyuyodu arabada ohh ne gezdim şimdilerde anladı artık bizde kaos oluyos durmuo arabasında valla zor geziyorum artık bende kayınvalideme bırakıveriyorum yine geziyorum napimm duramamda ya gezmeden allahtan yakında o var ve çokk iyi yazık yaa yoksa yanmıştım valla alışacaklar ama napalım ya eve kapanmakta çözüm diil yanii bunalıo insan bazen ağlıcak sızlıcak sonunda alışcak illaki bizimde gezmeye hakkımız var dimi ama kaydirigubbakcemile

amann canımya benımkı cok yuzsuz valla..şimdi aradı gıcık oldummm.kötükedihüso diş çektrcem kocamda gelcek ..bana dıo çocugu bana bırak göturme dedım gerek yok..yokkk yok bırak dıo ya yagmur yagrsa dıo..arabyla gtcem yayan sankı..hayır dıom bısey olmaz içime sinmıooo..yok bırtak dıo...:1ninca: bu kadar ısrar delrtıo benııııııııııı...gıcık kadın yaaaaaaaaaaaaaaaaa offfffffffffffffffffff :kızgın:

ben dışarı çıkacağım zaman sağıp babasına bırakıyorum.. evimize yakın çok büyük alışveriş merkezi var kendimi oraya atıyorum.. güzel oluyor ama aklım hep evde. hemen geri dönüyorum..eşimde kızıyor ( dolaşmadan geldiim için )çık git dolaş diye..

X