:::::::BeBiŞim heran gelebilirmiş dualarınızı bekliyorum :)

demethn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2009
82
0
37
Arkadaşlar dün kontrole gittim dr çatı muayenesi yaptı muayeneden önce eylül 5 gibi doğum olur demişti muayeneden sonra aaa okadar beklemez heran sancılanabilirsin dedi acayip heyecanlandım 1 parmak falan açılma varmış şimdilik çok iyi sancıların 2 saatte bir olmaya başlayınca hastaneye gel hemen dedi:CüvCüv: gece boyu bekledim sancım var ama öyle düzenli aralıklı değil bekliyoruz bakalım dualarınızı eksik etmeyin olur mu Rabbim hepimizi hayırlısı ile kurtarır inşaallah:Saruboceq: ecrin ime kavuşmama çok az kaldı inşaallah Allah ım isteyen ve kıymetini bilebilicek herkese nasip etsin bu mutluluğu:1hug:

Baradiel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2009
146
2
34
allah yardımcın olsun canım saglıcakla kucagına alırsın inşallah ayy çok heycanlı :) az kaldı bebegini görmeye süper bir duygu olsa gerek benim daha 2 ayım var,:KK43:

daphneIsLife

..hem uzak hem yakın..
Pro Üye
15 Ocak 2009
2.689
7
37
canım allah yardımcın olsun. saglıkla al bebegini kucagına inşallah. sanırım sen normal dogum yapacaksın. benim de 14 gun var sezeryan olacak. darısı hepimizin bşına.

zakkum20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2009
20
0
37
inşallah sağ salim doğumun olur canım.Bol bol bua et emi.Allah yar ve yardımcın olsuun

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3150 gün geçti.

burcuavcxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2007
248
23
35
Allah yardımcın olsun canım.hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın inşallah

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1861 gün geçti.

Sezen

O, Artık Anne:))
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
1.268
16
allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin canım ( hepimizin )

benimde son gün için 30 agustos demişti doktor geçtiğim hafta çarşamba günü kontrole gittiğimde çatı muaynesi yaptı ve neredeyse 4 cm açılmam varmış banada heran doğum başlayabilir dedi üzerinden 1 hafta geçti ne sancı başladı ne suyum filan geldi öylece bekliyoruz yarın tekrar kontrole gidicem hemen hemen aynı durumdayız canım

NHLTLG

Rabbim korusun meleğimi..
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2006
956
2
37
hayırlı haberlerlerle gelirsin inşallah.. dualarımız senle canım :)

cmr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
378
4
Allah bir avazda kurtarsın canım inş.

Bende bugün doktora gittim, 2 gündür düzenli olmayan sancılarım da vardı, çatı muayenesi de yapalım yine dedi dr.um, malesef hiç açılma yokmuş :KK43:(

2 eylül son, eğer o zamana kadar açılmam olmazsa sezeryana alacakmış :KK43:((

ben hiç istemiyorum sezeryan, bu 1 hafta içinde doğan inşallah minik meleğim

SiBeL

oğlum ve kızım herşeyim
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
516
9
hayırlısıyla sağlıklı bir doğum yapar ve bebeğini alırsın inşallah kucağına canım..
cümlemiz için hayırlısı inşallah..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2015 gün geçti.

drybyn

deryaaa
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2009
35
0
Allah kolay kurtarsın, bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip eder inşallah...

Alsebe

Rutbesiz :-)
Pro Üye
12 Temmuz 2006
1.322
3
Allah yardimcin olsun hayirla saglikla kolaylikla dogum yapip kucagina alirsin insallah...Bendede 3 santim aciklik var sancilarda var ama baslangiç yok sezen gibi.....Yarin benimde randevum var hayirlisi artik...Hepimiz gun degil artik saat sayiyoruz herhalde...:emir_bebek: :emir_bebek:

teuto

Guru
Kayıtlı Üye
10 Mart 2009
230
6
arkadaslar benimde son tarihim 3 eylül ama benim ikinci bebeğim olduğu için çatı muaynesi yapmadı ilk kızımı normal doğurmuştum ALLAH hepimizi kurtarsın bu mübarek ayda inşlh.arkadasım senide rabbim bir nefeste kurtarsın.

aysegulselcuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2009
85
2
35
inşallah kolaylıkla bir doğum yaparsın.şu mübarek günlerde doğum yapacaksın ne güzel.hayırlı sağlıklı bir evlat olsun inşallah. hepimizinki de tabi:Saruboceq::emir_bebek: