bebişimi hissetmiyorum

aysee

Guru
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
134
4
mrb arkadaşlar ben 19 haftalık hamileyim ama bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum sizce bi prolem mi var neden böyle oluyo

aysee normal bunlarrr.ctesı gunu randevum vardı.. 17 haftalık hamıleyım ve doktoruma sordum hıssetmıyorum dıye..ılk gebelıkte 20. haftalarda hıssetmeye baslarsın dedı...panık yapma..sana onerım sırt ustu yat...walkman ıle muzık dınlet vede yatmadan once cıkolata ye...evde sessızlık olsun bak bakalım nolacak

Benimkiler ikiz olduğu için hissetmeme gibi bir durumum olmadı, görümcem de ise candanbilgic arkadaşımın dediği gibi 20.haftadan sonra tam olarak hissetti. Merak edip çocuğunu da telaşlandırma, çünkü sen ne hissedersen o da onu hissedecek.

inşallah yaa herseyın ayrı bır güzellığı varrr..onu hıssetmek cok gusel olsa gerek.................bazen karnımı dınlıyorum sessız ortamda ama tık yok..insan korkuyoooo gecıktıkce

Kızlar merak etmeyin ben 16. haftadan sonra elim göbeğimde dolaştım, hareket ederse diye. Hiçbişey olmadı. 19. haftanın sonunda bişeyler hisseder gibi oldum. Anlayamadım pek ama. Tam olarak 21. haftada bebeğimi hissettim diyebilirim. Şimdi 24. haftadayım vurunca tam vurmaya başladı oğlum.

:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: Bende 15 Haftalik Hamileyi Fakat Gurultu Olarak Hissediyorum.sen Cinsiyeti öğrendin Mi öğrendiysen Kaçinci Haftada öğrendin.bazi Anne Adaylari Ilk Defe Anne Olanlar Sendin De Ilkse Eger Hisssetmemek Normalmiş.üzme Kendini.çok Normal Yaniiiiii.........

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve üç sezeryan doğum yaptım iki kızım var ilk hamileliğimde 5.5 aylıkken ilk hareketi hissettim ve cinsiyetinide 6 aylıkken öğrendim kızlar biraz zor gösteriyor panik olacak korkacak bir şey yok rahat olun ama inanın hayatta o hareketleri hisstmekten daha güzel bir duygu yok

kardelen&filiz ablam olur umarım bende birgün ablam gibi hissetmenin güzelliğini burada sizinle paylaşabilirim:) :) :) :)

Benim Cinsiyeti Tam Belli Değiliki Farkli Dr A Gittim Biri Kiz Dedi Diğeri Erkek Hayirlisi Olur Inş

Ne Zaman Hissettin... Ilk Ben Suan 17+1 Haftalik Hamileyim Ne Zaman Hissederim Dersin.................

evet arkadaşlar sonunda beklenen an geldi ve ben bebişimi artık hissediyorum başta tam emin olamadım ama artık biliyorum bebişim ben iyiyim merak etme diyo bu çok güzel bi duygu allah olmayan herkese nasip etsin

Selam kızlar ben ilk 18 haftanın sonlarına doğru çok emin olamadığım kıpırtılar hissediyordum, ama simdi 21+2 deyiz canı istediğinde beyfendinin son derece tatlı tekmeleri var :) biraz daha zamanınız olabilir, acele etmeden her anın tadını çıkartmak lazım, stress yapmayın kendinize yakında hissedersiniz :)

canım merak etme hissedersin az kalmış şurda bir iki haftan var sabret

arkadaşlar bende 12 haftalık hamileyim ama ben bebişimi aradabir hissediyorum çünkü bu benim ikinci bebeğim olacak daha doğrusu dünyaya getireceğim ilk bebeğim ben hamile kalmadan 4 ay önce 6 aylık ikizlerimi kaybettim neyse ya hayırlısı demekki rabbim şimdiki bebişimin dünyaya gelmesini istemiş.......

X