BEBEKLERE CİCİLER:) (SİPARİŞ ALINIR)

DHA önce hiç Kıbrıs gönderi yapmadım ancak PTT ile gönderebilirim sanırım veya yurtiçi ile ancak fiyatı buraya göre biraz değişir
Bugün kontrol günümdü, cinsiyeti öğrenecekdik ama maalesef ufaklık uyuyodu göremedik. İki hafta sonraya inşallah. Bende ona göre spariş verecem size :) tabi kargo yada posta neyşe gönderecekseniz öderim , çok beğeniyorum örneklerinizi emeğinize sağlık.

Bugün kontrol günümdü, cinsiyeti öğrenecekdik ama maalesef ufaklık uyuyodu göremedik. İki hafta sonraya inşallah. Bende ona göre spariş verecem size :) tabi kargo yada posta neyşe gönderecekseniz öderim , çok beğeniyorum örneklerinizi emeğinize sağlık.
Tamam o halde sizden haber bekliyorum sağlıklı olsun da minik gösterir elbet :) beğenmenize sevindim ne isterseniz yaparız tabiki sevgiyle kalın görüşmek üzere :KK200::KK25:

Özelden numaramı da yazayım size kullanıyorsanız vatsaptan da ulaşabilirsiniz

Aa mesaj atamiyorum size neyse buradan yazın yine siz:)

Son ordugum ciciler sahiplerine kavuştu..
Sipariş alıyorum
IMG_20180303_021657.jpg

Sipariş vermek için mesaj atınız:) bebek çocuk için herşeyi oruyorum bana resim atıp fiyat alabilirsiniz 😘
IMG_20200623_152641.jpg

X