bebekleriniz için evde ne gibi önlemler aldınız bizimle paylaşın hep beraber uygulaya

dilemin21

Guru
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2008
244
35
oğlum 5.5 aylık oldu. sanırım bu aydan sonra emeklemeye başlıyacaklar.ben şu an annemlerdeyim evime henuz geçmedim eşimin görevi nedeniyle eve geçince ne gibi önlemler alıcam heralde başta deterjanları ortalıktan kaldırmakla başlarım.siz neler yaptınız anlatın hep beraber uygulayalım.

Son düzenleme:
ben de daha bişey yapmadım ortada sehpa vardı onu kaldırdım sadece ve yere yorgan serdim bütün gün onun üstünde.kotluğa hiç çıkarmıyorum nerdeyse
ama benim mobilyaların hepsi köşeli koltuklar bile.kenarlarına napsam acaba?

bizimde kanepelerin kenarları tahta biz koltuk almakla başlıycaz sanırım heehhe:roflol:

bahanemiz hazir desene yeni koltuk almak icin kaydirigubbakcemile3
bende benimkine dedim , deri koltuk alalim diye, hani bebek hep kusuyoya ondan yaaniii, ama yemiooo :nazar:

kaydirigubbakcemile3 çaktırmaaaa
ozanda yemiyo yaa şimdi çorba yaptım özene bezenecokacimcoook 2 kaşık aldı dudakları sımsıkı yumuyo yemedi taa 10 da yedi saat oldu 3,5 hala yiycek :kızgın:akannehir

bende daha önlem almadım emeklemediği için ama oturma odamda sehpa yok zaten ortada, halılarımda küçük o kadar büyük halım yok, oğluma dizlik almayı düşünüyorum :)))) dizleri acımasın diye, bide salonun kapısını kapalı tutmayı :))))

bizim kız 5.5 aylık ama masallah basladı sürünmeye o yüzden yere yorgan serdim onun üzerine koyuyorum ama bi bakıyorum koltukların arasına girmiş ben odada yokken:))
basladı yaramazlıklar yani geçen günde mutfakta yanıma aldım deterjanların olduğu dolabı açtım bizimki onları görünce poposuna motor takmış gibi bi sürünerek geliyo görmelisiniz allahtan kapakları daha acamıyo ama heralde ilk iş onları yukarı kaldırmak olacak

bizim kız 5.5 aylık ama masallah basladı sürünmeye o yüzden yere yorgan serdim onun üzerine koyuyorum ama bi bakıyorum koltukların arasına girmiş ben odada yokken:))
basladı yaramazlıklar yani geçen günde mutfakta yanıma aldım deterjanların olduğu dolabı açtım bizimki onları görünce poposuna motor takmış gibi bi sürünerek geliyo görmelisiniz allahtan kapakları daha acamıyo ama heralde ilk iş onları yukarı kaldırmak olacak

maşallah canım kızına... çocukların bu mutfak dolaplarına olan düşkünlüğü ne olacak bilmiyorum :))) benimki daha emeklemiyor ama abimin oğlu çok düşkündü, ne kadar tencere, plastik kaplar varsa hepsini çıkartırdı tek tek

henüz önlem almadık bizde. ama sehpa ve koltuk köşelerine plastik köşelikler var onlardan alıcaz. kablolar için duvara sabitleyici boru aparat, klozete özel kilit, dolaplara özel kilit ve prizlere koruyucu, kapı çarpmasın yani tam kapanmasın diye aparatlar var onlardan alıcaz. başka gelmedi aklıma gelince yazarım

X