Doğuma Hazırlık Bebeklerin isimleri belli mi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
kızlar ismi ege olucak inşallah..duamı ettiniz nedir kaynanam bugün kızım adını ege koyalım dedi...bende çok istiyordum bu ismi...inşallah ege koyucazzsırnaşık şey:teytey::teytey::dance:

vallaha dua ettim matematikçi, kendimi yerine koydum üzüldüm, benim cinsiyeti belli değil ama ege favori isimlerim arasında, çok sevindim ege koy işte ne güzel senin oğluşun o, senin senin işte, sussun herkes

ayse&serkan

BU KONU ICIN AYRI BIR KONU ACARSAN IYI OLUR BURASI ISIM BÖLÜMÜ CÜNKÜ!

tuna cok güzel genelde bizim trakya tarafi daha cok koyar bu isimi! Tuna Arda Meric...

ben tuna ismini daha lisedeyken duymuştum ve o zamandan beri hep eğer erkek çocuğum olursa tuna koyucam derdim eşim sağolsun (biraz zorda olsa) kabul etti.

eh ne güzel nasil kabul ettirdin ya :eek:) ben alper dedimmi benimki unut kesinlikle o igrenc isim olmaz diyo ne gördüyse anlamadim :eek:))

eh ne güzel nasil kabul ettirdin ya :eek:) ben alper dedimmi benimki unut kesinlikle o igrenc isim olmaz diyo ne gördüyse anlamadim :eek:))

aslında çok garip oldu :) benim çok istediğimi biliyordu baştan beğenmedi ama ne olduysa rüyasında görmüş bebişimizi ona tuna ismiyle seslenip onunla oynuyormuş sabah kalktığında tamam bebeğe senin istediğin ismi koyuyoruz dedi... Allahım sen çok büyüksün :))))

ben tuna ismini daha lisedeyken duymuştum ve o zamandan beri hep eğer erkek çocuğum olursa tuna koyucam derdim eşim sağolsun (biraz zorda olsa) kabul etti.

selam,benim ogluşumunda ismi tuna olucak.eşim begenmedi hiç bir ismi buna tamam dedi bende sevdim cok.

kizlar Efe Mert nasil? Mert Efe degil ama Efe Mert :eek:) Alper Efe nasil?

bizde çok kararsız kaldık.2 hafta öncesine kadar oğlumuzu oytun diye seviyorduk ama kimse alışıp söyleyemedi.artık adı ÇAĞAN...

bizde yusuf emre koyucaz inşlh ben emre babası yusuf istiodu ..inşalah bebişlerimizin kaderleride adları gibi güzel olur

kızlar ismi ege olucak inşallah..duamı ettiniz nedir kaynanam bugün kızım adını ege koyalım dedi...bende çok istiyordum bu ismi...inşallah ege koyucazzsırnaşık şey:teytey::teytey::dance:

hayırlı olsun canım çok sevindim güzel bi isim :)

kizlar benimki CINAR dan vazgecti sonunda simdide BUGRA diye tutturdu esimin adida Burak yaa ne bilim...

bi fikir verin Allah askina EFE de ikinci ismi olacak ben Alper Efe istiyorum!

oda Bugra Efe diyo babasida Burak ikiside ayni neredeyse ?!

kızlar biz asya koycaktık son dk kararımız değişti ve ceylin koymaya karar verdik eşim hep asya istiyodu bense biraz daha kibar ve şirin olsun istiyodum neyseki sooonunda ceylinde karar kıldık

bizde ali çınar koyucaz.valla doğadaki herşeyin ismini koyuyoruz,yağmur,rüzgar,ırmak,nehir,çiçek,poyraz,bora vs. vs. .... çınar neden olmasın.uzun ömür,güç,sağlamlılığı temsil ediyo inş oğlumda öyle olur:)

kızlar biz asya koycaktık son dk kararımız değişti ve ceylin koymaya karar verdik eşim hep asya istiyodu bense biraz daha kibar ve şirin olsun istiyodum neyseki sooonunda ceylinde karar kıldık

peki ceylin'in yengeç anlamına geldiğini biliyor muydun? başlıkları bir araştır istersen bu konuyu baya bir konuşmuştuk.

ya benim eşim de tuttudu cihan cihan diye.. of ya ben sevmedim yani tam olarak sevdim diyemem alışmam lasım sanırım:)

bende 19 haftalık hamileyım ve bi kızımız olucak :dance: adı da TUBA :nazar:

benimde kızım olacak. adı da ZEYNEP olacak... bebeğimle ZEYNEP diye konuşuyorum.
ama içimden bir ses, sanki cinsiyeti erkekmiş de doktor yanlış yorumlamış gibi geçiyor. CADIARZU

X