bebişinin kalp atışını duymayıp boş gebelik tehlikesi atlatanlar yardım edin

massive27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2009
79
4
günaydın kızlar sat göre 8 haftalık hamileyim kesem göründü ama bebişimin kalp atışları yok . dr çarşamba tekrar gel dedi. heralde çarşamba herşey belli olacak. gerçi yumurtlamam geç oldu bu ay bununla ilgili olabilir mi acaba? boş gebelik olma ihtimali var.ya benim gibi olan arkidişler lütfen yardım etsinler iyi ve kötü deneyimlerinizi paylaşın. endişeliyim ama bebişimin sağlıklı olması tabi ki daha önemli. :çok üzgünüm:

canım inşallah duyarsın bazen geç duyabiliyormuşsun canım benim rabbim en yakın zamnda duymanı nasip eğler inşallah

saolun kızlar . yalnızca kese göründü yaaa. Çok üzgünüm çoook yolk kesesi nokta gibi bişi heralde o da yoktu heralde ya şaşkınlıktan bişide soramadım ki.gebelik belirtilerim aynen devam bulantı göğüs ağrılarım Allah tan ümit kesilmez umarım görürüz çarşambaya.

saolun kızlar . yalnızca kese göründü yaaa. Çok üzgünüm çoook yolk kesesi nokta gibi bişi heralde o da yoktu heralde ya şaşkınlıktan bişide soramadım ki.gebelik belirtilerim aynen devam bulantı göğüs ağrılarım Allah tan ümit kesilmez umarım görürüz çarşambaya.

insallah canim forumda senin gibi olupta sonradan gorenler kalp atisini duyanlari cok okudum insallah sende gorursun haftaya bebisini...

umarım gec yumurtlamıssındır ve ıyı haberlerını alırız bı an once...

Kızlar malesef boş gebelikmiş. hayırlısı böyleymiş demek ki. Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın. cuma günü operasyonum :KK43:(((

Kızlar malesef boş gebelikmiş. hayırlısı böyleymiş demek ki. Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın. cuma günü operasyonum :KK43:(((

ben de mayıs ayında boş gebelik nedeniyle kürtaj oldum.çok acı gerçekten.insan farkına varmadan ne kadar alışıyomuş.çok üzüldüm zor zamanlar geçirdim ama çabuk toparladım kendimi çok şükür ve şu an 8+5 hamileyim.ama çok stres olmuştum tekrar hamile kalabilecekmiyim,ya yine aynısı olursa diye.çok şükür kalp atışlarını duyduk.bi dahaki kontrole kadar merak ve strese devam :KK43:(
allah hayırlısı versin cnm.çok üzüleceksin ama inan yeni gebelik için kendini toparlaman lazım.seni çok iyi anlıyorum ben de çok yeni yaşadım.kürtajdan da sakın korkma.çok kolay 15 dk bi operasyon hiçbişey hissetmiyosun.manevi olarak güçlü olmaya çalış.en kısa zamanda güzel haberini alırız tekrar.çok geçmiş olsun.allah hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin.:Saruboceq:

ben iki sene once yasadim canim. Rabbim tez zamanda tekrar saglicakla versin insallah.

bende 6 sene önce 1. boş gebeliğimi yaşadım kürtaj oldum kürtajdan 1ay sonra eşimin dikkatsizliği sonucu sadece 1 birliktelikte hamile kalmışım şok olmuştum aylarca çalışsan olmaz dr. hemen olmasın deyince olası geldi önce korktum fakat sonra herşey düzgün gitti kızım dünyaya geldi. şimdi okula gidiyor bu sene tekrar boş gebelik ve kürtaj olayını tekrar yaşadım bakalım kızımdaki mucize tekrar olcakmı

arkadaşlar boş gebelik geçirdiğiniz dönemde belirti olarak neler yaşandı kanama veya kahverengi lekelenmeler var mıydı benim lekelnmelerim var pembe veya zman zman kahverengi ve6 hafta 1 günlükken kesesi göründü bebek görünmedi ve kalp atışı duylmadı anormal mi bu durum

arkadaşlar boş gebelik geçirdiğiniz dönemde belirti olarak neler yaşandı kanama veya kahverengi lekelenmeler var mıydı benim lekelnmelerim var pembe veya zman zman kahverengi ve6 hafta 1 günlükken kesesi göründü bebek görünmedi ve kalp atışı duylmadı anormal mi bu durum

ben de hiçbir belirti olmadı ne kanama ne leke.normal hamilelik belirtisi olarak düşündüğüm çok şiddetli kasık ağrım ve bulantım vardı.sanmıyorum ağrıların boş gebelikle ilgili olduğunu.bi de benim (gerçi doktor bişey söylemedi ama internetten araştırdığım kadarıyla anladım) kesenin şekli bozuktu.şimdi 9 haftalık hamileyim.7 haftayken duyduk kalp atışını.belki geç yumurtlamışsındır hemen telaş yapma.çok geç görenler oluyo.allah hayırlısını versin.inşallah en kısa zamanda duyarsın kalp atışlarını.:Saruboceq:

inşallah arkadaşlar allah bu dönemdeki herkese yardım etsin hamilelik hem çok güzel miş hemde hep bi endişe hep bi telaş var.herşeyin hayırlısı

X