Gebeliğe Hazırlık Bebiş yükleniyorr 👶😆

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağol canım şimdi 3 ay bebek düşünmcez iğnenin etkisi anca geçiyormuş. Bende çok üzüldüm daha yeni yeni toparlanıyorum diyebilirim. Geç olsun güç olmasın napalım herkesin sınavı farklı işte. Umudumuzu yitirmeyelim 💕

Orası öyle geç olsun, güç olmasın ama bazen insanın ne sabrı kalıyor ne bir şey.
Dinlen bakalım bol bol iyi gelir inşallah.
Bende bugün gittim kan verdim, öğleden sonra sonuçları alacağım hormonlara da baktı işte.

Bilmiyorum sürekli kötü haberler alıyorum bu ara, delirmek üzereyim

Kızlar bende 27 yaşındayım 2 yıldır istiyoruz bir tüpüm tıkalı diğeri açık pko var adetlerim düzensiz 50 günde bir olur bu geçen ay klomen ovitrelle kullandım bir tanede yumurtam gelişmişti çatlamıştıda ama olmadı eşimde de sorunlar var dı tedavi görüyor oda sona geldik sayılır bu ay tekrar gel aşılama yapalım yumurta çatlatma tedavisiyle beraber demişti kilo fazlam var onu vermek istiyorum bu öylece kaldı iyi mi ettim kötümü bilmiyorum ama psikolojim de bozuldu iyice zaten kendimi toplamak istedim bide duydunuz mu bilmiyorum çoban çökerten ve udi hindi aldım onları kullanacam bu ay inşallah faydası olur Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin🌹

Sıkı diyet yaparsan gider kilolar o zor değil.
Hadi bakalım güzel haberler bekliyorum senden de Cheryy.

Bu arada yumurta çatlatma tedavisi görünce bu ay çok şükür reglim 27. Günde geldi ona bile seviniyorum inşallah kilo da verirsem belki bebeğime kavuşmama vesile olur
Canım bi tüpün tıkalıysa hsg çektirsene tüplerin açılmasına yardımcı oluyormuş o işlem. Yine de doktoruna danış tabiki. Şansın artar diye düşündüm.

Orası öyle geç olsun, güç olmasın ama bazen insanın ne sabrı kalıyor ne bir şey.
Dinlen bakalım bol bol iyi gelir inşallah.
Bende bugün gittim kan verdim, öğleden sonra sonuçları alacağım hormonlara da baktı işte.

Bilmiyorum sürekli kötü haberlerl alıyorum bu ara, delirmek üzereyim
İnşallah güzel çıkar değerler.
Hayırdır inşallah kötü haber derken :/
Bende bu süreçte kilo vermeye odaklandım yoksa düşüne düşüne kafayı sıyırıyor insan. Hepsi imtihan işte

İnşallah güzel çıkar değerler.
Hayırdır inşallah kötü haber derken :/
Bende bu süreçte kilo vermeye odaklandım yoksa düşüne düşüne kafayı sıyırıyor insan. Hepsi imtihan işte

Öyle işte kovid haberleri, eşimin işiyle alakalı haberler, bu bebek olayı bilmiyorum sanki nefes alamayacakmışım gibi geliyor :KK43:
Hiç bir şeye umudum yok Megg, gücüm de kalmıyor.
Kilo verirsin kuzum o kısmı zor değil.

Sıkı diyet yaparsan gider kilolar o zor değil.
Hadi bakalım güzel haberler bekliyorum senden de Cheryy.
Geçen cuma başladım canım diyete bu sefer kesin kararlıyım onun gelmesine engel olan şeylere artık tahammülüm kalmadı sizlerden de güzel haberler gelir inşallah kuzum 🌹🌹🌹

Canım bi tüpün tıkalıysa hsg çektirsene tüplerin açılmasına yardımcı oluyormuş o işlem. Yine de doktoruna danış tabiki. Şansın artar diye düşündüm.
Sağol kuzum daha diğerini çekileli çok olmadı 5 ay oldu doktorum bu ayda klomen aşılama yapalım olmazsa sonraki aylarda düşünelim demişti udi hindi çok güçlü doğal antibiyotik miş onu kullanıyorum kuzum şuan bi kaç ay daha bekleyim inşallah gerek kalmaz ama tekrar çekilecek😍🌹💐

İncir kürünğ dikkatli kullan canım prolaktini yükseltiyor. Fazla yükselirse vücut süt hormonları arttığı için kendini gebe sanıyormuş gebe kalmak zorlaşıyormuş aman dikkat.
Ciddi mi, bak bunu bilmiyordum, tekrar araştırayım bakalım kas yapalım derken göz çıkarmayan, teşekkürler bilgi için 😊

Öyle işte kovid haberleri, eşimin işiyle alakalı haberler, bu bebek olayı bilmiyorum sanki nefes alamayacakmışım gibi geliyor :KK43:
Hiç bir şeye umudum yok Megg, gücüm de kalmıyor.
Kilo verirsin kuzum o kısmı zor değil.
İnşallah herşey düzelir canım :KK43:
Benimde çok modum düşük ama hala umutlu olmaya çalışıyorum elden birşey gelmiyor kendimizi paralasak da 😞

