Bebekler Gelmeden Buluşalım Anadolu Yakası Huhuhuuuuuu...

selam vakit saat uygun olursa bende varım. zaten oraya cok yakınım benim için sorun olmaz.

inş gelirsin cnm yakınmışsında ne gusel..
bende gelmek istiyorum hatta geliyorum ama ben pendik-kurtköyde oturuyorum ümraniyeye nasıl gelebilirim bana söyleyinde kaybolmayayım bir tel no. mu kime vericem..ne zaman buluşuyoruz..

cnm ordan nasıl gelınır bılmem ama öğrenırız tel nonu kaydettım şekerim..

Zamanı uygun olursa bende gelirim zaten ümraniyedeym.

beklerız cnmm

no nusu kereme verin o hallediyo??
değil mi kerem ??
ARKAŞLAR YARIN ÖĞLENDE SAAT BELİRLEYELİM HEPİNİZ TOPİC E BAKIN YARIN KEREMDE BİR GELSİN

HAFTA İÇİ OLSA DAHA İYİ

kız bana kerem deme bı tuhaf oluyommm şeyma canım bennnn...tmm yarın saat belirleyelim bu hafta yapalım bu buluşmayı..bencede haftaiçi daha iyi...

merhaba kızlar bende yarın dönüorum istanbula :)
yanlız kocik yollamaz beni ikea ters kalıyo bize hamile değilken gittiğimde yolda içim dışıma çıkmıştı çünkü
e5 te optiumum da fln buluşsak daha iy değilmi?

tmm aybıkım olur optıumum ama ben nasıl gelcem oraya hiç bılmıyourmmm...

bana ümraniye ve kadıköy civarları uyar optımum da siz kendi aranızda anlaşın ayb,ke nerde oturyosun

benıde alırsın bari çarşıdan...

küçükbakkalköy deym canım..
bu arada çıkıyorum netten yarın sabah istanbula dönüyoruz bugün bidaha giremeyebilirim ..
şeymacım yarın akşamdan önce karara bağlamayın lütfen eve girince bağlancam çok istiorum gelmeyi..

tmm cnm heyecanlanma....inşşş gelirsin..
kızlar bencede hafta içi olsun en azından kocişler işte olur benim kociş evdeyken pek çıkamam dışarı ama kadıköy , ümraniye farketmez

tmm cnm haftaiçi olurrr benım kociş 7/24 çalışıo ben gece bıle buluşurum :)

güseller ben tekirdagdayım ama istye geliyom ama melasef avrupa yakasına geliyom anadolu yakası bana çok ters ve okadar uzun yolu tuvaletimi yapmadan geçiremiyom neyse sizler buluşun bizlerde bebekler dogunca görüşürüz inş
hım uzakmış cnm senı yormayalım sende resımlere bak artıkın...

Buluşma Listesi Gelenler...
1.keremim
2.yağmucn
3.strawberry29
4.haziran66
5.kuzularım
6.seydahancer
7.aybıke zehra
8.evla
9.candelif
10nesibe82

:teytey::teytey::teytey::lepi:

h.içi ben çalışıyorum hala ama, bir ara kaçıp gelebilir miyim ki acaba?neyse siz tarih saat belirleyin de ayarlamaya çalışıcaz artık.

tamam bu hafta olsun çarşamba günü bebişimin mobilyası gelcek perşembe günüde teyzemler gelcek..ona göre yapın kızlar..

toplaşın göbüşleri tokuşturun ve bize bol bol fotoğraf gönderin bakalımm ii vakit geçirin ama meleklerimizi çok yormayınnn

cuma nasıl kızlar....saat 2 gibi optıumum yada ıkea çoğunluk hangısıne okey derse

cuma saat 2 bana uyar canım ikea daha yakın bana ama farketmezde çoğunluğa uyarım

cuma günü saat 2 banada uyar ikea olsun bencede :)) ,

3 kişi kesinleşti hadi kızlar katılın ikea gelinn arif ederiz yol merak etmeyin

benim optimuma gelmem daha kolay e-5 de çünkü cuma günüde gelebilirim..((dün biraz araştırdım çünkü ikeaya araç geçmiyor buradan çok indi bindi yapmam lazım )) ama optimum olursa gelebilirim..

canım mlatepe tarafından bi arkaş gelcekti ilk sayfalarda yazıyor aracıyla anlaşırsanız e 5 ten belki alabilir o gelirim demişti
strawberryy arkaşımız konuşrsanız bi ziyaretçiden yada özelden iyi olur

canım mlatepe tarafından bi arkaş gelcekti ilk sayfalarda yazıyor aracıyla anlaşırsanız e 5 ten belki alabilir o gelirim demişti
strawberryy arkaşımız konuşrsanız bi ziyaretçiden yada özelden iyi olur

a bak öyle olur maltepe e-5 te felan buluşabiliriz..strawberry mi dur ben özelden yazayım..

canımcım ben özelden yazdım strawberry e eğer buluşabilirsek geliyorum..

Son düzenleme:
Benide ekleyin ,benide...Bende gelicem.ıkea bana yakın ama farketmez .Umarım bi aksilik çıkmazda buluşuruz.

X