Bebekleri kaybettik...

Nursati

12 yıl bekledim seni
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
610
4
Başından beri hep umutlu olmaya çalıştım. Ama umutta yetmiyormuş. Sonradan gelişen bebek tekyumurta ikizi olduğu için diğerinin besinini çalmış ve kalpleri. Salı günü kürtaj olmak zorunda kaldım. 2 ay ara verdi doktorum. Ama normal yollada hamile kalabilirmişim 2 ay olmadan. Bundada var bir hayır sanırım. İleride olabilecek olumsuzlukları düşünüp teselli bulmaya çalışıyorum. Ama bugüne kadar kaybettiğim 4 tane melek gerçeğini değiştirmiyor... feryat edemiyorum... isyan edemiyorum...

Canım Allahım şu mübarek günlerde sana sabırlar versin inşallah..En kısa zamanda istediğin evladı nasip etsin...

Allah sabır versin ve yardımcın olsun canım.
Başından beri hep umutlu olmaya çalıştım. Ama umutta yetmiyormuş. Sonradan gelişen bebek tekyumurta ikizi olduğu için diğerinin besinini çalmış ve kalpleri. Salı günü kürtaj olmak zorunda kaldım. 2 ay ara verdi doktorum. Ama normal yollada hamile kalabilirmişim 2 ay olmadan. Bundada var bir hayır sanırım. İleride olabilecek olumsuzlukları düşünüp teselli bulmaya çalışıyorum. Ama bugüne kadar kaybettiğim 4 tane melek gerçeğini değiştirmiyor... feryat edemiyorum... isyan edemiyorum...

rabbim yardımcın olsun canım.inşallah en kısa zamanda yeniden hamile kalıp yavrunu sağlıkla kucağına alırsın..

Her Şerde vardır hayır cnm
standart bı cÜmle ama rabbım bılıyor hayırlısını dımı dılerım tez zamanda gene olur

Canım Allah sabır versin.Her şeyin hayırlısı olsun.Rabbim hayırlı ve tez zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin inş.

nursati çok şaşırıdm ve çok üzüldüm nedne herkes bebeğini kaybediyor allegranın da bebeği düşmüş

seninde öyle oldu benimde 15 gün öbce kalbi durdu bebeğimin Allah en iyisini biliyor tabii ki hayırlısı

ama bir değil iki değil herkesin bebeği düşüyor ikinci hamileliğim için şimdiden endişelenmeye başladım

Allah sabırlar versin sana....teselli edecek tek bir kelime bile bulamıyorum Allah a emanet ol

içini ferah tut inşallah :KK43: :KK43: :KK43:

allah sabır versın sana arkadasım. umarım en kısa zamanda allah sana hayırlı bı evlat nasıp eder...

allah sabır versin canım yaşadıkların zor rabbim yardımcın olsun.

Rabbim sabır versin,

bundan sonra inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına

canım çok geçmiş olsun diliyorum.inşallah en kısa zamanda bir başka bebek bu acını unutturur sana. yerimseniben

Bebeklerin ahirette sana şefaatçi olurlar inşallah.
Geçmiş olsun arkadaşım çok üzüldüm inanki. gözlerim doldu.
Bebeğimi düşündüm birden. Ben istemeden hamile kaldım. Hep içimden olmasamıydı diyordum.
Ona bu kadar bağlandığımı bilmiyordum. Bunu hissetmeme vesile oldun.

canım allahım sabir versin sana...
seni iyi anlıyorum 3 bebek kaybetmiş biri olarak...allahım en yakında bu acını azaltacak bebeğini göbüşüne sonra kucağına göndersin...

X