Doğuma Hazırlık Bebeklerin isimleri belli mi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
C

CAKIR39

Ziyaretçi
Ya aslinda ben karar verdimde esimle anlasamadik bir türlü!

Ben Alper EFE istiyorum oda Cinar EFE nolcak bilmiyorum sizce hangisi daha güzel? aslinda bastan Cinari onun kafasina sokan benim ama agac ismi diye beni caydirdilar!:emir_bebek:

siz karar verebildinizmi?

ben çınarı beğendim çınar ağacı gibi görkemli ve uzun ömürlü olur inşallah

benim kızımın ismi asya olucak baştan alışamadım isme ama şimdi alıştım eşim asya olmasını çok istiyo o yüzden asya koymaya karar verdik

benim oğlumun adına da bir türlü babası karar veremedi Ben Ege veya Kaan olarak düşünüyorum ama galiba Kaan olucak.

Biz daha iki isimmi koyalım tek isimmi ona karar veremedik :bbo:

ben İLKE yada EREN olsun diyorum ama babasına hiçbir ismi beğendiremiyorum:) isimsiz olacak herhalde oğluşum hehe:)

Bizde Kayra koyucaz oğlum adını. Gerçi kimse beğenmedi ama babasıyla annesi öyle istiyo oğluşumun:)

bizde kerem koyucaz..tabii kerem durmuş kayınbabamın adı...

iyi allahtan aldülrezzak falan degilmis kayin babanizin adi :eek:) kerem iyi yani güzel isim :eek:)

ne zor ya karar vermek !

ilk başta baya tepki oldu koymak istemedim.ama sonra iki isim olunca..bide kayınbabam üzülmesin diye..bebiş sağlıklı olsunda gerişi boş

iki isimli mi olacak kerem bey ?

EFE koy bari ikincisinide benim oglumda EFE olacak hatta teyzesi künyesni bile almis EFE yazdirmis üstüne esimde bana kolye almis EFE yazdirmis :eek:)

efe istiyodum keremide babası istiyo...yada ege..ama kerem durmuş olcak :)...yani nasıl durmuşu koymayalım diyeyim bilmiyorum kii..kırılırlar şimdi

ay durmus dedenin adi ben demin yanlis anladim o zaman seni! ben olsam koymam neymis o öyle durmus bosver ya onlar mi dedi koyun diye?

kayınbabamın annesi durmadan ona gittiğimizde küçük durmuş geliyo falan diyodu..bende hyır koymııcaz diyodum..e kayınbabamada aynı şeyi söylemiş hemde her gittiğinde adamda seviniyomuş kaynanam dedi..bide kaynanamlarla oturuyoruz..yani ne biliym...eşimde babam üzülürse bende çok üzülürüm diyo..kaayınbabamı bende üzmek istemenm.ama durmuş çok eski bi isim..

kayınbabamın annesi durmadan ona gittiğimizde küçük durmuş geliyo falan diyodu..bende hyır koymııcaz diyodum..e kayınbabamada aynı şeyi söylemiş hemde her gittiğinde adamda seviniyomuş kaynanam dedi..bide kaynanamlarla oturuyoruz..yani ne biliym...eşimde babam üzülürse bende çok üzülürüm diyo..kaayınbabamı bende üzmek istemenm.ama durmuş çok eski bi isim..

Aynı sorun bendede vardı canım Ben Nisan annesiyim ama senin yazını okuduğumda dikkatimi çekti. Benim kızımada kayınvalidemin ismini vermemi istediklarını söylediler özellikle kayınpederim eşimde sıcak bakıyordu bu konuya benim için ismin güzel olup olmaması önemli değil ama kızımın isminin Emine olmasını kesinlikle istemiyorum. Eşim annem üzülür falan dede tabi ben bundan hiç etkilenmedim çünkü istediğim ismi koymazsa eminim ben kayınvalidemden daha çok üzeleceğim ben üzüleceğime hayatım boyunca istemediğim bir isimle kızıma sesleneceğime önceden tavrımı koydum ve benim kızımın isminin Nil ECRİN olacağını herkeze açıkça söyledim.

Ben Hala Isim Bulamayanlardanim Ne Olur Banada Yardim Edin

ya anlamıyorum büyükler neden illaki kendi isimlerini koydurmak isterlerki bunu protesto ediyorum

biz de öykü dedik ama yanına isim arıyoruz. Bakalım.

X