Bebğimin kesesi 9,5 mm dr bhcg ye göre küçük buldu lütfen acil yardım!!!!

yonnulu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2012
125
0
Arkadaşlar merhaba yeni hamileyim daha önce 2 düşüğüm var.bu 3. Gebeliğim dün dr a gittik beta hcg cumartesi 2553.9 çıktı.dr salı gel keseyi görelim dedi ve dün gittik bu kan sonucuna göre kese çok küçük dedi ve kafam karıştı nolur bilgisi olan yazsın lütfen ...acaba bebeğim gelişemiyormu?:KK43:

cnm ben bır kere bhcg yaptım dr bıdaha ıstemedı 5+3 te gıttım keseyı görmek ıçın 7 mm dedı keseye karından baktı buarada ama bıraz kuçuk gıbı dedı 6. haftada bıdaha gıttım 11mm olmuş buyuyor senın tam olarak kac haftalık sat kaç

canım kaç haftalık hamilesin satın ne?? kaç mm ki küçük dedi???
ben bu mm lere takılma derim. boşuna üzüyorsun bebişi ve kendini...:KK20::KK20:

cnm ben bır kere bhcg yaptım dr bıdaha ıstemedı 5+3 te gıttım keseyı görmek ıçın 7 mm dedı keseye karından baktı buarada ama bıraz kuçuk gıbı dedı 6. haftada bıdaha gıttım 11mm olmuş buyuyor senın tam olarak kac haftalık sat kaç
sağol tatlım ciddiye alıp cevap yazdığın için son adet tarihim 13 ocak yani aslında 5 haftalık falan oluyor yani küsüratıda varda hadi onu saymayalım.cumartesi bhcg 2553 tü dün tekrar kan verdim şimdii sonucu öğrendim çok şükür 6459 a ulaşmış dr yarın tekrar gel bi keseye tekrar bakalım dedi daha dün gitmiştim yani günde çok büyük bi değişim olur mu ki? birde önceden düşüğüm var onlar olmasa yine korkmuycam ama ister istemez insanın kafasın atakılıyor işte...

canım kaç haftalık hamilesin satın ne?? kaç mm ki küçük dedi???
ben bu mm lere takılma derim. boşuna üzüyorsun bebişi ve kendini...:KK20::KK20:
galiba doğru söylüyosun canım ya 5 haftalık kadar galiba bhcg 2553 çıktı bu kan sonucuna göre kese küçük dedi bizde eşimle korktuk malum daha önceden kayıp yaşadık.9,5 mm dedi ben cm beklerdim dedi.bilmiyorum ya hayırlısı...

galiba doğru söylüyosun canım ya 5 haftalık kadar galiba bhcg 2553 çıktı bu kan sonucuna göre kese küçük dedi bizde eşimle korktuk malum daha önceden kayıp yaşadık.9,5 mm dedi ben cm beklerdim dedi.bilmiyorum ya hayırlısı...

nasıl yaniii:KK53: ben 6+6 iken doktor baktı 9 mm dedi ve herşey çok güzel dedi.
senin ki benden hafta olarak küçük ve 9.5 mm demiş.nasıl cm beklerdim diyebiliyor anlamıyorum.
7. hafta da ortalama 11-13 mm 8. haftada 15mm.
yani 7. haftadan sonra 1 cm e çıkıyor.
hiç korkma lütfen.
aklına da kötü şeyler getirme. ben hiç takılmadım mesela doktor söylediğinde. hiç araştırmadım bile.
ve dikkat edersen seninkinden bile küçük.

nasıl yaniii:KK53: ben 6+6 iken doktor baktı 9 mm dedi ve herşey çok güzel dedi.
senin ki benden hafta olarak küçük ve 9.5 mm demiş.nasıl cm beklerdim diyebiliyor anlamıyorum.
7. hafta da ortalama 11-13 mm 8. haftada 15mm.
yani 7. haftadan sonra 1 cm e çıkıyor.
hiç korkma lütfen.
aklına da kötü şeyler getirme. ben hiç takılmadım mesela doktor söylediğinde. hiç araştırmadım bile.
ve dikkat edersen seninkinden bile küçük.
allah razı olsun senden canım ya içime öyle bir ferahlık geldiki anlatamam çok sağol.evet doğru söylüyosun.ben hesaplayıcıdan hesapladım şuan 5+5 yani dünde 5+4 tü.dediğin gibi seninkinden bile küçük hatta 9,5 mm fazla bile demesi lazımken ne dedi bize. bugün netten falanda baktımda günde 1 mm ilerlermiş ortalama.tavsiye üzerine gitmiştim.hangi dra tavsiye üzerine gitsem hüsrana uğradım hep.olmazsa değiştirrim dru.çok tşk ederim sana tekrar :KK9::KK9:

Arkadaşlar merhaba yeni hamileyim daha önce 2 düşüğüm var.bu 3. Gebeliğim dün dr a gittik beta hcg cumartesi 2553.9 çıktı.dr salı gel keseyi görelim dedi ve dün gittik bu kan sonucuna göre kese çok küçük dedi ve kafam karıştı nolur bilgisi olan yazsın lütfen ...acaba bebeğim gelişemiyormu?:KK43:

canım bence küçük değil benim ki 5+5 iken 8.2 mm idi..
dr gayet normal olduğunu söylemişti..

bazı dr larını bende anlamıyorum düşmeyen çocuğu üzüntüyle zorla düşürtecekler..

canım bence küçük değil benim ki 5+5 iken 8.2 mm idi..
dr gayet normal olduğunu söylemişti..

bazı dr larını bende anlamıyorum düşmeyen çocuğu üzüntüyle zorla düşürtecekler..
bu sayfada benim soruma cevap yazan herkesten allah razı olsun.içimi rahatlattınız.gerçekten dr ları anlamak zor ya zaten bana düzgünü hiç denk gelmedi... allahım drunda hayırlısını evladında hamileliğinde hayırlısını nasip etsin inşallah herkese.sağol canım a.e.o.:nazar:

bu sayfada benim soruma cevap yazan herkesten allah razı olsun.içimi rahatlattınız.gerçekten dr ları anlamak zor ya zaten bana düzgünü hiç denk gelmedi... allahım drunda hayırlısını evladında hamileliğinde hayırlısını nasip etsin inşallah herkese.sağol canım a.e.o.:nazar:

aminnnn :nazar:
bende dr sorunu çok yaşadım gerçekten çok zor bir durum canım allah yardımcımız olsun...

X