Bebeklerin isimleri belli mi?

C

CAKIR39

Ziyaretçi
Ya aslinda ben karar verdimde esimle anlasamadik bir türlü!

Ben Alper EFE istiyorum oda Cinar EFE nolcak bilmiyorum sizce hangisi daha güzel? aslinda bastan Cinari onun kafasina sokan benim ama agac ismi diye beni caydirdilar!:emir_bebek:

siz karar verebildinizmi?

FERAYKANAL

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mart 2007
982
3
41
ben çınarı beğendim çınar ağacı gibi görkemli ve uzun ömürlü olur inşallah

melser

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2007
288
16
benim kızımın ismi asya olucak baştan alışamadım isme ama şimdi alıştım eşim asya olmasını çok istiyo o yüzden asya koymaya karar verdik

Fulerc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2007
63
0
40
benim oğlumun adına da bir türlü babası karar veremedi Ben Ege veya Kaan olarak düşünüyorum ama galiba Kaan olucak.

ckozkan

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
406
2
Biz daha iki isimmi koyalım tek isimmi ona karar veremedik :bbo:

zoyo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
107
4
ben İLKE yada EREN olsun diyorum ama babasına hiçbir ismi beğendiremiyorum:) isimsiz olacak herhalde oğluşum hehe:)

Begum84

KAYRA VE DEFNE'NİN ANNESİ
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2007
1.087
1
36
Bizde Kayra koyucaz oğlum adını. Gerçi kimse beğenmedi ama babasıyla annesi öyle istiyo oğluşumun:)

E

EU1

Ziyaretçi
bizde kerem koyucaz..tabii kerem durmuş kayınbabamın adı...

C

CAKIR39

Ziyaretçi
iyi allahtan aldülrezzak falan degilmis kayin babanizin adi :eek:) kerem iyi yani güzel isim :eek:)

ne zor ya karar vermek !

E

EU1

Ziyaretçi
ilk başta baya tepki oldu koymak istemedim.ama sonra iki isim olunca..bide kayınbabam üzülmesin diye..bebiş sağlıklı olsunda gerişi boş

C

CAKIR39

Ziyaretçi
iki isimli mi olacak kerem bey ?

EFE koy bari ikincisinide benim oglumda EFE olacak hatta teyzesi künyesni bile almis EFE yazdirmis üstüne esimde bana kolye almis EFE yazdirmis :eek:)

E

EU1

Ziyaretçi
efe istiyodum keremide babası istiyo...yada ege..ama kerem durmuş olcak :)...yani nasıl durmuşu koymayalım diyeyim bilmiyorum kii..kırılırlar şimdi

C

CAKIR39

Ziyaretçi
ay durmus dedenin adi ben demin yanlis anladim o zaman seni! ben olsam koymam neymis o öyle durmus bosver ya onlar mi dedi koyun diye?