bebeklerimizin kaç gram olduğunu yazalım mı?

sevce

WHİTE ANGEL
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2007
1.936
2
kızlar bebişlerimiz kaç garm olmuş onları yazalım en azından gelişimlerinin normal olup olmadığını birbirimize bakarak takip ederiz
gerçi her bebek aynı olacak diye bir kural yok ama
yinede içimiz rahatlamış olur
benim bebeğim 24 haftalık ve 660 gram

ben suan 23 haftalik hamisim
21+2 gunluk iken doktora gittim 420 gram cok iyi dedi
simdi ne kadar oldu bilmem buyumustur oglum

20 hafta 6 günlük iken 340 gr'dı. Dr gününe göre 2-3 gün geri ama oda normal kız bebeklerde olabiliyor dedi.

hepimizin bebeklerine maşallah kızlar benim önceki haftalardaki ultrason ölçümlerine baktım şimdi hepimizinkiyle gayet uyumlu :)))

ben 4 gün önce doktordaydım 23.haftadayız ve 580 gram olmuş canım oğluşum :)

benim oğluşumda dün doktor amcasının yaptığı ölçüme göre 23+5 640 gr olmuş el salladı resmen ultrasonda bize yerim ben onu yaaaaa...

26 haftalık 1070 gr. doktorumuz gayet iyi dedi bakalım hayırlısı.

süt içiyorum yoğurt da hurmada yiyorum ama balık çok çok az etide haftada 1 yada 2 yiyorum...:sm_confused:
iki bardak süt,yoğurt,bal.muz.kuru kayısı ve hurma 1 adet.her gün et tavuk yada balık ve sebze yemeği.aslında sağlıklı beslenmekten başka bişey yok.

iki bardak süt,yoğurt,bal.muz.kuru kayısı ve hurma 1 adet.her gün et tavuk yada balık ve sebze yemeği.aslında sağlıklı beslenmekten başka bişey yok.

et obur birisi olduğum için hergün olsa yerim valla.

benim oğluşumda 26+2 iken 750gr dı en son hepsine maşallah gelişimleri güzel gidiyo miniklerin

ben dün gitmiştim doktora kızım 25 haftalıkken 700 gr olmuş

ben oturup aglayacagım ama ya ben bir daha siteye girmeyecegim mralim müthiş bozuluyor benim bebegim 20 ci haftada 289 gr dı hiç beslenmiyor galiba senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama d ra gitmek istemiyro hiç canım:1no2::1no2::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

saranurcum üzülme herşey yolunda
doktora gittiğinde kızının büyümüş ve kilo almış olduğunu göreceksin
en son 20. haftadamı gittin sen canım
eeeeeeeeeeee
o zman 7 haftadır gitmiyomusun aradan çok uzun zaman geçmiş canım bence daha sık gitmelisin doktora
beni 3 haftada bir çağırıyor doktorum ama benim gitmem yinede 4 haftayı buluyo

X