Bebekler Gelmeden Buluşalım Anadolu Yakası Huhuhuuuuuu...

SEYMA

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
3.408
0
Bi türlü ayarlayıp buluşamadık hanımlar hadi bebekler ceee demeden bayramda gelmeden en kısa zamanda görüşelim..Kimsede oruç değil zaten sor olmaz ne dersınız anadolu yakası ümraniye Ikea (real,meydan) otururuz konuşuruz resimelr çekiniriz güzel bi anı kalır koca göbüşlerle ne dersiniz kimler gelebilir...Başka buluşma yeride olur ama ben pek uzağa gelemm malum elimde bize karnımda.. :CüvCüv:
hadi gelen gelmeyen yazsın bakalım..

evet evet evet zemuszemus
buluşalım kızlar bana uyar ümraniye ikea real falan yerimseniben
diğer arkaşlarımızı da bekliyoruz bayram gelemden buluşalım resimler çekilelim
he fazla dolaşmak falan yok beni yürümüyorum kaydirigubbakcemile3
ee hadi yok mu arttıran :1rolleyes:

Anılcım 2 kişi olduk bilemmm hadi bakalım yokmu arttıran gezmek yok demek ozaman gezmek ısteyen 1 saat onceden gelir gezer dolaşır naniknanik sırnaşık şey sonra bekler..

hehe Kerem ' cim çok mantıklı :)) gezmek isteyn arkaşlarım bi saat önceden gelir

:)) bugün pazar kızlar bu topici görene kadar

Şekerim ben de gelirim en kısa zamanda olsun yanlız yavaş yavaş yürümem yavaşladı benim :))
Daha önce de buluşalım dendi ama kimse gelmedi yaz beni listeye. Özelden nomu da yolliim. Araşalım.

Şekerim ben de gelirim en kısa zamanda olsun yanlız yavaş yavaş yürümem yavaşladı benim :))
Daha önce de buluşalım dendi ama kimse gelmedi yaz beni listeye. Özelden nomu da yolliim. Araşalım.

:sm_cool::sm_cool::sm_cool:
ohh ohhhh tamm cnm beklerızz en kısa zamnda yaparız hele bı toplaşalım bu sefer kesin inşşşşşş

strawberry tmm cnm gelirsin sorun yok inşallah sana yakın olanlarıda alabilirsin
benimde aracım var bende alabilirim güzergah üstündekileri çekmeköy

2 kişi 3 kişi mutlaka buluşalım ama kaç kez girişimimiz oldu kimse yanaşmadı. Herkes korkuyor tabii etraf kötü diye ama o kadar kalabalık yerde herkes emniyette bence. Zaten bizi bu halimizle kim naapsın kaçırıp kaydirigubbakcemile3

bencede bizi napsınlar delikafadulden o kadar zayıf çıtır duruken zaten bizde keremle anlaştık kimse gelmese bile ikimiz buluşcaz diye :)

2 kişi 3 kişi mutlaka buluşalım ama kaç kez girişimimiz oldu kimse yanaşmadı. Herkes korkuyor tabii etraf kötü diye ama o kadar kalabalık yerde herkes emniyette bence. Zaten bizi bu halimizle kim naapsın kaçırıp kaydirigubbakcemile3

bencede az çok tanıdık bırbırımızı kızlarrr...bışeycık olmaz içimızde okadar kötü kımsecıkler yoktur sanırımmm zaten ortalık yerdeyızz...

bencede bizi napsınlar delikafadulden o kadar zayıf çıtır duruken zaten bizde keremle anlaştık kimse gelmese bile ikimiz buluşcaz diye :)

evet cnm kımse gelmess kimiz hatta 5 işimiz 2 bebekler 1 de benım oğlan buluşcaz inşşş

kesin söz vermiyim ama buluşma gün ve saatini yazarsanız denk gelirse katılmaya çalışırım arkadaşlar. hafta içi mi düşünüyorsunuz?

X