Bebeklerimizin lkleri Gnl...

ayy ne tatlisin masallah....

hilalcim,bende heyecanla bekliyorum izne geldigimde denize sokucam yusufu sever insallah..

bizde ilk alkis yapmamizi bir hafta icinde gerceklestirdik....

bugün minik kuzum ilk kez beşiğinin üstündeki oyuncağını tuttu. parmaklarını uzatıp değdiriyordu bir kaç gündür bu gün ilk kez yakaladı.hihoyyyt

ben,m oğlumda cesaret toplayımm artık yürüyormuş gibi ellerini bırakıp kendini atıyor bir nevi intihar ediyorrrrkaydirigubbakcemile3valla ben olmayınca bırakırsa allah ne verdiyse kafa göz burnunu kıracak gibime geliyorr bırak beni diyor birde tutma diyorr sanırım yürümeye başlayınca kimse tutamayacak sıpayıı

benim oğlum 4 kasım dğumlu son zamanlarda alkış yapıyooo veee 3 gün önce ilk 2 dişimizi çıkardıkkalkisalkisalkis

15 haziran ilk yuruyusumuzu uzun yaparak, bir baslangic yaptik..su anda daha da ilerledi..istedigi zaman yuruyor dusmeden....:hooray:

elçin bi süredir eloinden tutarak merdiven çıkıyordu.
dün ablasının okuluna gitmiştik. ablası sınıftan çıkana kadar koridorda oynuyordu bi baktım kendiliğinden duvardan tek eliyle tutunarak merdivenleri çıkmaya başladı. gel buraya düşersin dediğim zamanda daha bi hızlı hızlı çıkmaya başladı. kaçarcasına :))) çok hoşuna gitti merdivenleri kendi kendine çıkmak :)

maşallah sıpa kuzumaa..
benimkide yerden eğilip bişey alamıyordu pat oturuyordu bugünelrdee herşeyi alıpp devam ediyor düşmedenn..
:)

X