Bebek Beslenmesi Bebeklerde gece beslenmeyi kesmek ve gece uykusu ☹️

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
benim de bebeğim 16 aylık ve geceleri nerdeyse saatte bir uyanıyor. Çözüm bulamıyorum, iki yaşına girince düzelir diyorlar ama örnekler bunun tam tersini söylüyor 😩😩😩😩

benim de bebeğim 16 aylık ve geceleri nerdeyse saatte bir uyanıyor. Çözüm bulamıyorum, iki yaşına girince düzelir diyorlar ama örnekler bunun tam tersini söylüyor 😩😩😩😩
Banada doğduğundan beri o rakamları çok söylediler ama hiç biri tutmadı maalesef. Çocuk psikiyatr, nöroloji,alerji,kbb gittik hepsi normal bu çocuğun bir şeyi yok diyor alerjisi var fakat sürekli uyanmasına engel derecede değil zaten ilaç kullanıyor ama neden sürekli bu uyanmalar kimse bulamıyor 🙄 bayramdan sonra bir de geniz eti bakılacak bir o kaldı bakalım onda ne çıkacak. Şöyle söyleyeyim uykusuzluk çeken anne ve bebeklerin rahata ermeye başlayacağı yaş 3ten başlıyor o yaştan sonra ister istemez çocuk bir toparlanıyor her şeyi daha bir düzene giriyor. 40ı , 6 ayı, 1 yaşı fasa fiso 😂

Merhaba Zeyf Zeyf ile aynı durumda 10 aylık oğlum var her saat hatta bazen 40 dk da bir uyanıyor ve emmeden uyumuyor. Memeyi bırakınca düzelir diyorlar ama şuan memeden kesmek için çok erken. Gece memeden kesmeyi düşünüyorum. Cesaretimi toplayım haftaya ptesi başlayacağım bakalım.. Çocuğu uyumayan anneyi, Çocuğu uyumayan annenden başkası anlamaz.. Dua edin kızlar başarayım. İnşallah uyku süreleri uzar. Tavsiyesi olan varsa yazarsa sevinirim. Zeyf Zeyf Sen naptın canım uyuyor mu şimdi oğlun deliksiz ?

Merhaba Zeyf Zeyf ile aynı durumda 10 aylık oğlum var her saat hatta bazen 40 dk da bir uyanıyor ve emmeden uyumuyor. Memeyi bırakınca düzelir diyorlar ama şuan memeden kesmek için çok erken. Gece memeden kesmeyi düşünüyorum. Cesaretimi toplayım haftaya ptesi başlayacağım bakalım.. Çocuğu uyumayan anneyi, Çocuğu uyumayan annenden başkası anlamaz.. Dua edin kızlar başarayım. İnşallah uyku süreleri uzar. Tavsiyesi olan varsa yazarsa sevinirim. Zeyf Zeyf Sen naptın canım uyuyor mu şimdi oğlun deliksiz ?
3.5 yaşında hala deliksiz uyumuyor huyu bu kabullendim artık :) 22 aylıkken kestim memeden bu arada

X