Ciddi mi, bak bunu bilmiyordum, tekrar araştırayım bakalım kas yapalım derken göz çıkarmayan, teşekkürler bilgi için 😊
Aynen prolaktinine baktır mutlaka ben incir kürü yaptığım ay yükselmişti çünkü,rica ederim:)
Sağol kuzum daha diğerini çekileli çok olmadı 5 ay oldu doktorum bu ayda klomen aşılama yapalım olmazsa sonraki aylarda düşünelim demişti udi hindi çok güçlü doğal antibiyotik miş onu kullanıyorum kuzum şuan bi kaç ay daha bekleyim inşallah gerek kalmaz ama tekrar çekilecek😍🌹💐
İnşallah gerek kalmaz canım güzel haberlerinizi de yazın buraya 😇

Aynen prolaktinine baktır mutlaka ben incir kürü yaptığım ay yükselmişti çünkü,rica ederim:)

İnşallah gerek kalmaz canım güzel haberlerinizi de yazın buraya 😇
Her geçen aydan umutluydumda bu gelecek aydan daha da umutluyum inşallah olursa yazarım kuzum :KK68: :KK200:

1 ay sıksan dişini yeterli olur mu sana o kilo
Canım çok çabuk alıp çok çabuk ta veriyorum 10 kilo versen düzene girer hormonlar adet demişti doktorum geçen cuma başlamıştım 78.8, le bugün tartıldım 77,3 bir ayda inşallah 70 in altına düşerim diye düşünüyorum öyle olursada yeterli olur bence

Canım çok çabuk alıp çok çabuk ta veriyorum 10 kilo versen düzene girer hormonlar adet demişti doktorum geçen cuma başlamıştım 78.8, le bugün tartıldım 77,3 bir ayda inşallah 70 in altına düşerim diye düşünüyorum öyle olursada yeterli olur bence

2 ayda verirsin canım sabret

Selam kızlar, hayırlı kandiller.
Bugün jinekolog randevum vardı.
Muayene oldum, doktor rahim duvarımın 6 mm olduğunu yani çok ince bu durumda hamile kalamazsın dedi.
Adetinin 2.günü mutlaka bekliyorum test yapacağım dedi.
Aslında gelseydi bugün adetimin 2.günü olacaktı ama gelmedi.
Muhtemelen pazartesi ya da salıya gideceğim.
Bir de folik asit yazdı gönderdi.
Bende gelişmeler bunlar.
Aylardır olmamasının sebebi buymuş demek ki
Ben de görmedim valla
Bildirimlerle ilgili ufak problemlerim var 😂
Bu tek seferde anlama diye 2 3 kere etiketleyin beni 😂

Doktora giderek çok iyi yapmışsın valla
Kaç ayın streslenerek boşa gitti bak
Tedavi olarak ne oluyormuş o durumda?

Ben de görmedim valla
Bildirimlerle ilgili ufak problemlerim var 😂
Bu tek seferde anlama diye 2 3 kere etiketleyin beni 😂

Doktora giderek çok iyi yapmışsın valla
Kaç ayın streslenerek boşa gitti bak
Tedavi olarak ne oluyormuş o durumda?

Bugün hormon testi verdim.
Gayet iyi hormonların dedi ama yumurtaların az görünüyor dedi.
Haftaya tekrar gitcem yumurtlama gününde bakacakmış nasıl oluyor diye.
Ondan sonra tedaviye başlarız dedi.
Hiç bilmiyorum nasıl gidecek.
Senin hamilelik nasıl geçiyor giggles 😇

Bugün hormon testi verdim.
Gayet iyi hormonların dedi ama yumurtaların az görünüyor dedi.
Haftaya tekrar gitcem yumurtlama gününde bakacakmış nasıl oluyor diye.
Ondan sonra tedaviye başlarız dedi.
Hiç bilmiyorum nasıl gidecek.
Senin hamilelik nasıl geçiyor giggles 😇
Tek bi yumurta yetiyor valla
Az çok fark etmez hiç
Rahat ol
Yumurtlama günün ne zaman ve yumurtan ne kadar büyük ona bakacak herhalde
Sonra belki bizimki gibi hormon basar yumurtaya 😂

Benim aynı ya
Akşamları iştahsızım onun dışında normal halim gibiyim 😬

Tek bi yumurta yetiyor valla
Az çok fark etmez hiç
Rahat ol
Yumurtlama günün ne zaman ve yumurtan ne kadar büyük ona bakacak herhalde
Sonra belki bizimki gibi hormon basar yumurtaya 😂

Benim aynı ya
Akşamları iştahsızım onun dışında normal halim gibiyim 😬

Günaydın :KK200:
Sevindim iyi geçiyor olmasına :))

Evet yumurtaya bakacak sonra da tedaviye başlayacağım dedi.

Bakalım neler olacak :eğlence:

X